Patryk

tadc_fankaxd

Patryk

tadc_fankaxd

imię: biaa (to nie prawdziwe)

miasto: smilelandia xdd

o mnie: przeczytaj

9

O mnie

hejooooo!
jestem blana!
tu troche rzeczy o mnie:
co lubie?
shipy uzi x n
fanarty
co jest moją pasją?
rysowanie
taniec
akrobatyka
moje fandomy:
the amazing digital circus
murder drones
hazbin hotel
helluva boss
oprocz tego:
kc dizzowskyy
jestem fanka katseye czyli eyekon moja... Czytaj dalej

Ostatni wpis

tadc_fankaxd

tadc_fankaxd

wgl byl ktos z was na tadc w kinie??? (wiem ze to bylo dawno alee) #odklejka (ja bylam xddd) Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Wpisy autora: Wróć do wszystkich wpisów
tadc_fankaxd

tadc_fankaxd

AUTOR•  

wgl byl ktos z was na tadc w kinie??? (wiem ze to bylo dawno alee) #odklejka (ja bylam xddd)

Odpowiedz
2
tadc_fankaxd

tadc_fankaxd

•  AUTOR

lubicie katseye??????????

Odpowiedz
1
Tralala14

Tralala14

@tadc_fankaxd no byłam z koleżanką nawet cosplaye zrobilyśmy

Odpowiedz
tadc_fankaxd

tadc_fankaxd

AUTOR•  

nudzi mi sieeeeeee

Odpowiedz
2
tadc_fankaxd

tadc_fankaxd

•  AUTOR

xdd

Odpowiedz
1
tadc_fankaxd

tadc_fankaxd

AUTOR•  

ja już po zakończeniu :D kto tez?

Odpowiedz
1
tadc_fankaxd

tadc_fankaxd

AUTOR•  

Apel!!
⚠️
Skoro już nic nie zrobimy z faktem że na SQ jest coraz więcej AI, to chociaż starajmy się jak najbardziej je tłumić
Macie pomysł na quiz? Nieważne, czy już taki quiz istnieje, po prostu go zróbcie po swojemu! Przywróćmy modę na artykuły, miniaturki "za cenę", graphic shops, róbmy więcej nominek i nie pozwalajmy, żeby naszą stronę przejęła sztuczna inteligencja: Używajmy własnej inteligencji!
Może dzięki temu modzi trochę się obudzą i zobaczą, że nam się to nie podoba i chcemy powrotu naszej ukochanej strony BEZ AI.
(możecie kopiować na profile/pod quizy z miniaturką/treścią AI, autor: @satanic_abba — ze względów prywatnych nie oznaczam głównego konta)

Odpowiedz
1
tadc_fankaxd

tadc_fankaxd

AUTOR•  

hejo! kto już nie spi? bo mnie obudzili :( ale dzis w koncu zakonczenie roku! bedziecie mieli pasek? bo ja tak (nie wiem jakim cudem) ale wracajac miłych wakacji zycze wszystkim!! (wgl na czym korzystacie z sq bo ja z laptopa)

Odpowiedz
2