Patryk
49

asteria.

Patryk
49

asteria.

imię: Killer Queen

miasto: Wieża Astronomiczna

www: instagram.com

o mnie: przeczytaj

30188

O mnie

,,…Gdy zgasną źrenic blaski w noc wiosenną, cudną,
Nie żałuj mej młodości — śmierć przyjmij z pogodą…
Cóż, że życie me było chwilą krótką, złudną?…
— Ukochani przez bogów umierają młodo!…"
~Safona

Non... Czytaj dalej

Ostatni wpis

asteria.

asteria.

Potrzebuje opini https://samequizy.pl/%f0%9d%93%a8%f0%9d%93%b8%f0%9d%93%be-%f0%9d%93... Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

asteria.

asteria.

AUTOR•  

Hej
W poniedziałek jadę po nowy tel, więc będa grafiki
Gimpa jak nieogarniałam tak nie ogarniam.
10.11.2020 r. Pojawi się graphic shop tylko i wyłącznie z okładkami na Wattpada do oddania. Znaczy będzie to jako Rose Girl, ale będzie inny tytuł i mini, lecz w tej serii z grafikam
ALE NIE PO TO TEN WPIS
WBIJAMY 1000 OBSE @@seavelle
KTO JĄ OAOBSERWUJE I POLECI I MI NAPISZE POD WPISEM, ŻE TO ZROBIŁ DOSTANIE OBSERWACJĘ I POLUBIENIE 5 QUIZÓW Z ZAPASOWEGO KONTA
Miłego
~Luna

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Jeszcze raz przypominam o moim insta _luna_lestrange_
.
.
.
.
A i nie zdążyłam wszystkim wysłać, więc to dla nowych, dziękuję🖤

Odpowiedz
25

A...i

Już

Odpowiedz
1
Navvi

Navvi

Już

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (7)

R....

Autor: @KrzychPiesel
1. Jesteś super!
2. SQ bez ciebie nie byłoby takie same
3. Emitujesz pozytywną energią
4. Zawsze walczysz z fanatyzmem
5. Cieszę się że żyjesz!
Kopiuj na profil 3 osób na SQ które lubisz najbardziej

Odpowiedz
1
asteria.

asteria.

•  AUTOR
Odpowiedz
Czerwona_Carmen

Czerwona_Carmen

Hejka!
Ktoś mógłby przysłać mi jakieś ładne logo Hogwartu?😀

Odpowiedz
asteria.

asteria.

AUTOR•  

💛Hej Lunki!💛
Jaka dzisiaj u was pogoda?
U mnie pochmurno i wieje 🙄
Mam dziś 2 kartkówki, jedna już za mną 😎
💛Jak się uda to wskoczy nowa zdrapka💛
💛Miłego dnia! @Little_Hogwarts

Odpowiedz
15

d....

U mnie słoneczko :3 Chyba zaraz się zachmurzy p_q

Odpowiedz
AlinkaTak

AlinkaTak

@Luna_lestrange u mnie słonecznie 💕 też miałam dziś kartkówkę. Oo, wspaniale!

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (3)
asteria.

asteria.

AUTOR•  

💙Hejka Lunki💙
💙Telefon już zupełnie przestał działać i nwm kiedy dostane nowy😔…smutne…ale jest to jakiś pretekst, aby zacząć grafiki w Gimpie robić tyko, że zupełnie tego programu nie ogarniam. Przeczytałam poradnik z Wattpada ,,Jak okiełznać Gimpa?” ogólnie polecam, ale ja jestem takim ułomem, że jedynie co się nauczyłam to wstawić kartkę.
Jeszcze o 8 mam cholerny test z fizyki i nic nie umiem. Życzcie mi powodzenia…
💙A u was co słychać?
💙Co do profilu to wczoraj weszło mega słabe opo, a dokładniej kolejna część ,,Black Princess” i szczerze mówiąc wolę pisać od nowa opowiadania, niż je przerabiać, no ale wziełam się za to to muszę to skończyć.
💙Z całego serducha polecam @seavelle
💙Z mojej strony to tyle, bay i miłego, obyście mieli lepszy dzień niż ja
~Luna

Odpowiedz
23
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@Invisible.girl dzięki i wzajemnie

Odpowiedz
2
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@kim.Yunmin1.. @Patricia_Black @kim.Yunmin1.. @.Avendra. dzięki, no dobrze to to nie poszło

Odpowiedz
3
pokaż więcej odpowiedzi (9)