Patryk
97

Libera

Patryk
97

Libera

imię: Wiki:)

miasto: Za górami, za salami

10688

Ostatni wpis

Libera

Libera

Okej maluchy, wierzcie bądź nie, ale UV naprawdę jest pisane i to będzie chyba najmo... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Libera

Libera

AUTOR•  

Witajcie kochani, przychodzę z kilkoma ogłoszeniami oraz by polecić wam zapisy na profilu u @Amelaise – koniecznie idźcie sprawdzić, bardzo ciekawy pomysł, choć nie dla osób o słabej psychice.

Jeśli chodzi o UV podjęłam decyzję o wyrzuceniu @Avalissa , @Choreomania oraz @Klaravine. Oznaczam je, aby wiedziały, ale wątpię, że się przejmą, tak jak nie przejmowały się kolejnymi częściami XD. Debatuję nad wyrzuceniem dwóch kolejnych osób, jednak mam z tym zagwozdkę, ponieważ ich postacie zdążyły się pojawić i jedna teoretycznie spełnia warunki pozostania w serii, jednak robi to tak od niechcenia, że równie dobrze może po prostu nie czytać i zajmować komuś miejsce, a tego nie chcemy. Nie wiem po co takie coś robić, zatem jeśli wiesz, że to o tobie, odezwij się na priv

Odpowiedz
27
Ru-Da

Ru-Da

@Libera 😤✊

Odpowiedz
1
Amelaise

Amelaise

@Libera bardzo dziękuję! 🥰❤️

Odpowiedz
1
Libera

Libera

AUTOR•  

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do kolejnego rozdziału Uncanny Valley<3

https://samequizy.pl/uncanny-valley-rozdzial-drugi-u584/

Odpowiedz
23
.mint.

.mint.

@Libera Omg, ale jestem ciekawa, skończę robić zadanie i już lecę czytać 💗

Odpowiedz
1
Libera

Libera

•  AUTOR

@.mint. 💙🐳

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Libera

Libera

AUTOR•  

Moje kochane maluchy chyba wszyscy wiemy że Szóstka Wron to wspaniałe uniwersum, a @_FantasyMull_ robi zapisy do serii z obserwatorami pod tytułem Miasto Naciągaczy. Na co jeszcze czekacie?

https://samequizy.pl/miasto-naciagaczy-zapisy-do-fanfiction-z-uniwersum-szostki-wron/

Odpowiedz
25
Libera

Libera

•  AUTOR

@Alfa535 Mordko po to udostępniam bo przyjmuje osoby nadal
@TW jak wolisz kochana, ale proszę przekaż, bo przez czas, który minął od publikacji niewielu aktywnych autorów dalej tam jest:/
@Arcturus coś w tym jest

Odpowiedz
1
Alfa535

Alfa535

@Libera Niby wiem, ale jak zobaczyłam „4 lata temu” to mnie zlagowało

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (4)
Libera

Libera

AUTOR•  

Hejka wszystkim, chciałam się wytłumaczyć, skąd to opóźnienie we wrzuceniu pierwszej części UV. Choć jest już niemal napisana, tam zostało dosłownie parę zdań, tak naprawdę przez ostatnie tygodnie było mi bardzo, bardzo ciężko. Nie tylko przez sesję na uczelni, ale jak pewnie wielu z was wie, choruję przewlekle i bardzo utrudnia mi to zarówno naukę jak i samo pisanie. Nie wiem, jak szybko uda mi się wrzucić UV, ponieważ udało się znaleźć też betę, @Amelaise , której jeszcze raz chciałam podziękować, a ona też musi mieć chwilkę żeby sprawdzić.

W ramach pocieszenia – pod tym rozdziałem oznaczę wszystkich autorów, a ci i tak nieaktywni (bo wielu było pod prologiem) zostaną usunięci i być może stworzą miejsce dla innych, jeśli ktoś oczywiście ma ochotę

Odpowiedz
26
.Emisia.

.Emisia.

@Libera I mean, nie masz się przejmować, że jeszcze nie masz rozdziału. Na napisanie 3 tygodnie to niekoniecznie dużo czasu, na przeczytanie owszem

Odpowiedz
2
.mint.

.mint.

@Libera Nie ma sprawy, wiadomo, że życie poza pisaniem i SQ istnieje i potrafi być trudne, trzymaj się i powodzenia z sesją 💗

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (6)
Libera

Libera

AUTOR•  

Kochani zapraszam do prologu Uncanny Valley<3 Miejcie na uwadze, że jest to seria pisana dla funu, nie pilnuje się z nią zbytnio i nie sprawdziłam tego rozdziału, więc jeśli coś wpadnie wam w oko, to dajcie znać koniecznie.
Przy okazji, ktoś wie dlaczego po przeklejeniu z worda i publikacji wszystkie akapity się usuwają?
https://samequizy.pl/uncanny-valley-prolog-f337/

Odpowiedz
23
Libera

Libera

•  AUTOR

@.mint. o ale fajnie! Mi pozostała nauka do sesji 😩

Odpowiedz
1
.mint.

.mint.

@Libera O nie, współczuję, nie chciałabym się teraz uczyć

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (4)