Patryk
49

asteria.

Patryk
49

asteria.

imię: Killer Queen

miasto: Wieża Astronomiczna

www: instagram.com

o mnie: przeczytaj

30188

O mnie

,,…Gdy zgasną źrenic blaski w noc wiosenną, cudną,
Nie żałuj mej młodości — śmierć przyjmij z pogodą…
Cóż, że życie me było chwilą krótką, złudną?…
— Ukochani przez bogów umierają młodo!…"
~Safona

Non... Czytaj dalej

Ostatni wpis

asteria.

asteria.

Potrzebuje opini https://samequizy.pl/%f0%9d%93%a8%f0%9d%93%b8%f0%9d%93%be-%f0%9d%93... Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

shanley.

shanley.

💎Hej, hej💎

💎Co tam?hyy💎

💎Miałaś dzisiaj wolne od szkoły czy nie? 💎

💎Miłej nocki, pozdrawia ciocia kanapka💎

Odpowiedz
4
shanley.

shanley.

@Luna_lestrange też jeszcze żyje choć wolała bym nie. Też xd

Odpowiedz
1
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@Mrs.Sandlicz
Ehhh…życie, niestety
To fajno

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)

s...e

Najka leci <3

Odpowiedz
3
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@seavelle zobaczysz, zanim sie obejrzysz będzie 1000

Odpowiedz

s...e

@Luna_lestrange a mi tu już nie cuduj

Odpowiedz
1
asteria.

asteria.

AUTOR•  

Jeszcze na chwilę, przepraszam
Wbijamy @seavelle 1000 obse
Zapraszam na mojego instagrama @_luna_lestrange_

Odpowiedz
16
patipatipati.

patipatipati.

@Luna_lestrange idę Cię obsować na ig
Błagam jak coś nie przestrasz się mojego profilu i wyglądu jak coś nazywam się @mrs.p.black

Odpowiedz
3
.Lian.

.Lian.

@Luna_lestrange a ja zapraszam na mojego _____.romanova.__

Odpowiedz
1
Sunflower_life

Sunflower_life

o matko, nie poznałam cię z nowym, wystrojem (albo starym, po prostu, nigdy nie zwracałam uwagi), ale już sie przyzwycziłam

Odpowiedz
2
asteria.

asteria.

•  AUTOR
Odpowiedz

s...e

Jeeejlku! Jak się odwdzięczyć za obserwację? O jezuuu coraz mniej mi brakuje do 1000 obs! DZIĘKUJE!

Odpowiedz
3
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@Luna_lestrange zaobserwowałam Cię z drugiego konta i wg to ja się mega cieszę, że dostałam obsa od osoby, która obserwuje tak mało osób

Odpowiedz
2

s...e

@Luna_lestrange oj tam oj tam

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (4)