Patryk

osmoza

Patryk

osmoza

imię: Nori

miasto: Wrzące Wyspy

www: pixabay.com

o mnie: przeczytaj

4151

O mnie

Kocham "Wojnę makową" <33

Maraton z moim ex zawieszony 😔

Autor wystroju: @lian_m (chyba, gościu zmienia nazwę co 2 miesiące)

- Nori, Lydia, Sushi nie wiem xDD ale przeważnie jestem Nori
- lubię czekoladę
- artystka, która przesadza
- biorę się na za... Czytaj dalej

Ostatni wpis

osmoza

osmoza

Łapcie bodajze kozy Zrobiłam sobie z nimi selfie (w sensie z jedną z nich, a byli ic... Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Ostatni wpis autora: Wyświetl wpisy autora
osmoza

osmoza

AUTOR•  

Łapcie bodajze kozy
Zrobiłam sobie z nimi selfie (w sensie z jedną z nich, a byli ich łącznie 4 xD) i bym je wysłała, gdyby chociaż mi się włosy układały (cały dzień w kasku serdecznie pozdrawia)

Odpowiedz
8
Choreomania

Choreomania

pikne

Odpowiedz
1
Pieczarkowy_Twink

Pieczarkowy_Twink

@osmoza KOZY

Odpowiedz
2
Wszystkie wpisy:
osmoza

osmoza

AUTOR•  

Czytam "Wojnę makową"
Ta książka to moja nowa miłość

Odpowiedz
8
Pjo

Pjo

@osmoza ooo, na czym jesteś?
Bo próbuję się przełamać do dalszego czytania (jestem na momencie w 1 tomie gdzie zostaje jej przekazane że będzie wysłana do tego 13 legionu czy jak on się nazywał)

Odpowiedz
1
osmoza

osmoza

•  AUTOR

@Pjo jestem wiele dalej i ogólnie dalej jest megaa

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
osmoza

osmoza

AUTOR•  

Jak się czuje po uczeniu się do biologii do 2 w nocy, by rano wstać i się dowiedzieć, że odwołali sprawdzian

W ogóle imagine sprzedawać lód xDDD (orient express jak cos)

https://samequizy.pl/hejka-czesc-special-z-okazji-2k-serduszek/ polecam w każdym razie

Odpowiedz
8
Happyness

Happyness

@osmoza TAK XDDDD

Odpowiedz
1
osmoza

osmoza

•  AUTOR

@Happyness to nam wciskają w takie dni zastępstwa na połowie lekcji xDD
Raz miałam z trzy odwołane lekcje, trzy zastępstwa i jedną normalnie

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (2)
osmoza

osmoza

AUTOR•  

Ai zrobi ci miniaturkę 💔💔

Odpowiedz
7
Stella_Bella

Stella_Bella

To jest od AI? Nie wygląda
Znaczy, ta babka taka trochę podejrzana, ale poza tym dla mnie nie wygląda źle ta mini hah

Odpowiedz
2
osmoza

osmoza

•  AUTOR

@Stella_Bella no ta z zdjęcia to na pewno ai
Reszta nw

Odpowiedz
1
osmoza

osmoza

AUTOR•  

5 lat tutaj stuknęło, a powiedomienie mi nie przyszło, dzięki modzi (napisze im looool)

No to ogólnie yyy nic ciekawego do powiedzenia nie mam, nikomu jakoś specjalnie nie dziękuję (sorry 💔), bo oprócz tych dwóch quizów w tym roku, to nic tu nie zrobiłam

Takie zawaliste jaskinie zwiedzałam ogólnie hihi (pomocy, boli mnie każdy centymetr nóg)

Odpowiedz
8
lutte

lutte

@osmoza mi tez nie przyszlo w tym roku wydaje mi sie ze jak jest wiecej niz 2 lata to nie przychodzi ale nie wiem

Odpowiedz
1
osmoza

osmoza

•  AUTOR

@lutte mi przyszło na 3. rocznicę
Ale na 4. i 5. już nie

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
osmoza

osmoza

AUTOR•  

To słowo chodzi za mną przez całe dwa dni (bodajże), więc why not xDDD
Mega zabawne, że terminy biologiczne jako nazwy bardzo często są wolne
Przynajmniej jak widzę
To co, kolejna nazwa to helikobakter xDDDD

(Mem w celach humorystyczny, bo spodobał mi się pomysł okej xDDDD, nie bijcie mnie ani nic)

Odpowiedz
9
Pieczarkowy_Twink

Pieczarkowy_Twink

@osmoza to słowo mi się kojarzy tylko z FNiN hah

Odpowiedz
2
osmoza

osmoza

•  AUTOR

@Pieczarkowy_Twink mi z komorką xDD

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)