Co myśli o Tobie Yato?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 25

Kasjopea

Kasjopea

Bardzo Cię lubię
Chłopak lekko się uśmiechnął, ale widać było, że nie bardzo wie jak zacząć. Zastanawiałaś się, czy to dobry czy zły znak. Gdy cisza przedłużała się, odwróciłaś się w stronę drzwi i miałaś się pożegnać, gdy chłopak złapał Cię za rękę, pociągnął i objął. Byłaś tym naprawdę mocno zaskoczona. "Yato?". "Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać – zaśmiał się. – Jesteś naprawdę fantastyczną osobą. Bardzo Cię polubiłem. Wiem, że nie spędziliśmy za dużo czasu, ale czuję, że moglibyśmy się zaprzyjaźnić. Sam fakt, że mnie widzisz bez żadnego problemu jest naprawdę zaskakujący, teraz przynajmniej nie czuję się tak samotny.” Chłopak czekał na Twoją reakcję więc uśmiechnęłaś się pogodnie "Ty sam mnie zaintrygowałeś. Po raz pierwszy widzę najprawdziwszego boga! Jestem pewna, że zostaniemy przyjaciółmi!". Bez zastanowienia teraz to Ty objęłaś chłopaka.
Super!

Odpowiedz

Z...m

Ooo kocha mnie. Nom mamy podobną przeszłość więc pasujemy do siebie UwU

Odpowiedz

S...u

Kocham Cię
Chłopak lekko się zarumienił i widać było, że wyraźnie nie wie co powiedzieć. Zastanawiałaś się, czy to dobry czy zły znak. Gdy cisza przedłużała się, odwróciłaś się w stronę drzwi i miałaś się pożegnać, gdy chłopak złapał Cię za rękę, przyciągnął i pocałował. Byłaś wyraźnie zaskoczona tym co zrobił. "Przepraszam – w końcu zaczął. – Zrobiłem jedynie to, co uznałem za słuszne. Bardzo mi się podobasz, bez problemu mnie zauważasz, wydajesz się taką ciekawą osobę. Chyba… zakochałem się w Tobie." Chłopak mówiąc cały czas wpatrywał się zarumieniony w ziemię. Chwilę stałaś zaskoczona, jak gdyby chcąc przeanalizować to co właśnie powiedział. Chłopak najwyraźniej źle odczytał tę ciszę i zrobił się jeszcze bardziej czerwony. "Przepraszam, powiedziałem głupotę. Nie powinienem był mówić tego na głos". Po tych słowach chłopak chciał zawrócić, ale zdecydowanym ruchem skoczyłaś w jego stronę i zawiesiłaś ręce na jego szyi. Nie wiedziałaś co powiedzieć, czułaś się naprawdę szczęśliwa. Yato tym razem poprawnie odczytał reakcję i równie szczęśliwy objął Cię.

Odpowiedz
AndouAkaMyszojelen

AndouAkaMyszojelen

Kocha mnie
UwU to jedna z moich ulubionych postaci z anime więc spoko XD

Odpowiedz
2
xXLittleDemonXx

xXLittleDemonXx

Dresiarz mnie kocha XDDD

Odpowiedz
1
Koteczkipsiczki

Koteczkipsiczki

Kocha mnie {\_/} E
(^°^)❤️)
| |

Odpowiedz
2
ChibiGirl

ChibiGirl

Jesteś dosyć urocza
Chłopak posłał Ci prowokujący, łobuzerski uśmiech i poczułaś jak czerwienisz się pod jego spojrzeniem. Wbiłaś wzrok w ziemię, skubiąc nerwowo sweter. Chłopak ujął Twój podbródek i znów spojrzał Ci w oczy, co jeszcze bardziej Cię zawstydziło. W końcu zaśmiał się i odezwał: „Co o tobie myślę, huh? Wiesz, jesteś całkiem urocza. To jak się rumienisz… Nawet cię lubię, ciekawa z ciebie osoba. Mam nadzieję, że nasze drogi jeszcze się skrzyżują. W sumie nie dziwię się, że tak reagujesz na wspaniałego boga Yato!”. W końcu trochę się uspokoiłaś i uśmiechnęłaś: „Wiesz, poznanie ciebie było całkiem ciekawą przygodą”, powiedziałaś. Chłopak znów szeroko się uśmiechnął: „Ciebie tak samo. Do zobaczenia, na pewno jeszcze się spotkamy”, chłopak zmierzwił Ci włosy i oddalał się idąc tyłem i cały czas się uśmiechając. Z niedowierzaniem, ale i rozbawieniem pokręciłaś głową. Kto by pomyślał, że będziesz rozmawiała z bogiem i jeszcze uzna Cię za uroczą!

Odpowiedz
2
Mahirra

Mahirra

On mnie kocha, a ja wolę tego małego zboczuszka

Odpowiedz
1
0364

0364

Kocham Cię.
No to fajnie, teraz friendzone i mogę chodzić ze Świętą Bronią Yato😃

Odpowiedz
2
Slodziak_XDDDD

Slodziak_XDDDD

Ty zawsze masz to czego mi najbardziej potrzeba, oglądam Noragami- masz quiz z Noragami, oglądam miraculum- masz quiz z miraculum. Jesteś NIESAMOWITA!!! Jak ty to robisz?❤❤❤

Odpowiedz
2
Kira91

Kira91

•  AUTOR

@Slodziak_XDDDD Jejku, bardzo mnie to cieszy :)

Odpowiedz
Slodziak_XDDDD

Slodziak_XDDDD

@Kira91 heh, milusio❤

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (2)

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej