Patryk

Altzix

Patryk

Altzix

imię: Alternator/Altie

miasto: Strefa K

www: prns.cc

o mnie: przeczytaj

3824

O mnie

~ "Największą pomyłką jest ofiarowanie serca komuś, kto potrzebuje mózgu" ~ cytat z FB

DNI (don't interact): acefobowie, arofobowie i homofobowie ogółem, szowiniści, seksiści, darkshipperzy, proshipperzy, zwolennicy AI, ci co popierają... Czytaj dalej

Ostatni wpis

Altzix

Altzix

Co do tego zostawiania sq - no nie no, Yann (enter stockfisch) wspominalx już o tym,... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Wpisy autora: Wróć do wszystkich wpisów
Altzix

Altzix

AUTOR•  

Co do tego zostawiania sq – no nie no, Yann (enter stockfisch) wspominalx już o tym, że usuwanie się nie jest rozwiązaniem-
Ale rozgłaszam to

Odpowiedz
5
Altzix

Altzix

AUTOR•  

Dziś miałam na zakończeniu sukienkę i mama wczoraj mi powiedziała, że mam se zgolić nogi.

…nigdy więcej już ich nie będę golić.

Mogę sobie kupić takie długie, cienkie skarpety do kolan, które będą mi zakrywały włosy gdy znowu będę miała sukienkę na sobie,

Mogę sobie przycinać te włoski nożyczkami, gdy naprawdę będą już długaśne-

Ale ich nie ogólę.

Odpowiedz
4
maly_adorator_cyckow

maly_adorator_cyckow

@Altzix myslisz ze bylaby na tyle odklejona ze ogolila by cie sama…-? 💀 Ja sie buntuje mojej matce i chyba zrozumiqla ze no nic z tym raczej nie zrobi i ze to jest moja sprawa- moze sorubuj z nia o tym pogadac?? Besides, NIGDY w zyciu nie golilam nog i zamierzam umrzec z nietknietymi wlosami na ciele 😌

Odpowiedz
1
Altzix

Altzix

•  AUTOR

@maly_adorator_cyckow no wiem i właśnie dlatego od tej pory se to postanowiłam, że już nigdy nie zgolę

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (4)
Altzix

Altzix

AUTOR•  

Dobra, jestem po ostatnim odcinku TADC (jednak).

I muszę przyznać, tak, był bardzo emocjonalny-
Może nie przeżywałam go jakoś super bardzo, ale to dlatego, że widziałam spojlery.
Celowo sobie chciałam zaspoilerować, bo czułam, że bedzie to bardzo rozklejający odcinek i bałam się, że strasznie się rozrycze, a czas na obejrzenie tego odcinka miałam akurat wtedy gdy goście u nas nocowali i tak średnio by było być zapłakanym jak goście są-

No i poza tym w przypadku tego serialu, spojlerów się aż tak nie bałam bo mnie ten serial nie interesuje na tyle, abym za grosz nie dopuszczała do siebie spojlerów (ale wycieków nie widziałam, bo trochę po co skoro potem i tak za jakiś czas wyszło to na yt), więc obejrzałam se na yt czyjąś analizę, a potem obejrzałam odcinek.
Choć sam epizod i tak mnie wzruszył, szczególnie w scenach, gdzie…

(uwaga, spoilery)

…Pomni pocieszała Ragathę (i ogólnie przy scenach z Ragathą) i gdy była w umyśle Jax, przytuliła ją, a ta powoli znikała (bo przypominam, że ta postać jest aż transfem – sama się przyzwyczajam do tych zaimków xD).

Jednak koniec końców, polecam sobie obejrzeć, nawet jak wiecie o czym to było (jak ja).

Tylko to, że Caine powrócił było trochę dziwne… w sensie, rozumiem, że twórczyni chciała już domknąć ten serial bez jakichś kontrowersji dając (prawie) szyskim szczęśliwe zakończenie, ale nadal czuję, że dużo ciekawiej by było, gdyby Caine nie wrócił i faktycznie został usunięty – tak permanentnie.
I to jak zrozumiał swój błąd było trochę dziwne, że tak nagle zmienił swoje nastawienie do ludzi. Takie trochę… jakby wymuszone.

Oceniam ten finał tak: był dobry, ale mogło być lepiej.

A teraz, będę się rozkoszować teraźniejszymi perełkami od Glitcha, a szczegolnie Dzielnicą Zamglonych i GameOverse (które w mojej opinii zasługują na większy rozgłos niż takie Drony – sorki, ale lubię MD).

Odpowiedz
6
Altzix

Altzix

AUTOR•  
Odpowiedz
4