
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×




asteria.
AUTOR•Hej
W poniedziałek jadę po nowy tel, więc będa grafiki
Gimpa jak nieogarniałam tak nie ogarniam.
10.11.2020 r. Pojawi się graphic shop tylko i wyłącznie z okładkami na Wattpada do oddania. Znaczy będzie to jako Rose Girl, ale będzie inny tytuł i mini, lecz w tej serii z grafikam
ALE NIE PO TO TEN WPIS
WBIJAMY 1000 OBSE @@seavelle
KTO JĄ OAOBSERWUJE I POLECI I MI NAPISZE POD WPISEM, ŻE TO ZROBIŁ DOSTANIE OBSERWACJĘ I POLUBIENIE 5 QUIZÓW Z ZAPASOWEGO KONTA
Miłego
~Luna
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Jeszcze raz przypominam o moim insta _luna_lestrange_
.
.
.
.
A i nie zdążyłam wszystkim wysłać, więc to dla nowych, dziękuję🖤
A...i
Już
Navvi
Już
R....
Autor: @KrzychPiesel
1. Jesteś super!
2. SQ bez ciebie nie byłoby takie same
3. Emitujesz pozytywną energią
4. Zawsze walczysz z fanatyzmem
5. Cieszę się że żyjesz!
Kopiuj na profil 3 osób na SQ które lubisz najbardziej
asteria.
• AUTOR@Rose._Malfoy ❤️
Czerwona_Carmen
Hejka!
Ktoś mógłby przysłać mi jakieś ładne logo Hogwartu?😀
asteria.
AUTOR•💛Hej Lunki!💛
Jaka dzisiaj u was pogoda?
U mnie pochmurno i wieje 🙄
Mam dziś 2 kartkówki, jedna już za mną 😎
💛Jak się uda to wskoczy nowa zdrapka💛
💛Miłego dnia! @Little_Hogwarts
d....
U mnie słoneczko :3 Chyba zaraz się zachmurzy p_q
AlinkaTak
@Luna_lestrange u mnie słonecznie 💕 też miałam dziś kartkówkę. Oo, wspaniale!
asteria.
AUTOR•💙Hejka Lunki💙
💙Telefon już zupełnie przestał działać i nwm kiedy dostane nowy😔…smutne…ale jest to jakiś pretekst, aby zacząć grafiki w Gimpie robić tyko, że zupełnie tego programu nie ogarniam. Przeczytałam poradnik z Wattpada ,,Jak okiełznać Gimpa?” ogólnie polecam, ale ja jestem takim ułomem, że jedynie co się nauczyłam to wstawić kartkę.
Jeszcze o 8 mam cholerny test z fizyki i nic nie umiem. Życzcie mi powodzenia…
💙A u was co słychać?
💙Co do profilu to wczoraj weszło mega słabe opo, a dokładniej kolejna część ,,Black Princess” i szczerze mówiąc wolę pisać od nowa opowiadania, niż je przerabiać, no ale wziełam się za to to muszę to skończyć.
💙Z całego serducha polecam @seavelle
💙Z mojej strony to tyle, bay i miłego, obyście mieli lepszy dzień niż ja
~Luna
asteria.
• AUTOR@Invisible.girl dzięki i wzajemnie
asteria.
• AUTOR@kim.Yunmin1.. @Patricia_Black @kim.Yunmin1.. @.Avendra. dzięki, no dobrze to to nie poszło