Co odkryjesz w te wakacje?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 29

1nutella1

1nutella1

Zaginioną siostrę 😎

Odpowiedz
leosinka

leosinka

Skarb! 😅

Odpowiedz

W...z

Pewnego leniwego, nudnego popołudnia, podczas którego będziesz sama w domu, coś tknie Cię, abyś poszperała w dokumentach leżących w szafie Twoich rodziców. Między nimi znajdziesz znajdziesz zdjęcie bardzo podobnej do Ciebie dziewczyny, której jednak nigdy nie widziałaś. Po zapytaniu o nią rodziców okaże się, że może być ona bardzo bliską dla Ciebie osobą… Koniecznie opisz czy się spotkałyście w komentarzu!
Tylko nie rodzeństwo!😭😤

Odpowiedz
Hopeless885

Hopeless885

Tajemne przejście. Chociaż już lato, więc powinno być słonecznie i gorąco, w ten dzień będzie pochmurno, a pogoda nie będzie zachęcała do wyjścia na zewnątrz. Nudząc się przypomnisz sobie, że planowałaś poukładać rzeczy w szafie. Wyciągając z niej ostatnie ubrania i pudła zauważysz szpary tworzące kwadrat w jej tylnej ścianie, który okaże się przejściem do innego, dziwnego świata… Koniecznie opisz co w nim spotkałeś w komentarzu!
Jakaś Narnia? 😉

Odpowiedz
1
Rishima

Rishima

Bardzo :)

Odpowiedz
1
Tanshee

Tanshee

Prawdziwą miłość!
Może masz przyjaciół, rodzinę, kota czy telefon, ale w te wakacje będzie brakować Ci kogoś, przy kim naprawdę poczujesz się szczęśliwa, kogoś przy kim serce będzie Ci szybciej biło. Jednak bliska koleżanka zapozna Cię z kimś kto zmieni Twoje życie… Koniecznie napisz w komentarzu czy chciałbyś, aby tak się stało!

Odpowiedz
.Lunka.

.Lunka.

Z tego co widzę tylko ja mam opuszczony dom

Odpowiedz
Queen_of_the_Internet

Queen_of_the_Internet

Skarb!
Ciepłe, słoneczne popołudnie i Ty spacerująca po łące z psem. Nagle Twój pupil zacznie gdzieś biec, a Ty niewiele myśląc pobiegniesz zanim. Dotarłszy do zakrzywionego drzewa pies zacznie kopać, a Ty zainteresowana jego działaniem zrobisz to samo co on. Pod kilkoma warstwami ziemi odnajdziesz dużą skrzynię… Koniecznie napisz w komentarzu co w niej było!

Jezu wiem, że Toffi jest mega tropicielem, ale zdziwiłabym się jednak 😂

Odpowiedz
1
Queen_of_the_Internet

Queen_of_the_Internet

W tej skrzyni były ubranka Dla zwierzaczków ❤

Odpowiedz
1
ChibiGirl

ChibiGirl

Zaginioną siostrę!
Pewnego leniwego, nudnego popołudnia, podczas którego będziesz sama w domu, coś tknie Cię, abyś poszperała w dokumentach leżących w szafie Twoich rodziców. Między nimi znajdziesz znajdziesz zdjęcie bardzo podobnej do Ciebie dziewczyny, której jednak nigdy nie widziałaś. Po zapytaniu o nią rodziców okaże się, że może być ona bardzo bliską dla Ciebie osobą…

Odpowiedz
lorali101

lorali101

Nowy przyjaciel
Może nie na zakupach, ale dzisiaj na pół koloniach poznałam jedną :)

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej