Życie każdego można porównać do anime – sprawdź, które przypomina Twoje!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 203

Devile_Q

Devile_Q

Pokemon

Odpowiedz
Shido

Shido

Notatnik Śmierci
Twoje życie najbardziej przypomina uniwersum przedstawione w anime "Notatnik Śmierci"! Jesteś osobą tajemniczą, emocjonalną, inteligentną i ostrożną. Sporo w życiu przeżyłeś, masz dużo doświadczenia i z pewnością kilka osób bardzo Cię skrzywdziło. Chętnie spędziłbyś czas z geniuszami lub przerażającymi Shinigami rodem z "Death Note". Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Xianmei

Xianmei

Pokemon
Twoje życie najbardziej przypomina uniwersum przedstawione w anime "Pokemon"! Jesteś osobą ciekawską, żądną przygód, odważną i gotową na wszystko! Uwielbiasz otaczać się sympatycznymi osobami i uroczymi zwierzakami. Idealnie odnalazłbyś się w świecie Pokemonów, ponieważ Twoja codzienność jest bardzo podobna. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
papillonek

papillonek

pokemon i tym tematem sie interesuje

Odpowiedz
Dragon_kade_ball213

Dragon_kade_ball213

czarodziejka z księżyca

Odpowiedz
Igi_k

Igi_k

Twoje życie najbardziej przypomina uniwersum przedstawione w anime "Pokemon"! Jesteś osobą ciekawską, żądną przygód, odważną i gotową na wszystko! Uwielbiasz otaczać się sympatycznymi osobami i uroczymi zwierzakami. Idealnie odnalazłbyś się w świecie Pokemonów, ponieważ Twoja codzienność jest bardzo podobna.

Odpowiedz
Kroganowska

Kroganowska

Dragon Ball
Twoje życie najbardziej przypomina uniwersum przedstawione w anime "Dragon Ball"! Jesteś osobą wytrwałą, bardzo ambitną, silną i zawsze dążysz do swoich celów. Ciężko pracujesz na wszystko co masz i starasz się nie zbaczać z wybranej przez siebie ścieżki. Masz wiernych przyjaciół, którzy podzielają Twoje pasje. Odnalazłbyś się w świecie walk z kosmitami i androidami! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Fajny quiz

Odpowiedz
Dragon_kade_ball213

Dragon_kade_ball213

@Kroganowska zazdroszcze wyniku

Odpowiedz
SuperGiraffe

SuperGiraffe

Dragon ball na pewno nie! MOJE ŻYCIE NALEŻY DO POKEMON.

Odpowiedz
..Katio..

..Katio..

Czarodziejka z Księżyca

Twoje życie najbardziej przypomina uniwersum przedstawione w anime "Czarodziejka z Księżyca"! Jesteś osobą sympatyczną, wrażliwą, kreatywną i masz dobre serce. Zależy Ci na tym, aby na świecie zapanowała sprawiedliwość. Walczysz o prawa słabszych, a w wolnych chwilach relaksujesz się i dbasz o zapewnienie sobie rozrywki. Nadajesz się na kosmiczną wojowniczkę! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Ciekawy quiz

Odpowiedz
taetaecutie

taetaecutie

Pokemon

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej