
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×



zwykly-czloviek
AUTOR•Hejoo!
Dostałam przecudną mini od @Chouvaine (serio girl jesteś najlepsza), więc zaraz wrzucam quiz (no bądźcie na niego gotowi, czy coś)!!!
Tym razem quiz jest o naszej kochanej Polsce (no wiadomo, konstytucja 3 maja zara, chociaż w sumie raczej nic z nią tam nie ma, ale no.
To bajo!
Chouvaine
@zwykly-czloviek tysm
zwykly-czloviek
AUTOR•Hello!!!
Jak może zauważyliście dałam najbardziej loswe profilowe i tło ever, ale ja po prostu jeszcze nie mam pomysłu na nowe i jest szansa, że owego nie będzie do lata (sorka)
Jak wam mija majówka?
Co dzisiaj robiliście?
Jak to jest, że jest po 18-tej,chwilę temu była 13!!!
Ogólnie polecę szybko kanał koleżanki mojej koleżanki z klasy (jakby poprosiła mnie, więc może dam jej opisać ten kanał, skopiuję z whatsappa co mi wysłała)
"No to mega polecam taki k-pop profilek (mój 👉🏻👈🏻), jest tam w sumie wszystko, spójrzcie se czy coś, macie linka:
https://whatsapp.com/channel/0029VbCPmaF6rsQjuDuRCi0j
Wogle mega dzk i se konto na Samych Quizach chb założę"
Ja ofc mam nadzieję, że serio założy
Kupiłam sobie bluzę mega ładniutką w h&m, serio cuuudooownaa jest!
Mam drobne pytanko na koniec (wiem, wiem, że często o to pytam), czy ktoś ma czas i energię zrobić dla mnie jakąś miniaturkę? Mam jakieś 4 quizy potrzebujące owej i po prostu no, z góry dziękuję <3
Papatki 🌻
zwykly-czloviek
• AUTOR@Chouvaine O, supcioo, to tradycyjnie wszystko na pv?
Chouvaine
@zwykly-czloviek taktak
yummi
Hej, chcesz może obs za obs? Zbieram do 300 obserwujących !! 🍓
zwykly-czloviek
AUTOR•Hello!
Dzisiaj lekcje zaczynam o 8.55, bo nam odwołali chemię (jakie szczęście!)
Zaczęłam zajmować w końcu jakimkolwiek rysowaniem i teraz planuję jakiś huragan zrobić!
Papatki!
Lodowata.
@zwykly-czloviek Fajnie
yummi
@zwykly-czloviek zazdroszcze
zwykly-czloviek
AUTOR•Hejaa!
Tyle czasu mnie nie było, że aż dziw, że tyle was tu zostało!
Mam w szkicach tyle zaczętych quizów, że naprawdę niedługo jakiś w końcu dokończę, więc możecie się w maju spodziewać naprawdę minimum jednego quizu!
No więc to w sumie tyle więc do zobaczenia!!!
Lodowata.
@zwykly-czloviek Hejo
Ragi.
@zwykly-czloviek hejooo