Co odkryjesz w te wakacje?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź naszego nowego bota! Rozpocznij rozmowę

Komentarze sameQuizy: 28

leosinka

leosinka

Skarb! 😅

Odpowiedz
Wiem_ze_mnie_nie_lubisz

Wiem_ze_mnie_nie_lubisz

Pewnego leniwego, nudnego popołudnia, podczas którego będziesz sama w domu, coś tknie Cię, abyś poszperała w dokumentach leżących w szafie Twoich rodziców. Między nimi znajdziesz znajdziesz zdjęcie bardzo podobnej do Ciebie dziewczyny, której jednak nigdy nie widziałaś. Po zapytaniu o nią rodziców okaże się, że może być ona bardzo bliską dla Ciebie osobą… Koniecznie opisz czy się spotkałyście w komentarzu!
Tylko nie rodzeństwo!😭😤

Odpowiedz
Hopeless885

Hopeless885

Tajemne przejście. Chociaż już lato, więc powinno być słonecznie i gorąco, w ten dzień będzie pochmurno, a pogoda nie będzie zachęcała do wyjścia na zewnątrz. Nudząc się przypomnisz sobie, że planowałaś poukładać rzeczy w szafie. Wyciągając z niej ostatnie ubrania i pudła zauważysz szpary tworzące kwadrat w jej tylnej ścianie, który okaże się przejściem do innego, dziwnego świata… Koniecznie opisz co w nim spotkałeś w komentarzu!
Jakaś Narnia? 😉

Odpowiedz
1
Rishima

Rishima

Bardzo :)

Odpowiedz
1
Tanshee

Tanshee

Prawdziwą miłość!
Może masz przyjaciół, rodzinę, kota czy telefon, ale w te wakacje będzie brakować Ci kogoś, przy kim naprawdę poczujesz się szczęśliwa, kogoś przy kim serce będzie Ci szybciej biło. Jednak bliska koleżanka zapozna Cię z kimś kto zmieni Twoje życie… Koniecznie napisz w komentarzu czy chciałbyś, aby tak się stało!

Odpowiedz
.Lunka.

.Lunka.

Z tego co widzę tylko ja mam opuszczony dom

Odpowiedz
Queen_of_the_Internet

Queen_of_the_Internet

Skarb!
Ciepłe, słoneczne popołudnie i Ty spacerująca po łące z psem. Nagle Twój pupil zacznie gdzieś biec, a Ty niewiele myśląc pobiegniesz zanim. Dotarłszy do zakrzywionego drzewa pies zacznie kopać, a Ty zainteresowana jego działaniem zrobisz to samo co on. Pod kilkoma warstwami ziemi odnajdziesz dużą skrzynię… Koniecznie napisz w komentarzu co w niej było!

Jezu wiem, że Toffi jest mega tropicielem, ale zdziwiłabym się jednak 😂

Odpowiedz
1
Queen_of_the_Internet

Queen_of_the_Internet

W tej skrzyni były ubranka Dla zwierzaczków ❤

Odpowiedz
1
ChibiGirl

ChibiGirl

Zaginioną siostrę!
Pewnego leniwego, nudnego popołudnia, podczas którego będziesz sama w domu, coś tknie Cię, abyś poszperała w dokumentach leżących w szafie Twoich rodziców. Między nimi znajdziesz znajdziesz zdjęcie bardzo podobnej do Ciebie dziewczyny, której jednak nigdy nie widziałaś. Po zapytaniu o nią rodziców okaże się, że może być ona bardzo bliską dla Ciebie osobą…

Odpowiedz
lorali101

lorali101

Nowy przyjaciel
Może nie na zakupach, ale dzisiaj na pół koloniach poznałam jedną :)

Odpowiedz
1
DiankaLove

DiankaLove

Największe marzenie!
Wakacje to czas zabaw, wolności i przygód, jednak Ty nie będziesz wiedzieć jak go wykorzystać. Po kilku nudnych tygodniach zobaczysz lub usłyszysz coś, co przywróci Ci chęć do życia. Będzie to marzenie, największe, które stanie się Twoim celem… Koniecznie napisz w komentarzu co nim jest!
Chyba jako jedyna to mam

Odpowiedz
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej