Patryk

StaplerGrace

Patryk

StaplerGrace

imię: ✨ StApliŚ ✨

miasto: 🤍 Polska ❤️

www: youtube.com

o mnie: przeczytaj

3398

O mnie

Moje inne konta to: @Kosowka i @Eleo
Można mnie również znaleźć na tiktotku, YouTubie, Wattpadzie, Instagramie, Pintereście i Duolingo. Wszędzie nazywam się StaplerGrace.
Uwielbiam czytać, pisać, słuchać muzyki i oglądać filmy oraz seriale, a także grać w Simsy. I kocham... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

StaplerGrace

StaplerGrace

AUTOR•  

Cały czas gra mi w głowie „Family Line” – i to już od jakiegoś tygodnia! Nie, że narzekam, bo to super piosenka, ale to tak leci bez przerwyXD

Odpowiedz
16
StaplerGrace

StaplerGrace

•  AUTOR

@Mockingjay-fire O, którą część?

Odpowiedz
Catherine_Fox

Catherine_Fox

Tak to idealnie opisuje kobiecy umysł xD

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (5)
StaplerGrace

StaplerGrace

AUTOR•  

ᰔᩚᰔᩚᰔᩚᰔᩚᰔᩚᰔᩚᰔᩚᰔᩚᰔᩚᰔᩚᰔᩚᰔᩚᰔᩚᰔᩚᰔᩚ
, Tylko prawdziwy obserwator może polubić ten wpis❗
, 💜0-1 twoje konto umiera
, 💜 2-4 ktoś czasami zagląda na twój profil
, 💜 5-7 masz nawet dużo polubień ale i tak mało
, 💜 8 – 10 masz trochę prawdziwych obs
, 💜10 -15 masz dużo prawdziwych obserwatorów
, 💜 15- 20 jest ich bardzo dużo
, 💜 20-30 jesteś wielu osób idolką
, 💜 30-50 ludzie cię kochają
, 💜 50+ jesteś gwiazdą sq
, ♡︎♡︎♡︎♡︎♡︎♡︎♡︎♡︎♡︎♡︎♡︎♡︎♡︎♡︎♡︎♡︎♡︎♡︎♡︎
, Autorka @, Nietoperek_cute
, Kopiować z autorką

Odpowiedz
23
StaplerGrace

StaplerGrace

AUTOR•  

Zaległe PIĄTKOWE MEMY! @Lizy135

Odpowiedz
19
Catherine_Fox

Catherine_Fox

@StaplerGrace Nie nie doceniaj Czkawki xD

Odpowiedz
1
StaplerGrace

StaplerGrace

•  AUTOR

@Lizy135 Wybacz, masz rację, powinnam dużo bardziej szanować jego potencjał

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (11)
StaplerGrace

StaplerGrace

AUTOR•  

Zaległa NIEDZIELNA DZIESIĄTKA!

Top 5 dzieci Wielkiej Trójki!
5) Jason
4) Thalia
3) Hazel (albo Nico)
2) Nico (albo Hazel)
1) Percy

Top 5 dzieci Afrodyty:
5) Lacy
4) Drew
3) Mitchell
2) Piper
1) Silena

Odpowiedz
15
rosea_

rosea_

@StaplerGrace oplułam się herbatą aż.
Czyli może być nastolatką w książce niezwykłego

Odpowiedz
1
StaplerGrace

StaplerGrace

•  AUTOR

@rosea_ Nieee, jest za mało chamski XD

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (4)
StaplerGrace

StaplerGrace

AUTOR•  

Nominka o shipach z Harry’ego Pottera!
Autor: @_Nominki_
Nominował/a mnie: @mustakissa (DZIĘKI)
1. Snily (Snape x Lily) czy Jily (James x Lily)?
Prongs tyle się za nią uganiał, że zrobił na mnie wrażenie, więc to jemu kibicuję. Słowem – JILY!
2. Ulubiony ship z Hermioną?
Hmm… Chyba klasycznie Romione (chociaż patrząc na fandom to klasycznie byłoby chyba Dramione XD)
3. Romione (Ron x Hermiona) vs Hinny (Harry x Ginny)
Kurde, to jest strasznie ciężkie pytanie… Oba te shipy lubię, więc trudno mi wybrać. Nie wiem.
4. Drapple (Jabłko x Draco) vs Chickron (Kurczak x Ron)
✨Drapple ✨ 🍏
5. Top 5 ulubionych shipów
Nie dam rady uszeregować moich ulubionych shipów w topce, ale mogę wymienić je w kolejności losowej, ekhem – Remadora (nie bić), Fleur i Bill, Romione, Hinny, Scorose
6. Top 5 znienawidzonych shipów
Wymieniam w kolejności losowej – Snape i Hermiona, Snape i Harry, Pansy i Hermiona, no i w sumie nie wiem czy coś jeszcze nie lubię aż tak żeby nazwać to znienawidzonym shipem
7. Z kim według ciebie powinien chodzić Harry?
Z Ginny!
8. Dransy (Draco x Pansy) czy Drastoria (Draco x Astoria)?
Drastoria!
9. Shipujesz Voldetriks (Voldemort x Bellatriks)?
Hmm… W sumie można powiedzieć, że tak.
10. Sevmione (Snape x Hermiona) vs Snarry (Snape x Harry)?
Dopiero co powiedziałam, że obu tych shipów nienawidzę XD Także odpowiedź to żaden hah

Nominuj tyle osób ile liter ma twój ulubiony ship!

Ale który 😭😭😭

Dobra, będzie Drapple, bo why not XD
Ale nie, bo Drapple tam nie wymieniłam…
Dobra, to niech będzie Hinny, bo najmniej liter
H@Pjo
I@rosea_
N@Lizy135
N @Emo.Wampir.Melatonina
Y@ każdy kto chce to zrobić

W sumie mogłam dać Remadora, ale ma za dużo liter, więc niech już będzie to Hinny…

Odpowiedz
11
StaplerGrace

StaplerGrace

•  AUTOR
Odpowiedz
2
Lokiswife

Lokiswife

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (11)