Hejaa! Jestem Milq i jestem K-pop stanem! Grupy który stanuję to: Illit, Babymonster, Blackpink, Straykids, Le sserafim i Katseye. A moj* bias to: Minju/Wonhee, Asa, Jennie/Lisa, Hyunjin, Chaewon i Sophia/Daniela. Będę tu wrzucać różne rzeczy związane z K-popem i z tymi... Czytaj dalej