
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×




NK13
AUTOR•Legenda, że Pete Best był najprzystojniejszy z nich wszystkich…
Ma w sobie więcej niż ziarno prawdy..
Ja na jego miejscu mówiłabym: "To wcale nie chodziło o technikę. Oni się bali, że będę konkurencją wizualną dla Johna i Paula."
(Poza tym zieje od niego taki komfort vibe. A kolejna sprawa, to to, że ufam ludziom, którzy się garbią, jak siedzą – bo sama się garbie. To wygodne. Poza tym wtedy człowiek jest dla mnie jakiś taki autentyczniejszy, bo wtedy nie dba o to, jak wygląda, a o to, aby było mu wygodnie. No i jest to taki stereotyp wśród perkusistów – ogółem nie wiem, czy ja przy zabawie z padem perkusyjnym też tak mam, no ale no.. Swój pozna swego! 😅 (Ja chyba właśnie poznałam 😏))
NK13
AUTOR•Niby czytałam, przed pierwszym przesłuchaniem tej piosenki, że Ringo na końcu szepcze…
Ale tak się odprężyłam, że zapomniałam i jak już do tego doszło, to się wystraszyłam 🫣
Przez chwilę, myślałam, że zaczęłam słyszeć głos w głowie, i to angielski głos…. 🫠🥲
NK13
• AUTOR@-agatha- odechciało mi się spać, na zawał prawie zeszłam i spałam przy zapalonym świetle (nawet nie pamiętam, abym je zapalała 😭) – kit, że niebieskim! – wnioskuję o odszkodowanie za szkody na duchu i ciele!! #ŻukowaTrauma
Polecam, oficjalnie robią mi za comfort zespół (o nich każdy słyszał, ale nikt nie słyszał żadnej piosenki 😂 – w sensie przynajmniej u mnie tak było xddd)
-agatha-
@NK13 ajajaj
(doslownie xdd)
NK13
AUTOR•To zdjęcie ma dźwięk.
Nie umiem jednak określić jaki..
Coś chyba pomiędzy: "Hey!" a "Oi!"…
NK13
AUTOR•Wn.
Ogółem piosenka do gustu mi nie przypadła. Oprawa muzyczna kojarzy mi się ze świętami, wokalnie jakoś tak chaotycznie brzmi, ale nie mogę też stwierdzić, że mi się nie podoba. Jest ok, i tyle. Raczej bym jej nie skipnęła, ale jak już to bardziej puściła w tle..
Ale teraz?
Nie potrafię na nią spojrzeć, nie myśląc, że dopadła Lennona w tak tragicznym momencie, i to totalnym przypadkiem – dziwne koło się tu zatoczyło…
Popłakałam się i nawet nie rozumiem dlaczego..
Poczucie niesprawiedliwości? Ironia losu? Kruchość?
Nie wiem, ale wiem, że to przez fakt gdzie i w jakim momencie wybrzmiała.
I to mnie dotknęło…
𝐶𝑙𝑜𝑠𝑒 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑒𝑦𝑒𝑠 𝑎𝑛𝑑 𝐼'𝑙𝑙 𝑘𝑖𝑠𝑠 𝑦𝑜𝑢
𝑇𝑜𝑚𝑜𝑟𝑟𝑜𝑤 𝐼'𝑙𝑙 𝑚𝑖𝑠𝑠 𝑦𝑜𝑢
NK13
• AUTOR@80Ramone dla mnie to jakiś kosmiczny żart (który żartem nie jest), jakby to powiedziała May Pang..
HyperNerdOfDeath
[Komentarz usunięty przez użytkownika]
NK13
AUTOR•WTF…. 😭
*All My Loving*