
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×









Altzix
AUTOR•Apel!!
⚠️
Skoro już nic nie zrobimy z faktem że na SQ jest coraz więcej AI, to chociaż starajmy się jak najbardziej je tłumić
Macie pomysł na quiz? Nieważne, czy już taki quiz istnieje, po prostu go zróbcie po swojemu! Przywróćmy modę na artykuły, miniaturki "za cenę", graphic shops, róbmy więcej nominek i nie pozwalajmy, żeby naszą stronę przejęła sztuczna inteligencja: Używajmy własnej inteligencji!
Może dzięki temu modzi trochę się obudzą i zobaczą, że nam się to nie podoba i chcemy powrotu naszej ukochanej strony BEZ AI.
(możecie kopiować na profile/pod quizy z miniaturką/treścią AI, autor: @satanic_abba — ze względów prywatnych nie oznaczam głównego konta)
Altzix
AUTOR•Wszyscy się tak jarają tym nowym typem quizu i robią z nim coś, podczas gdy ja mam takie:
.
.
.
..
…
….jak to kvrwa działa-
Iskandar
@Altzix tymczasem ja: to na tej stronie da się robić quizy?
Altzix
• AUTOR@Sadowczak xD @Iskandar XD
Altzix
AUTOR•Poleca ktoś Monkie Kid?
Bo patrzyłam i mega ładna animacje to ma, ale chcę się spytać, czy ktoś poleca ze względu na fabułę lub postacie
Mangoz0
@Altzix Pierwsze słyszę-
Aż sam się zaciekawiłem
lumi__jack_frost
TAK TAK TAK JEDEN Z MOICH ULU SERIALOW JEST MEGA PEAK
Altzix
AUTOR•Czy tylko ja, gdy mam na Pintereście jakaś tablicę poświęconą danej rzeczy/fandomowi którą dzielę z innymi osobami,
to poza nią mam też osobną, która w sumie ma ta samą tematykę, ale mam tam piny bardziej osobiste, szczególnie ważne lub takie bardziej zrozumiałe tylko dla mnie, których wolałabym nie dawać na tą wspólną tablicę?
(Albo na tej wspólnej czasem znajdują się dziwne i/lub cringowe piny, których nie chcę oglądać-)
W sensie, w sumie ten przypadek jest tylko przy dwóch tablicach, ale trochę dziwne, że zdarzyło się to aż dwa razy?
_KaroChlebek_
@Altzix takkk
Altzix
AUTOR•Kiedy mówię, że jestem heteroace i w dodatku sex repulsed osobą (czyt: brzydzę się seksem i nie mam na niego ochoty), to dużo osób mi współczuje i mówi, że pewnie jest/będzie mi ciężko ze znalezieniem partnera, bo faceci mają obsesję na punkcie seksu itp.
Ale szczerze, ja nie narzekam.
Dzięki temu mogę w sumie się przekonać, czy dany facet naprawdę mnie kocha, bo jeśli tak, to raczej powinien to akceptować I guess.
Bo ja naprawdę mam wywalone w to co on by robił chcąc zaspokoić swoje potrzeby czy coś – czy się masturbować, czy nawet z kimś innym sypiać – mnie to naprawdę nie interesuje.
Najważniejsze jest dla mnie to, aby mnie szczerze kochał i wspierał gdy bym tego potrzebowała (i oczywiście vice versa).
lumi__jack_frost
@Altzix no bo to nie jest tak ze jak osoba alloseksualna nie uprawia seksu to idk umiera
da sie zyc bez tego normalnie
a jesli ktos wchodzi w zwiazek z osoba aseksualna to powinien chyba uszanowac brak seksu a jesli to mu nie pasuje to powinien znalezc sobie kogos kto tez jest allo
ludzie zazwyczaj sypiaja z ludzmi ktorzy im sie jakos podobaja, do ktorych czuja jakies pozadanie lub jakas inna przyciagajaca emocje
nie wiem czy to takie fajne zeby mezczyzna interesowal sie innymi kobietami jak jest w zwiazku z toba
jesli mezczyzna by sie serio w tobie zakochal to brak seksu by mu nie przeszkadzal
Altzix
• AUTOR@lumi__jack_frost @lumi__jack_frost no w sumie, ma to sens