Patryk

sweet.Hermione

Patryk

sweet.Hermione

imię: Hermiona

miasto: Hogwart

www: chumpick.com

o mnie: przeczytaj

1926

O mnie

🪄Hejka Czarownice i Czarodzieje🪄 z tej strony sweet.Hermione. Zapraszam do mojego "o mnie"!

𓆉~~~~~𓆉~~~~~𓆉~~~~~𓆉~~~~~𓆉~~~~~𓆉

📃Spis treści📃
1. 👑Coś o mnie👑
2. 🩰Coś o koncie🩰
3. ✅Co można✅
4. ❌Czego nie można❌
5. 🦢Moje... Czytaj dalej

Ostatni wpis

sweet.Hermione

sweet.Hermione

Hejka!🩷 Mówiłam Wam już jak bardzo uwielbiam crocsy? Chyba nie. Ale w każdym razie j... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Ostatni wpis autora: Wyświetl wpisy autora
sweet.Hermione

sweet.Hermione

AUTOR•  

Hejka!🩷
Mówiłam Wam już jak bardzo uwielbiam crocsy? Chyba nie. Ale w każdym razie jestem straszną crocsiarą😍
O tym też będzie następny quiz
Miłego dnia!🩷

Odpowiedz
7
Sloneczna...

Sloneczna...

@sweet.Hermione hejo
omggg ja też :p witam w teamie
uuu super
wzajemnie <3

Odpowiedz
1
Lelu

Lelu

@sweet.Hermione Hejka! Ja też jestem crocsiarą! A ile masz w domu? Jak masz to jakie? Ja mam dwie pary! Jedne różowe i jedne białe

Odpowiedz
2
Mione.Girl

Mione.Girl

@sweet.Hermione też mam crocsy! Maching. Jakie masz? Ja mam takie białe z granatowymi paskami na bokach (w sensie na podeszwie)

Odpowiedz
1
sweet.Hermione

sweet.Hermione

•  AUTOR

@Lelu @Mione.Girl mam takie błękitne (trochę brudne xd), dokupiłam jeszcze przypinki (też z HP) ale jeszcze mi nie doszły

Odpowiedz
3
Mione.Girl

Mione.Girl

@sweet.Hermione też nad takimi myślałam, ale wzięłam inne. I ważne, że przypinki z HP

Odpowiedz
1
Wszystkie wpisy:
sweet.Hermione

sweet.Hermione

AUTOR•  

Hej Czarodzieje!☀️
Dzisiaj miałam rozdanie świadectw. Ogl to moja druga wychowawczyni jest wychowawczynią klasy 8j (czyli rok starszą niż moja ale też językowa) i się dzisiaj żegnała z tą swoją klasą i ci ludzie (zwłaszcza dziewczyny ale jeden chłop też) się normalnie popłakali i to było takie wzruszające🥹😭. Bo ta pani jest serio taka wspaniała i kochana że się im nie dziwię, że im smutno.
Byłam przed chwilą też u fryzjera na podcinanie końcówek. Co ciekawe ta fryzjerka nie obcinała nożyczkami, tylko maszynką. Ale szczerze tak było nawet lepiej bo jest tak równo i wgl
A jak tam u Was? Cieszycie się na wakacje?
Ja jadę pojutrze na mój wyczekany przez cały rok obóz Pieczarki😍🤩 (@Lodowata. Szykuj się na spotkanie 😈)
Miłego dnia!☀️

Odpowiedz
7
sweet.Hermione

sweet.Hermione

AUTOR•  

Hejka Potterki!
Ja już po zakończeniu✌️ szłam z tym sztandarem i fajnie było.
A wczoraj miałam w szkole taką Galę Szancerów i to było takie coś że były rózne kategorie i nauczyciele wygrywali niektórzy. Np. była kategoria legenda szkoły która ponownie wygrała kochana pani bućko a nauczyciela roku wygrała moja druga wychowawczyni💓
Wgl dzisiaj jak nas na środek wywoływali tych co mają paski (u nas klasami to robią) to u nas całą klasa wyszła xd bo u nas (jako że jestem w tej językowej) każdy ma pasek
Czy u Was też jest gorąco?😭
Jadę jeszcze dzisiaj z mamą do galerii na zakupy trochę takie przed obozowe
Miłego dniaaaaa
Ps. Paczajcie jaką super książeczkę sobie zamówiłam i dostałam za pasek na świadectwie👇

Odpowiedz
8
Lexy_di_Angelo

Lexy_di_Angelo

@sweet.Hermione Peeeercyyyy 😍😍😍 szybko czytaj żeby dojść do Klątwy Tytana tam są moje ulubione postacie 😍

Odpowiedz
1
sweet.Hermione

sweet.Hermione

•  AUTOR

@Lexy_di_Angelo hehe postaram się
Czyżby Nico i Bianca?

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (6)
sweet.Hermione

sweet.Hermione

AUTOR•  

Dziękuję @strona.glowna za spam serc🩷

Odpowiedz
10
sweet.Hermione

sweet.Hermione

AUTOR•  

Wrzuciłam nowy quiz! Zapraszam!
https://samequizy.pl/?p=14238938

Odpowiedz
10
Sloneczna...

Sloneczna...

@sweet.Hermione fajnie :DD

Odpowiedz
1
sweet.Hermione

sweet.Hermione

AUTOR•  

Dobranoc Potterki!🌙☁️
Miałam dzisiaj turniej tanczny i zajęliśmy 1 miejsce!🏆🥇 Idziecie jutro do szkoły?
Ja tylko na próbę chóru i sztandaru.
Jeszcze raz dobranoc!🌙☁️

Odpowiedz
13
StaplerGrace

StaplerGrace

@sweet.Hermione Gratuluję 💖

Odpowiedz
1
sweet.Hermione

sweet.Hermione

•  AUTOR

@StaplerGrace dziękuję🫶

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (8)