
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×











Kociacek
Cześć!
Jestem nowy na SQ i jestem w trakcue robienia swojego pierwszego Quizu tylko że niema możliwości zrobić sobie miniaturki a słyszałem że robisz świetne grafiki. Więc chciałabyś może wspomuc mnie i zrobić mi miniaturke? Ofc odwdzięcze się tak jak będę potrafił.
Zgury dzięki za odpowieć!
Dobrej nocy!
rainshot
Nie wiem co tu robie, ale @Kociacek w ustawieniach konta !!na stronie!! masz do wyboru czy chcesz otrzymywać wiadomości prywatne. Aby napisać musisz je włączyć.
Kociacek
@rainshot dzięki
.Yoko
Gratulacje 3500 obs! ❤️ Teraz lecimy po 4000! 😊
TheRiddler
• AUTOR@.Yoko Dziękuuje ❤️
Flappy12
Gratuluję 3500 obs 🫶🥳
TheRiddler
• AUTOR@Flappy12 Dziękuuuje 🥰
WetoxPL
Uuu, zaraz 3500 obserwatorów, gratkii!!
Zasłużyłaś sobie na to jak nikt inny!🤩
TheRiddler
• AUTOR@WetoxPL Miło to słyszeć💜
WetoxPL
@TheRiddler już masz! Gratulacje!! ❤️
TheRiddler
AUTOR•🎵 Nominka o muzyce 🎵
Nominował mnie : @WetoxPL dziękuję! 🦀
👩🏼🎤Kto jest twoją ulubioną piosenkarką 👩🏼🎤
Zdecydowanie Halsey, uwielbiam jej głos i piosenki
🧑🏽🎤Kto jest twoim ulubionym piosenkarzem?🧑🏽🎤
Sporo ich, ale ograniczę się do 3, których najwięcej słucham na tę chwilę, 👑 Oliver Sykers (wokalista Bring me The Horizon), 🩵 Takahiro Moriuchi (wokalista One Ok Rock) i 🔥 Remington Leith (wokalista Palaye Royale).
🎤Lubisz śpiewać?🎤
Taak i uwielbiam chodzić na karaoke!
⏭️Jaka jest twoja ulubiona piosenka?⏭️
Mój TOP3 na tę chwilę:
One Ok Rock – "Stand Out Fit In"
Kyle Alessandro – "Headlines"
Magnolia Park – "Shallow"
🫵🏽Jaka piosenka cię opisuje?🫵🏽
Hmmm, zależy od humor, może Bring Me The Horizon – "Drown".
🎫Na czyj koncert chciałbyś pojechać?🎫
Bad Omens, Survive Said The Prophet, Ling Toshite Sigure, Kenshi Yonezu, Halsey, Troye Sivan, Man with the Mission, BTS, Blink-182 i Tatsuya Kitani :3
📁Ulubiony rodzaj muzyki?📁
Szeroko pojęta muzyka rockowa.🔥
🗣️W jakim języku najczęściej słuchasz piosenek?🗣️
Po angielsku, japońsku i koreańsku.
⏱️Jak często słuchasz muzyki?⏱️
Praktycznie codziennie. 🎶
🍾Nominuj tyle osób ile liter jest w słowie "muzyka"🍾
M @Flappy12
U @.Yoko
Z @Kotonoha
Y @Tokyo_Neko
K @Nikusia101
A @Liwson4ever
autorka: @Barcelona_Girl 🎵
Emilka.
@TheRiddler z japońskich to chyba Ado, vaundy, tk , Eve , sou itd a z angielskich/ amerykańskich to AC⚡DC, green day , Red hot chili papers , Nirvana i Queen
TheRiddler
• AUTOR@Emilka. okurde szanuje za sou, Ado i Eve! i widzę, ze ogólnie masz gust 🔥