
8140
O mnie
kocham czarną kawę bez cukru, zbieranie płyt, komedie i śmiesznych ludzi
primer 55 supremacy
profilowe autorstwa @formalizacja, dziękuję za portret <3
Ostatni wpis
Odznaki

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.
Sto lat dla mnie!
Doczekaliśmy się dwójki z przodu, rusyfikacja została oficjalnie dinozaurem. Dodatkowo, marnuję już 10 lat na tej stronie, połowa mojego życia.
Podziękowania dla moich misiów z pathetic:
@leucotomy
@irritator
@Milia_Krystek
@japonizacja
@noomyu
@riam
@rainshot
Oraz paru innych ziomków, z którymi już może nie rozmawiam, ale nadal życzę im wszystkiego dobrego:
@-Collie-
@BIANKA_WHITE
@germanizacja
@nuisance
@polonizacja
No to kolejny wpis tak jakoś przed trzydziestką?

@irritator to jest prawie 1500 skamielin tej strony 😞 nie mozna tak zle mowic o zmarlych
@leucotomy przy obecnych wiatrach mnie też, wiec musimy sie napiеrdalac w cykora w takim razie
@reane wszystkiego najlepszego!!
szczerze mam nadzieję, że jeszcze nie masz zamiaru stąd odchodzić, bo tak szczerze to właśnie takie osoby jeszcze trzymają tę stronę przy życiu i jakkolwiek nadają jej treściom poziomu i podstawowego sensu (ubolewam, że takich osób zostało już niewiele, bo przez to ta strona powoli kona, a poziom tego, co jest tu wstawiane często woła o pomstę do nieba)(i mean, wiem że nie wstawiasz codziennie czy coś, ale i tak wolę rzadsze publikacje, ale dopracowane, niż jakiś masowy chłam)
@reane 100 lat 100 lat dla starych dziadów
wiesz ze pomylilam guziczki i zamiast ci odpowiedzieć prawie cie zablokowałam B))))








hv4ku
halo halo tu londyn
hv4ku
@reane Chętnie wbije. Link w twoim bio?
reane
• AUTOR@hv4ku nie wiem czy dalej działa, ale tak https://discord.gg/dEmmTmakb
Queen_09
Zozzana
wszystkiego najlepszego!!
reane
• AUTOR@Zozzana dziękuję!!
litruwa
Pepa
Użytkownik @Pepa rzucił w ciebie śnieżką ❄️. Zrewanżuj mu się tym samym!