
28668
O mnie
Nie działam obs za obs.
"Jedyne, co jest we mnie piękne, to to, że się jeszcze łatwo czerwienię" (Bohumil Hrabal)
"...дайте маленькое времечко веселому... Czytaj dalej
Ostatni wpis
Odznaki

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.
Nominka o wakacjach
Autorka: @Wysoka_Gwiazda.
Nominował/a mnie: autorka
1. Gdzie najchętniej spędziłbyś wakacje?
– Nie wiem, jest cała masa miejsc, które chciałabym zobaczyć.
2. A co planujesz robić/gdzie planujesz być w wakacje?
– Doprowadzić do końca remont, a potem odwiedzić z doskoku kilka miejsc.
3. Jedziesz na jakieś kolonie, bądź półkolonie?
– Nie.
4. Czy będziesz spędzać wakacje z przyjaciółmi, rodziną, czy raczej samotnie?
– Z rodziną.
5. Zamierzasz się czegoś nauczyć, lub doskonalić swoje talenty/rozwijać swoje zainteresowania?
– To lato zapowiada mi się tak męcząco, że chcę po prostu przetrwać.
6/ Opisz swoje wymarzone wakacje:
– Zwiedzanie jakiegoś ciekawego miejsca w spokojnych okolicznościach (najlepiej w towarzystwie tylko jednej osoby) i żeby była możliwość wyspania się, i dużo czasu na czytanie.
7. Cieszysz się na koniec roku szkolnego, czy raczej ze smutkiem czekasz na początek nowego?
– Trudno powiedzieć, bo w moim przypadku i lato będzie męczące, i wrzesień – nie wiadomo, co bardziej.
Nominuj tyle osób, ile jest w słowie ,,WAKACJE"!
W@
A@
K@
A@
C@
J@
E@
Częstuj się, kto chce!









mustakissa
AUTOR•Zostawię tu jeszcze zdrapkę sprzed dwóch lat: https://samequizy.pl/zdrap-sobie-piosenke-o-nocy-kupaly/
mustakissa
AUTOR•🌠 Bajkowa Nominka 🌠
Autorka: @Maria_Jackson
Nominował/a mnie: @LunaTonks9875
🧚♀️ Czy dalej oglądasz bajki Disneya? 🧚♀️
Czasem się zdarza.
👸 Czy wierzyłeś kiedyś w Narnię? 👸
Nie. I w ogóle nie mój fandom.
✨ Co myślisz, kiedy widzisz gdziekolwiek jakieś postacie z bajek? ✨
Hmm, raczej ich często nie spotykam.
🧛 Jaka jest twoja ulubiona bajka? 🧛
Nie wiem.
👹 A jaka jest twoja ulubiona baśń? 👹
Nie wiem.
🎬 Filmy jakiej kategorii wiekowej najczęściej oglądasz? 🎬
Raczej nie zwracam uwagi, pewnie pełen przekrój po prostu.
🥀 Nominuj tyle osób, ile jest liter w słowie "Bajka"
B @Ausia.
A @Basica
J @Escada
K @Stella_Bella
A @sweet.Hermione
Oraz dodatkowe osoby:
Można kraść!
sweet.Hermione
@mustakissa dziękuję💖
mustakissa
• AUTOR@sweet.Hermione Nie ma za co 😊
mustakissa
AUTOR•☀️⛱️Nominka o wakacyjnych planach!⛱️☀️
Autor nominki: @_mizeria
Nominował/a mnie: @AngelikaSwift
☀️ Co planujesz zrobić w wakacje samemu?
• Nie wiem, czy będę mogła cokolwiek zrobić wyłącznie sama.
☀️ Co planujesz zrobić w wakacje ze znajomymi?
• Raczej nie dam rady niczego z nimi zrobić.
☀️ Jaki masz cel na te wakacje?
• Przetrwać remont i gości.
☀️ Czego nowego chcesz się nauczyć w wakacje?
• W związku z powyższymi okolicznościami nie jestem w stanie niczego takiego planować. Zwłaszcza, że i tak przez większość letnich miesięcy pracuję, więc nie mam żadnych długich wakacji.
☀️ W jakim sporcie chcesz się doskonalić w te wakacje?
• Po prostu zachować regularność ćwiczeń.
☀️ W czym innym chcesz się doskonalić w wakacje?
• Nie jestem w stanie w niczym się doskonalić, po prostu usiłuję przetrwać.
☀️ Co planujesz kupić w wakacje?
• Kabinę prysznicową, umywalkę i inne elementy wyposażenia łazienki.
☀️ Jaką misję poboczną chcesz wykonać w wakacje?
• Hmm, co takiego?
✨️Nominuj tyle osób, ile jest w słowie „wakacje”!✨️
W @
A @
K @
A @
C @
J @
E @
Częstuj się, kto chce.
tsianid
@mustakissa o, widzę, że plany na wakacje są😅 życzę powodzenia i dużo cierpliwości w remoncie, oby był udany!❤️❤️
mustakissa
• AUTOR@tsianid Dziękuję bardzo. Właśnie się zaczął.
Duedragon
Hej jeśli zaśmiecam to przepraszam ale mam pytanie
Za co od obs? Zrobiłam coś nie tak czy tak poprostu?
mustakissa
• AUTOR@Duedragon Nie robisz nic złego, masz prawo np. często narzekać na swoim profilu, ale mnie w pewnym momencie zaczęło to męczyć. Jeśli również odwzajemniłaś się od-obsem, mi to nie przeszkadza, nie przywiązuję aż takiej wagi do tej liczby.
Duedragon
@mustakissa wystarczyło zwrócić uwagę bo ktoś może czegoś nie widzieć dopóki ktoś mu tego nie powie🫠
mustakissa
AUTOR•🌜 Nominka o Nocy Kupały i Nocy Świętojańskiej 🌛
Autor/ka: @Pepa
Nominował/a mnie/ Pożyczyłem/am od: @Pepa
1. Wolisz Noc Kupały (21 czerwca) czy katolicki odpowiednik Noc Świętojańską (23 czerwca)?
🌕 Nie wiem, jedno i drugie jest interesujące.
2. Co oświetlającego nocne ciemności lubisz najbardziej?
🌟 Księżyc.
3. Czy szukałeś kiedyś kwiatu paproci?
🌿 Nie, ale czytałam baśń o tym kwiecie, a jednym ze wspomnień z dzieciństwa jest dla mnie piosenka o nim.
4. Czy widziałeś kiedyś jakiegoś świetlika (świeciucha, iskrzyka albo robaczka świętojańskiego)?
🐝 Mogłam widzieć świetlika.
5. Czy planujesz pleść wianki z okazji Nocy Kupały/ Nocy Świętojańskiej? Jeśli tak to z czego?
🌺 Nie, nie planuję.
6. Jakie masz plany na najkrótszą noc w roku?
🌑 Nie mam żadnych szczególnych planów.
7. Czy wierzysz w magię?
✨ Zależy od definicji tego określenia.
8. Nominuj tyle osób ile liter ma NOC ŚWIĘTOJAŃSKA!
N @BettaGirl
O @Catherine_Fox
C @CookingTurtle
Ś @Duedragon
W @Escada
I @Hammer.on.the.Cossacks
Ę @Jablko._.Polskie
T @Lilibela
O @Mione.Girl
J @Moonshadow.
A @Shake08
Ń @StaplerGrace
S @Stella_Bella
K @TW
A @WeraHatake
! I każdy, kto chce !
Mione.Girl
@mustakissa dzięki 💕💕💕
mustakissa
• AUTOR@Jablko._.Polskie @Mione.Girl Nie ma za co 😊