Patryk
100

reane

Patryk
100

reane

imię: saszka

miasto: Kraków

www: discord.gg

o mnie: przeczytaj

8140

O mnie

hejter i chuj

kocham czarną kawę bez cukru, zbieranie płyt, komedie i śmiesznych ludzi

primer 55 supremacy

profilowe autorstwa @formalizacja, dziękuję za portret <3

Ostatni wpis

reane

reane

Sto lat dla mnie! Doczekaliśmy się dwójki z przodu, rusyfikacja została oficjaln... Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Ostatni wpis autora: Wyświetl wpisy autora
reane

reane

AUTOR•  

Sto lat dla mnie!

Doczekaliśmy się dwójki z przodu, rusyfikacja została oficjalnie dinozaurem. Dodatkowo, marnuję już 10 lat na tej stronie, połowa mojego życia.

Podziękowania dla moich misiów z pathetic:
@leucotomy
@irritator
@Milia_Krystek
@japonizacja
@noomyu
@riam
@rainshot

Oraz paru innych ziomków, z którymi już może nie rozmawiam, ale nadal życzę im wszystkiego dobrego:

@-Collie-
@BIANKA_WHITE
@germanizacja
@nuisance
@polonizacja

No to kolejny wpis tak jakoś przed trzydziestką?

Odpowiedz
20
irritator

irritator

@reane chej 😸😸 aktywność widzę że dzika pod wpisem, 1500 obs btw
Zbieraj na tlenomierz, będziesz mi pożyczać

Odpowiedz
reane

reane

•  AUTOR

@irritator to jest prawie 1500 skamielin tej strony 😞 nie mozna tak zle mowic o zmarlych

Odpowiedz
3
the_piwojadek

the_piwojadek

@reane wszystkiego najlepszego

Odpowiedz
1
leucotomy

leucotomy

@reane obawiam sie ze za 10 lat tej strony juz nie bedzie…

Odpowiedz
2
reane

reane

•  AUTOR

@leucotomy przy obecnych wiatrach mnie też, wiec musimy sie napiеrdalac w cykora w takim razie

Odpowiedz
1
mejzisrejzi

mejzisrejzi

@reane najlepszego czlowiecze zlory

Odpowiedz
1
ericius

ericius

@reane sto lat!
jejku to ty jesteś rusyfikacją, bo od jakiegoś czasu miałam laga kto to, ale wydawało mi się to konto znajome

Odpowiedz
1
reane

reane

•  AUTOR

@ericius od paru lat mam to samo tło, tylko zmieniam na nim nazwy 😭😭😭 wiec mam nadzieję, że było znajome

Odpowiedz
1
tsianid

tsianid

@reane wszystkiego najlepszego!!
szczerze mam nadzieję, że jeszcze nie masz zamiaru stąd odchodzić, bo tak szczerze to właśnie takie osoby jeszcze trzymają tę stronę przy życiu i jakkolwiek nadają jej treściom poziomu i podstawowego sensu (ubolewam, że takich osób zostało już niewiele, bo przez to ta strona powoli kona, a poziom tego, co jest tu wstawiane często woła o pomstę do nieba)(i mean, wiem że nie wstawiasz codziennie czy coś, ale i tak wolę rzadsze publikacje, ale dopracowane, niż jakiś masowy chłam)

Odpowiedz
2
DarkGladiator

DarkGladiator

@reane Wszystkiego najlepszego 🎂

Odpowiedz
1
-Collie-

-Collie-

@reane Damn, widzisz, a ja myślałam że masz uro w kwietniu i już prawie życzenia napisałam 😭 Wszystkiego najlepszego w takim razie, zapisze sobie datę na za rok❤️

Odpowiedz
Smok_mroku

Smok_mroku

@reane najlepszego 🖤

Odpowiedz
1
reane

reane

•  AUTOR

@-Collie- ja się ostatnio zastanawiałam kiedy osoby z Pathetic maja urodziny i doszlam do wniosku, że nie wiem i do nikogo nie pisze 💔😭

Odpowiedz
1
-Collie-

-Collie-

@reane Ja mam jedynie lipiec rozpisany bo tam jest połowa ludzi xd. Ciebie i Igiego niestety nie miałam

Odpowiedz
-Collie-

-Collie-

@-Collie- Och, jednak znalazlam teraz Igiego w kalendarzu😭😭

Odpowiedz
reane

reane

•  AUTOR

@-Collie- to ja mam tylko igora XDDDD

Odpowiedz
1
Milia_Krystek

Milia_Krystek

@reane 100 lat 100 lat dla starych dziadów
wiesz ze pomylilam guziczki i zamiast ci odpowiedzieć prawie cie zablokowałam B))))

Odpowiedz
1
LilianaMadeline

LilianaMadeline

@reane Spóźnione, ale szczere: WSZYTSKIEGO NAJLEPSZEGO! Oby było tylko lepiej.

Odpowiedz
1
reane

reane

•  AUTOR

@LilianaMadeline ojezu, ty żyjesz?? 😭 lata cię tu nie widziałam

Odpowiedz
WeraHatake

WeraHatake

@reane Och, dzieńdybry – i wszystkiego najlepszego! :D

Odpowiedz
1
Wszystkie wpisy:
hv4ku

hv4ku

halo halo tu londyn

Odpowiedz
1
hv4ku

hv4ku

@reane Chętnie wbije. Link w twoim bio?

Odpowiedz
reane

reane

•  AUTOR

@hv4ku nie wiem czy dalej działa, ale tak https://discord.gg/dEmmTmakb

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (10)
Queen_09

Queen_09

Odpowiedz
Zozzana

Zozzana

wszystkiego najlepszego!!

Odpowiedz
1
reane

reane

•  AUTOR

@Zozzana dziękuję!!

Odpowiedz
1
litruwa

litruwa

Odpowiedz
1
Pepa

Pepa

Użytkownik @Pepa rzucił w ciebie śnieżką ❄️. Zrewanżuj mu się tym samym!

Odpowiedz
2