
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×










TheRiddler
AUTOR•Wróciłam z Krakowa, ale mentalnie wciąż jestem na koncercie Bring me The Horizon 😭😭❤️ Tak długo marzyłam, aby usłyszeć "Follow You" na żywo i się spełniło!! To był cudowny koncert… Dali czadu na Tauron arenie 🔥
Ktoś może był?
Liwson4ever
@TheRiddler Woah brzmi mega, zazdroszczę :D
.Yoko
@TheRiddler Ja nie byłam, ale super, że Tobie się podobało!
TheRiddler
AUTOR•🎵 Nominka o muzyce 🎵
Nominował mnie : @WetoxPL dziękuję! 🦀
👩🏼🎤Kto jest twoją ulubioną piosenkarką 👩🏼🎤
Zdecydowanie Halsey, uwielbiam jej głos i piosenki
🧑🏽🎤Kto jest twoim ulubionym piosenkarzem?🧑🏽🎤
Sporo ich, ale ograniczę się do 3, których najwięcej słucham na tę chwilę, 👑 Oliver Sykers (wokalista Bring me The Horizon), 🩵 Takahiro Moriuchi (wokalista One Ok Rock) i 🔥 Remington Leith (wokalista Palaye Royale).
🎤Lubisz śpiewać?🎤
Taak i uwielbiam chodzić na karaoke!
⏭️Jaka jest twoja ulubiona piosenka?⏭️
Mój TOP3 na tę chwilę:
One Ok Rock – "Stand Out Fit In"
Kyle Alessandro – "Headlines"
Magnolia Park – "Shallow"
🫵🏽Jaka piosenka cię opisuje?🫵🏽
Hmmm, zależy od humor, może Bring Me The Horizon – "Drown".
🎫Na czyj koncert chciałbyś pojechać?🎫
Bad Omens, Survive Said The Prophet, Ling Toshite Sigure, Kenshi Yonezu, Halsey, Troye Sivan, Man with the Mission, BTS, Blink-182 i Tatsuya Kitani :3
📁Ulubiony rodzaj muzyki?📁
Szeroko pojęta muzyka rockowa.🔥
🗣️W jakim języku najczęściej słuchasz piosenek?🗣️
Po angielsku, japońsku i koreańsku.
⏱️Jak często słuchasz muzyki?⏱️
Praktycznie codziennie. 🎶
🍾Nominuj tyle osób ile liter jest w słowie "muzyka"🍾
M @Flappy12
U @.Yoko
Z @Kotonoha
Y @Tokyo_Neko
K @Nikusia101
A @Liwson4ever
autorka: @Barcelona_Girl 🎵
Emilka.
@TheRiddler z japońskich to chyba Ado, vaundy, tk , Eve , sou itd a z angielskich/ amerykańskich to AC⚡DC, green day , Red hot chili papers , Nirvana i Queen
TheRiddler
• AUTOR@Emilka. okurde szanuje za sou, Ado i Eve! i widzę, ze ogólnie masz gust 🔥
TheRiddler
AUTOR•🍿 Nominka o jedzeniu! 🍿
Autorka nominki: @Lelu (proszę o niezjadanie!)
Nominowała mnie @Kotonoha dziękuję <3
🍕 1. Jaki jest twój ulubiony fast food?
McCrispy plus frytki z Maka 😍
🍕 2. Gdzie najczęściej jesz?
Chyba w domu.
🍕 3. Jedzenie domowe czy na mieście?
Na mieście!
🍕 4. Ulubiona kuchnia świata?
chińska, włoska, tajska i może japońska
🍕 5. Pizza z ananasem to hit czy kit?
kit (mam uczulenie na ananas)
🍕 6. Ulubiona słona przekąska?
Lays prosto z pieca, solone. :3
🍕 7. Najdziwniejsze jedzenie które w życiu jadłeś/-aś?
Chyba suszone koniki polne. (o dziwo nie były takie złe)
🍕 8. Gotujesz sam/a czy wolisz, jak ktoś Ci przyrządza posiłki?
Gotuje, ale zdecydowanie wolę jak ktoś coś przyszykuję :3
🍕 9. Śniadanie na słodko czy na słono?
Na słono, nie potrafię przełknąć rano niczego słodkiego.
🍕 10. Jaki deser najbardziej lubisz?
Ciasta bez specjalnych dodatków (bo jestem alergikiem XD), np. babka, tygrysek albo ciasto marchewkowe! ❤️
Nominuj tyle osób ile jest w słowie „Jedzonko”!
J @Tokyo_Neko
E @Junoru
D @AngelikaSwift
Z @Kasjopea
O @WetoxPL
N @Karimakare
K @Davil
O @.Yoko
Junoru
@TheRiddler 🩷
.Yoko
@TheRiddler Dziękuję za nominację!
TheRiddler
AUTOR•Oglądacie Eurowizje? Jeśli tak, jestem ciekawa waszych faworytów?
W moim przypadku:
Dania — piosenka Sorena wzbudziła we mnie najwięcej emocji, nie mogę przestać jej słuchać, po prostu brak słów, chciałabym, żeby wygrał ❤️
Serbia — jest ogień, są emocje, mrok, piękny głos, screaming i cudowny performance zepołu Lavina 🖤
Polska — uwielbiam potężny głos Alicji, liczę, że będzie wysoko, pierwszy raz od Michała Szpaka, jestem aż tak jestem za Polską 🤍❤️
Finlandia — cudny głos plus uwielbiane przeze mnie skrzypce ✨
Rumunia — przepiękny głos, zarąbisty performance, nie ma nudy 🔥
Albania — piękny, wzruszający i well popłakałam się na tym występie X'D 😭
wyróżnienie — Mołdawia – uwielbiam, mega skoczna piosenka, wchodzi w ucho i buja
Nie mogę się doczekać soboty i finału tego muzycznego cyrku :3
TheRiddler
• AUTOR@AngelikaSwift ooo szanuje, Australia zgadzam się, że piękny głos i diva oczywiście! Norwegia to jak dla mnie trochę zmarnowany potencjał, bo Jonas ma zarąbisty głos, ale piosenka totalnie mi nie siadła. Shakira z Cypru buja zdecydowanie :3
Nikusia101
kolejno od najlepszego: Finlandia, Serbia, Rumunia, Mołdawia
TheRiddler
AUTOR•Obrzydliwa dziś wygląda ta strona główna w większości z Ai miniaturkami…
TheRiddler
• AUTOR@udko Tak, wiem, głównie o to chodzi
aaarbuz
@udko CO SŁUCHAM. ALE PATOLOGIA