Patryk

tadc_fankaxd

Patryk

tadc_fankaxd

imię: biaa (to nie prawdziwe)

miasto: smilelandia xdd

o mnie: przeczytaj

8

O mnie

hejooooo!
jestem blana!
tu troche rzeczy o mnie:
co lubie?
shipy uzi x n
fanarty
co jest moją pasją?
rysowanie
taniec
akrobatyka
moje fandomy:
the amazing digital circus
murder drones
hazbin hotel
helluva boss
oprocz tego:
kc dizzowskyy
jestem fanka katseye czyli eyekon moja... Czytaj dalej

Ostatni wpis

tadc_fankaxd

tadc_fankaxd

wgl byl ktos z was na tadc w kinie??? (wiem ze to bylo dawno alee) #odklejka (ja bylam xddd) Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Ostatni wpis autora: Wyświetl wpisy autora
tadc_fankaxd

tadc_fankaxd

AUTOR•  

wgl byl ktos z was na tadc w kinie??? (wiem ze to bylo dawno alee) #odklejka (ja bylam xddd)

Odpowiedz
2
tadc_fankaxd

tadc_fankaxd

•  AUTOR

lubicie katseye??????????

Odpowiedz
1
Tralala14

Tralala14

@tadc_fankaxd no byłam z koleżanką nawet cosplaye zrobilyśmy

Odpowiedz
Wszystkie wpisy:
tadc_fankaxd

tadc_fankaxd

AUTOR•  

nudzi mi sieeeeeee

Odpowiedz
2
tadc_fankaxd

tadc_fankaxd

•  AUTOR

xdd

Odpowiedz
1
tadc_fankaxd

tadc_fankaxd

AUTOR•  

ja już po zakończeniu :D kto tez?

Odpowiedz
1
tadc_fankaxd

tadc_fankaxd

AUTOR•  

Apel!!
⚠️
Skoro już nic nie zrobimy z faktem że na SQ jest coraz więcej AI, to chociaż starajmy się jak najbardziej je tłumić
Macie pomysł na quiz? Nieważne, czy już taki quiz istnieje, po prostu go zróbcie po swojemu! Przywróćmy modę na artykuły, miniaturki "za cenę", graphic shops, róbmy więcej nominek i nie pozwalajmy, żeby naszą stronę przejęła sztuczna inteligencja: Używajmy własnej inteligencji!
Może dzięki temu modzi trochę się obudzą i zobaczą, że nam się to nie podoba i chcemy powrotu naszej ukochanej strony BEZ AI.
(możecie kopiować na profile/pod quizy z miniaturką/treścią AI, autor: @satanic_abba — ze względów prywatnych nie oznaczam głównego konta)

Odpowiedz
1
tadc_fankaxd

tadc_fankaxd

AUTOR•  

hejo! kto już nie spi? bo mnie obudzili :( ale dzis w koncu zakonczenie roku! bedziecie mieli pasek? bo ja tak (nie wiem jakim cudem) ale wracajac miłych wakacji zycze wszystkim!! (wgl na czym korzystacie z sq bo ja z laptopa)

Odpowiedz
2
tadc_fankaxd

tadc_fankaxd

AUTOR•  

˚✫⋆。˚ 𝒪𝒮𝒯𝑅𝒵𝐸𝒵𝐸𝒩𝐼𝐸 ˚。⋆✫˚💔
Powszechnie wiadomo, że sameQuizy mają problem ze sztuczną inteligencją, zwłaszcza w miniaturkach quizów na Stronie Głównej. Człowiek miałby nadzieję, że na tym się skończy.
Nie skończyło się – jest gorzej, niż kiedykolwiek wcześniej.
Jeżeli jeszcze nie wiecie, możemy teraz tworzyć quizy w nowym formacie – opowiadanie interaktywne. Sam format spoko, ale w trybie edycji można znaleźć guzik, przy którym jest napisane "Skopiowany prompt wklej do chataGPT. Cała historia, dymki i połączenia zostaną automatycznie utworzone". Po kliknięciu 'skopiuj prompt', dostaje się "formularz", w którym trzeba podać dosłownie kilka informacji (gatunek, ton, bohaterowie, długość, zarys historii, ile alternatywnych zakończeń), a potem wkleić całość do wybranego chata ze sztuczną inteligencją.
To przerażające, że:
a) sameQuizy PROMUJĄ używanie AI do tworzenia rzeczy (tzw. "kreatywnej pracy"), zamiast zadbać o kulturę czynnika ludzkiego, który jest POTRZEBNY w procesie twórczym. A przecież ta strona służy do dzielenia się swoimi pomysłami i SWOJĄ twórczością!
b) zrobienie w ten sposób quizu nie wymaga prawie niczego, więc prawdopodobnie wkrótce pojawi się bardzo dużo quizów "wymyślonych" przez AI, przez co dużo trudniej będzie się wybić osobom, które faktycznie poświęciły mnóstwo swojego czasu na przemyślenie, zaprojektowanie i stworzenie swojego quizu. Wiadomo, już jest z tym problem, ale będzie większy.
Już nie mówiąc o tym, że korzystanie ze sztucznej inteligencji jest nieekologiczne i ma STRASZNE konsekwencje dla ludzkiego zdrowia umysłowego (kreatywności, pamięci, umiejętności krytycznego myślenia, łączenia faktów, etc.)
@patryk

Odpowiedz
2