Zdrap zdrapkę i zobacz jaką K-grupę powinieneś zacząć stanować! Miłego^^

Milq06
Milq06
o mnie: przeczytaj
10
O mnie
Hejaa!
Jestem Milq i jestem K-pop stanem!
Grupy który stanuję to: Illit, Babymonster, Blackpink, Straykids, Le sserafim i Katseye.
A moj* bias to: Minju/Wonhee, Asa, Jennie/Lisa, Hyunjin, Chaewon i Sophia/Daniela.
Będę tu wrzucać różne rzeczy związane z K-popem i z tymi... Czytaj dalej
Jestem Milq i jestem K-pop stanem!
Grupy który stanuję to: Illit, Babymonster, Blackpink, Straykids, Le sserafim i Katseye.
A moj* bias to: Minju/Wonhee, Asa, Jennie/Lisa, Hyunjin, Chaewon i Sophia/Daniela.
Będę tu wrzucać różne rzeczy związane z K-popem i z tymi... Czytaj dalej



