
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×









StaplerGrace
AUTOR•🪄 Nominacja dla fanów "Harry'ego Pottera"!
Nominował/a mnie: @mustakissa
📚 Masz podane siedmiu zaklęć, uroków lub klątw. Twoim zadaniem jest stworzenie rankingu, w którym "1" to Twoja ulubione zaklęcie z podanych, a "7": najmniej. Oto czary do wyboru:
🏆 Accio
💀 Avada Kedavra
✨ Expelliarmus
🦌 Expecto Patronum
🐍 Serpensortia
🥶 Petrificus Totalus
🪶 Wingardium Leviosa
Oto Twój ranking:
1. ✨
2. 🦌
3. 🪶
4. 🏆
5. 🥶
6. 🐍
7. 💀
🗝️ Nominuję:
@Pjo
@Malfoyarka
@Lisa_SameQuizy
@ każdy kto
@ lubi HP
📜 Autor nominacji: @Krukogon 🐦⬛
Pjo
@StaplerGrace od zapalania światła na końcu różdżki
StaplerGrace
• AUTOR@Pjo a, to też fajne
StaplerGrace
AUTOR•Hej! Co tam?
Miałam dziś fajny dzień. Zamiast lekcji były wykłady jakiś doktorów, a potem byłam z ciocią, kuzynką i kuzynem w galerii, a potem w ich domu, gdzie jadłam pizzę i składałam LEGO.
Zastanawiałam się czy nie zrobić sobie przerwy od sq na luty, ale chyba jednak nie zrobię.
StaplerGrace
• AUTOR@.natty chyba na razie nie zrobię
gnabnahc.
@StaplerGrace jejj🥰
StaplerGrace
AUTOR•🎀 Nominka o twojej kolekcji! Nominowała mnie @.Lester._.Daughter. (dziękuję 🥰)
💜 Co kolekcjonujesz?
Eee… Liczą się dodatki do Simsów?
✨ Jaka jest najtańsza rzecz z twojej kolekcji?
Pewnie jakaś kolekcja
🫧 Jaka jest najdroższa rzecz z twojej kolekcji?
Pewnie Do Wynajęcia
🍓 Czego nie lubisz w swojej kolekcji?
Niedopracowanych dodatków
🔮 Jaką rzecz najbardziej lubisz w swojej kolekcji?
Chyba Wampiry, ale nie jestem pewna.
💅🏻 Jaka jest pierwsza rzecz która się pojawiła w twojej kolekcji?
Miejskie Życie
🍰 Co cię pokusiło żeby mieć kolekcje?
Hmm… YouTube
Nominuj tyle osób, ile chcesz!
@Pjo
AUTORKA: @.-Sunset_Shim-.
Pjo
@StaplerGrace ………………………….
StaplerGrace
AUTOR•Byłam dziś z przyjaciółką w galerii i poraz pierwszy spróbowałam bubble tea. Było bardzo dobre. Wybrałam truskawkową herbatę czarną, a do tego kulki borówkowe i malinowe.
RunWildRunFree
Brzmi dobrze
StaplerGrace
• AUTOR@Lorax_ fajnie, mi też posmakowało
StaplerGrace
AUTOR•Emotkowa nominka😶🌫️
Nominował/a mnie: @mustakissa
🙂↔️Najdziwniejsza emotka🙂↔️
Nie wiem, pewnie jej jeszcze nie znam.
❤️Twoja ulu emotka❤️
🙂
🥚Najfajniejsza emotka 🥚
🥟
🎤emotka opisująca twoje hobby🎤
📖
Nominuj tyle osób, ile jest liter w słowie „emotka”.
E @Pjo
M @Pingwiniara.
O @Sernik_z_rodzynkami
T @_Evanlyn_
K @Fioletowa.
A @Lokiswife
Autorka@..vailaw..
Nie usuwaj.