
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×









Libera
AUTOR•Hejka wszystkim, chciałam się wytłumaczyć, skąd to opóźnienie we wrzuceniu pierwszej części UV. Choć jest już niemal napisana, tam zostało dosłownie parę zdań, tak naprawdę przez ostatnie tygodnie było mi bardzo, bardzo ciężko. Nie tylko przez sesję na uczelni, ale jak pewnie wielu z was wie, choruję przewlekle i bardzo utrudnia mi to zarówno naukę jak i samo pisanie. Nie wiem, jak szybko uda mi się wrzucić UV, ponieważ udało się znaleźć też betę, @Amelaise , której jeszcze raz chciałam podziękować, a ona też musi mieć chwilkę żeby sprawdzić.
W ramach pocieszenia – pod tym rozdziałem oznaczę wszystkich autorów, a ci i tak nieaktywni (bo wielu było pod prologiem) zostaną usunięci i być może stworzą miejsce dla innych, jeśli ktoś oczywiście ma ochotę
.Emisia.
@Libera I mean, nie masz się przejmować, że jeszcze nie masz rozdziału. Na napisanie 3 tygodnie to niekoniecznie dużo czasu, na przeczytanie owszem
.mint.
@Libera Nie ma sprawy, wiadomo, że życie poza pisaniem i SQ istnieje i potrafi być trudne, trzymaj się i powodzenia z sesją 💗
Libera
AUTOR•Kochani zapraszam do prologu Uncanny Valley<3 Miejcie na uwadze, że jest to seria pisana dla funu, nie pilnuje się z nią zbytnio i nie sprawdziłam tego rozdziału, więc jeśli coś wpadnie wam w oko, to dajcie znać koniecznie.
Przy okazji, ktoś wie dlaczego po przeklejeniu z worda i publikacji wszystkie akapity się usuwają?
https://samequizy.pl/uncanny-valley-prolog-f337/
Libera
• AUTOR@.mint. o ale fajnie! Mi pozostała nauka do sesji 😩
.mint.
@Libera O nie, współczuję, nie chciałabym się teraz uczyć
Libera
AUTOR•Kochani, update, znowu, ale obiecuję, że ostatni w tym roku! A tak serio to uważajcie na siebie dzisiaj wszyscy, na wasze zwierzaczki też i oby nowy rok okazał się dla was lepszy, niż ten 2025 był. A co do updatu. Dziękuję za odzew pod poprzednim wpisem, naprawdę, bardzo mi to pomaga. Policzyłam wszystkich najemników i łącznie mam ich 5, co z moimi planami fabularnymi daje mi 7, co jest więcej niż wystarczająco i naprawdę więcej nie róbcie. Teraz wystarczy skupić się na eskortowanych – nie mam rodzin, głównych ludzi, którzy faktycznie byliby eskortowani. Jeśli bardzo nie chcecie robić takiej osoby, to mam jeszcze inny pomysł. Zróbcie naukowca Apex Genoma dalej pracującego. Najlepiej dwóch. Dwóch mężczyzn, albo kobietę i mężczyznę. Wtedy kryterium eskortowany/najemnik pozostawicie po prostu puste
.mint.
@Libera już wysyłam, sorry, że tyle to trwa, ale rodzice zabrali mi telefon a na telefonie miałam tą postać
.mint.
@Libera postać już wysłałam, a zaraz wyślę też zdjęcie
Libera
AUTOR•Czy ktoś jeszcze zapisuje osobę eskortowaną w Uncanny Valley? Mam na razie 8 i muszę to ująć w obecnym miejscu tekstu więc jeśli ktoś zamierza się dopisać niech da znać :)
lunalovespudding
@Libera tez mam w planach
Kocham_Kie
@Libera ja akurat nie jestem pewna czy ta postać którą robię ekskortowana czy najemnik będzie
Libera
AUTOR•Ważny wpis!!!
Cześć kochani. Ja znowu w sprawie serii z obserwatoramii. Nadal potrzebujemy sporo ludzi, ale musicie wiedzieć ważny szczegół – to nie mogą być tylko wasze postacie. Potrzebuję przynajmniej 6 nowych użytkowników. Jest to przygotowanie na to, że dużo osób odejdzie/przestanie czytać i przez to potrzebuję jak najwięcej osób. Dużo moich znajomych stąd się zapisało, ale wiem, że wiele z nich nie wykazuje zbytniego zainteresowania (na co przymknę oko tym razem), ale zapisały też się osoby nowe, które poszły głównie w hybrydy, natomiast widzę już teraz, że nie czytają wpisów. Przemyślę to jeszcze i może się skończyć tak, że zrobią się jeszcze nowe miejsca dla hybryd, ale niczego nie obiecuję.
Prosiłam was już o polecenie zapisów, ale po tym wpisie tylko jedna osoba je poleciła, dlatego muszę zmienić zasady. Choć zaczęłam już pisać, rozdział nie pojawi się, dopóki nie zapisze się minimum 6 nowych użytkowników. Przepraszam was bardzo, że tak to musi wyglądać, ale naprawdę masa osób odchodzi w trakcie trwania serii :/
Trzymajcie się cieplutko
.Emisia.
Wiem, że ja i TW poleciłyśmy, no ale 2 to nadal mało i z mojego profilu raczej nie ma perspektyw na przyciągnięcie kogoś 😔
Libera
• AUTOR@.Emisia. rozumiem, i tak jestem wdzięczna 💙🐳