Patryk
23

TheRiddler

Patryk
23

TheRiddler

imię: クラピカ

miasto: Meteor City

www: youtube.com

o mnie: przeczytaj

32794

O mnie

Tematyka profilu/moje zainteresowania:
✦ Anime/Manga
✦ Grafika
✦ Muzyka (K-pop, Rock, J-rock, Pop)
✦ Genshin Impact
✦ Język japoński
✦ Kreskówki/seriale/filmy
✦ Inne nie określone tematy na, które aktualnie mam fazę

✎ Ulubiona manga: Tokyo... Czytaj dalej

Ostatni wpis

TheRiddler

TheRiddler

Wróciłam z Krakowa, ale mentalnie wciąż jestem na koncercie Bring me The Horizon 😭😭❤... Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Ostatni wpis autora: Wyświetl wpisy autora
TheRiddler

TheRiddler

AUTOR•  

Wróciłam z Krakowa, ale mentalnie wciąż jestem na koncercie Bring me The Horizon 😭😭❤️ Tak długo marzyłam, aby usłyszeć "Follow You" na żywo i się spełniło!! To był cudowny koncert… Dali czadu na Tauron arenie 🔥
Ktoś może był?

Odpowiedz
16
Mika..

Mika..

@TheRiddler Nie byłam ale cieszę się że ci się podobało!!

Odpowiedz
1
Kotonoha

Kotonoha

@TheRiddler Cieszę się twoim szczęściem!! ❤️

Odpowiedz
1
exhausted

exhausted

@TheRiddler super ze ci sie podobalo!!

Odpowiedz
1
Liwson4ever

Liwson4ever

@TheRiddler Woah brzmi mega, zazdroszczę :D

Odpowiedz
1
.Yoko

.Yoko

@TheRiddler Ja nie byłam, ale super, że Tobie się podobało!

Odpowiedz
2
Wszystkie wpisy:
Kociacek

Kociacek

Cześć!
Jestem nowy na SQ i jestem w trakcue robienia swojego pierwszego Quizu tylko że niema możliwości zrobić sobie miniaturki a słyszałem że robisz świetne grafiki. Więc chciałabyś może wspomuc mnie i zrobić mi miniaturke? Ofc odwdzięcze się tak jak będę potrafił.
Zgury dzięki za odpowieć!
Dobrej nocy!

Odpowiedz
1
rainshot

rainshot

Nie wiem co tu robie, ale @Kociacek w ustawieniach konta !!na stronie!! masz do wyboru czy chcesz otrzymywać wiadomości prywatne. Aby napisać musisz je włączyć.

Odpowiedz
2
Kociacek

Kociacek

@rainshot dzięki

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (5)
.Yoko

.Yoko

Gratulacje 3500 obs! ❤️ Teraz lecimy po 4000! 😊

Odpowiedz
2
TheRiddler

TheRiddler

•  AUTOR

@.Yoko Dziękuuje ❤️

Odpowiedz
1
Flappy12

Flappy12

Gratuluję 3500 obs 🫶🥳

Odpowiedz
1
TheRiddler

TheRiddler

•  AUTOR

@Flappy12 Dziękuuuje 🥰

Odpowiedz
1
WetoxPL

WetoxPL

Uuu, zaraz 3500 obserwatorów, gratkii!!

Zasłużyłaś sobie na to jak nikt inny!🤩

Odpowiedz
3
TheRiddler

TheRiddler

•  AUTOR

@WetoxPL Miło to słyszeć💜

Odpowiedz
WetoxPL

WetoxPL

@TheRiddler już masz! Gratulacje!! ❤️

Odpowiedz
1
TheRiddler

TheRiddler

AUTOR•  

🎵 Nominka o muzyce 🎵
Nominował mnie : @WetoxPL dziękuję! 🦀

👩🏼‍🎤Kto jest twoją ulubioną piosenkarką 👩🏼‍🎤
Zdecydowanie Halsey, uwielbiam jej głos i piosenki

🧑🏽‍🎤Kto jest twoim ulubionym piosenkarzem?🧑🏽‍🎤
Sporo ich, ale ograniczę się do 3, których najwięcej słucham na tę chwilę, 👑 Oliver Sykers (wokalista Bring me The Horizon), 🩵 Takahiro Moriuchi (wokalista One Ok Rock) i 🔥 Remington Leith (wokalista Palaye Royale).

🎤Lubisz śpiewać?🎤
Taak i uwielbiam chodzić na karaoke!

⏭️Jaka jest twoja ulubiona piosenka?⏭️
Mój TOP3 na tę chwilę:
One Ok Rock – "Stand Out Fit In"
Kyle Alessandro – "Headlines"
Magnolia Park – "Shallow"

🫵🏽Jaka piosenka cię opisuje?🫵🏽
Hmmm, zależy od humor, może Bring Me The Horizon – "Drown".

🎫Na czyj koncert chciałbyś pojechać?🎫
Bad Omens, Survive Said The Prophet, Ling Toshite Sigure, Kenshi Yonezu, Halsey, Troye Sivan, Man with the Mission, BTS, Blink-182 i Tatsuya Kitani :3

📁Ulubiony rodzaj muzyki?📁
Szeroko pojęta muzyka rockowa.🔥

🗣️W jakim języku najczęściej słuchasz piosenek?🗣️
Po angielsku, japońsku i koreańsku.

⏱️Jak często słuchasz muzyki?⏱️
Praktycznie codziennie. 🎶

🍾Nominuj tyle osób ile liter jest w słowie "muzyka"🍾
M @Flappy12
U @.Yoko
Z @Kotonoha
Y @Tokyo_Neko
K @Nikusia101
A @Liwson4ever

autorka: @Barcelona_Girl 🎵

Odpowiedz
14
Emilka.

Emilka.

@TheRiddler z japońskich to chyba Ado, vaundy, tk , Eve , sou itd a z angielskich/ amerykańskich to AC⚡DC, green day , Red hot chili papers , Nirvana i Queen

Odpowiedz
1
TheRiddler

TheRiddler

•  AUTOR

@Emilka. okurde szanuje za sou, Ado i Eve! i widzę, ze ogólnie masz gust 🔥

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (7)