hejooooo! jestem blana! tu troche rzeczy o mnie: co lubie? shipy uzi x n fanarty co jest moją pasją? rysowanie taniec akrobatyka moje fandomy: the amazing digital circus murder drones hazbin hotel helluva boss oprocz tego: kc dizzowskyy jestem fanka katseye czyli eyekon moja... Czytaj dalej
tadc_fankaxd