
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×











osmoza
AUTOR•Czytam "Wojnę makową"
Ta książka to moja nowa miłość
Pjo
@osmoza ooo, na czym jesteś?
Bo próbuję się przełamać do dalszego czytania (jestem na momencie w 1 tomie gdzie zostaje jej przekazane że będzie wysłana do tego 13 legionu czy jak on się nazywał)
osmoza
• AUTOR@Pjo jestem wiele dalej i ogólnie dalej jest megaa
osmoza
AUTOR•Jak się czuje po uczeniu się do biologii do 2 w nocy, by rano wstać i się dowiedzieć, że odwołali sprawdzian
W ogóle imagine sprzedawać lód xDDD (orient express jak cos)
https://samequizy.pl/hejka-czesc-special-z-okazji-2k-serduszek/ polecam w każdym razie
Happyness
@osmoza TAK XDDDD
osmoza
• AUTOR@Happyness to nam wciskają w takie dni zastępstwa na połowie lekcji xDD
Raz miałam z trzy odwołane lekcje, trzy zastępstwa i jedną normalnie
osmoza
AUTOR•Ai zrobi ci miniaturkę 💔💔
Stella_Bella
To jest od AI? Nie wygląda
Znaczy, ta babka taka trochę podejrzana, ale poza tym dla mnie nie wygląda źle ta mini hah
osmoza
• AUTOR@Stella_Bella no ta z zdjęcia to na pewno ai
Reszta nw
osmoza
AUTOR•5 lat tutaj stuknęło, a powiedomienie mi nie przyszło, dzięki modzi (napisze im looool)
No to ogólnie yyy nic ciekawego do powiedzenia nie mam, nikomu jakoś specjalnie nie dziękuję (sorry 💔), bo oprócz tych dwóch quizów w tym roku, to nic tu nie zrobiłam
Takie zawaliste jaskinie zwiedzałam ogólnie hihi (pomocy, boli mnie każdy centymetr nóg)
lutte
@osmoza mi tez nie przyszlo w tym roku wydaje mi sie ze jak jest wiecej niz 2 lata to nie przychodzi ale nie wiem
osmoza
• AUTOR@lutte mi przyszło na 3. rocznicę
Ale na 4. i 5. już nie
osmoza
AUTOR•To słowo chodzi za mną przez całe dwa dni (bodajże), więc why not xDDD
Mega zabawne, że terminy biologiczne jako nazwy bardzo często są wolne
Przynajmniej jak widzę
To co, kolejna nazwa to helikobakter xDDDD
(Mem w celach humorystyczny, bo spodobał mi się pomysł okej xDDDD, nie bijcie mnie ani nic)
Pieczarkowy_Twink
@osmoza to słowo mi się kojarzy tylko z FNiN hah
osmoza
• AUTOR@Pieczarkowy_Twink mi z komorką xDD