Patryk

Altzix

Patryk

Altzix

imię: Alternator/Altie

miasto: Strefa K

www: prns.cc

o mnie: przeczytaj

3824

O mnie

~ "Największą pomyłką jest ofiarowanie serca komuś, kto potrzebuje mózgu" ~ cytat z FB

DNI (don't interact): acefobowie, arofobowie i homofobowie ogółem, szowiniści, seksiści, darkshipperzy, proshipperzy, zwolennicy AI, ci co popierają... Czytaj dalej

Ostatni wpis

Altzix

Altzix

(@enter_stockfisch to napisał) hot take: jestem przeciwny buntowi przeciw ai polegaj... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Ostatni wpis autora: Wyświetl wpisy autora
Altzix

Altzix

AUTOR•  

(@enter_stockfisch to napisał)
hot take: jestem przeciwny buntowi przeciw ai polegającym na zawieszaniu kont.
dlaczego?
poniewaz w ten sposób doprowadzimy nie do upadku ai, a całej strony.
co proponuję robić w zamian?
być bardziej aktywnym. tak, serio. wstawiać dużo wartościowych quizow BEZ używania ai, usunąć wszystkie ai quizy które się zrobiło, zamawiać miniaturki u grafików jeśli nie chce się samemu robić (polecam siebie :pp).
nie korzystajmy z żadnych ai funkcji.
w ten sposób pokażemy, ze praca człowieka tutaj jest ciągle żywa, a ai nie opłaca się.
jeśli ktokolwiek się ze mną zgadza to zapraszam do dołączenia do mojej akcji, można jakoś rozszerzyć u siebie na profilu czy cuś

Odpowiedz
2
Wszystkie wpisy:
Altzix

Altzix

AUTOR•  

Apel!!
⚠️
Skoro już nic nie zrobimy z faktem że na SQ jest coraz więcej AI, to chociaż starajmy się jak najbardziej je tłumić
Macie pomysł na quiz? Nieważne, czy już taki quiz istnieje, po prostu go zróbcie po swojemu! Przywróćmy modę na artykuły, miniaturki "za cenę", graphic shops, róbmy więcej nominek i nie pozwalajmy, żeby naszą stronę przejęła sztuczna inteligencja: Używajmy własnej inteligencji!
Może dzięki temu modzi trochę się obudzą i zobaczą, że nam się to nie podoba i chcemy powrotu naszej ukochanej strony BEZ AI.

(możecie kopiować na profile/pod quizy z miniaturką/treścią AI, autor: @satanic_abba — ze względów prywatnych nie oznaczam głównego konta)

Odpowiedz
2
Altzix

Altzix

AUTOR•  

Wszyscy się tak jarają tym nowym typem quizu i robią z nim coś, podczas gdy ja mam takie:

.
.
.
..

….jak to kvrwa działa-

Odpowiedz
7
Iskandar

Iskandar

@Altzix tymczasem ja: to na tej stronie da się robić quizy?

Odpowiedz
1
Altzix

Altzix

•  AUTOR
Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (2)
Altzix

Altzix

AUTOR•  

Poleca ktoś Monkie Kid?

Bo patrzyłam i mega ładna animacje to ma, ale chcę się spytać, czy ktoś poleca ze względu na fabułę lub postacie

Odpowiedz
6
Mangoz0

Mangoz0

@Altzix Pierwsze słyszę-
Aż sam się zaciekawiłem

Odpowiedz
1
lumi__jack_frost

lumi__jack_frost

TAK TAK TAK JEDEN Z MOICH ULU SERIALOW JEST MEGA PEAK

Odpowiedz
1
Altzix

Altzix

AUTOR•  

Czy tylko ja, gdy mam na Pintereście jakaś tablicę poświęconą danej rzeczy/fandomowi którą dzielę z innymi osobami,
to poza nią mam też osobną, która w sumie ma ta samą tematykę, ale mam tam piny bardziej osobiste, szczególnie ważne lub takie bardziej zrozumiałe tylko dla mnie, których wolałabym nie dawać na tą wspólną tablicę?
(Albo na tej wspólnej czasem znajdują się dziwne i/lub cringowe piny, których nie chcę oglądać-)

W sensie, w sumie ten przypadek jest tylko przy dwóch tablicach, ale trochę dziwne, że zdarzyło się to aż dwa razy?

Odpowiedz
6
_KaroChlebek_

_KaroChlebek_

@Altzix takkk

Odpowiedz
1
Altzix

Altzix

AUTOR•  

Kiedy mówię, że jestem heteroace i w dodatku sex repulsed osobą (czyt: brzydzę się seksem i nie mam na niego ochoty), to dużo osób mi współczuje i mówi, że pewnie jest/będzie mi ciężko ze znalezieniem partnera, bo faceci mają obsesję na punkcie seksu itp.

Ale szczerze, ja nie narzekam.

Dzięki temu mogę w sumie się przekonać, czy dany facet naprawdę mnie kocha, bo jeśli tak, to raczej powinien to akceptować I guess.
Bo ja naprawdę mam wywalone w to co on by robił chcąc zaspokoić swoje potrzeby czy coś – czy się masturbować, czy nawet z kimś innym sypiać – mnie to naprawdę nie interesuje.

Najważniejsze jest dla mnie to, aby mnie szczerze kochał i wspierał gdy bym tego potrzebowała (i oczywiście vice versa).

Odpowiedz
7
lumi__jack_frost

lumi__jack_frost

@Altzix no bo to nie jest tak ze jak osoba alloseksualna nie uprawia seksu to idk umiera
da sie zyc bez tego normalnie
a jesli ktos wchodzi w zwiazek z osoba aseksualna to powinien chyba uszanowac brak seksu a jesli to mu nie pasuje to powinien znalezc sobie kogos kto tez jest allo
ludzie zazwyczaj sypiaja z ludzmi ktorzy im sie jakos podobaja, do ktorych czuja jakies pozadanie lub jakas inna przyciagajaca emocje
nie wiem czy to takie fajne zeby mezczyzna interesowal sie innymi kobietami jak jest w zwiazku z toba
jesli mezczyzna by sie serio w tobie zakochal to brak seksu by mu nie przeszkadzal

Odpowiedz
1
Altzix

Altzix

•  AUTOR

@lumi__jack_frost @lumi__jack_frost no w sumie, ma to sens

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (7)