Patryk
22

TheRiddler

Patryk
22

TheRiddler

imię: クラピカ

miasto: Meteor City

www: youtube.com

o mnie: przeczytaj

32795

O mnie

dinozaur (na tej stronie) ★ weeb ★ grafik

Tematyka profilu/moje zainteresowania:
✦ Anime/Manga
✦ Muzyka (K-pop, Rock, J-rock, Pop)
✦ Genshin Impact
✦ Język japoński
✦ Kreskówki/seriale/filmy
✦ Inne nie określone tematy na, które aktualnie mam fazę

✎... Czytaj dalej

Ostatni wpis

TheRiddler

TheRiddler

Wróciłam z Krakowa, ale mentalnie wciąż jestem na koncercie Bring me The Horizon 😭😭❤... Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Wpisy autora: Wróć do wszystkich wpisów
TheRiddler

TheRiddler

AUTOR•  

Wróciłam z Krakowa, ale mentalnie wciąż jestem na koncercie Bring me The Horizon 😭😭❤️ Tak długo marzyłam, aby usłyszeć "Follow You" na żywo i się spełniło!! To był cudowny koncert… Dali czadu na Tauron arenie 🔥
Ktoś może był?

Odpowiedz
16
Liwson4ever

Liwson4ever

@TheRiddler Woah brzmi mega, zazdroszczę :D

Odpowiedz
1
.Yoko

.Yoko

@TheRiddler Ja nie byłam, ale super, że Tobie się podobało!

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (3)
TheRiddler

TheRiddler

AUTOR•  

🎵 Nominka o muzyce 🎵
Nominował mnie : @WetoxPL dziękuję! 🦀

👩🏼‍🎤Kto jest twoją ulubioną piosenkarką 👩🏼‍🎤
Zdecydowanie Halsey, uwielbiam jej głos i piosenki

🧑🏽‍🎤Kto jest twoim ulubionym piosenkarzem?🧑🏽‍🎤
Sporo ich, ale ograniczę się do 3, których najwięcej słucham na tę chwilę, 👑 Oliver Sykers (wokalista Bring me The Horizon), 🩵 Takahiro Moriuchi (wokalista One Ok Rock) i 🔥 Remington Leith (wokalista Palaye Royale).

🎤Lubisz śpiewać?🎤
Taak i uwielbiam chodzić na karaoke!

⏭️Jaka jest twoja ulubiona piosenka?⏭️
Mój TOP3 na tę chwilę:
One Ok Rock – "Stand Out Fit In"
Kyle Alessandro – "Headlines"
Magnolia Park – "Shallow"

🫵🏽Jaka piosenka cię opisuje?🫵🏽
Hmmm, zależy od humor, może Bring Me The Horizon – "Drown".

🎫Na czyj koncert chciałbyś pojechać?🎫
Bad Omens, Survive Said The Prophet, Ling Toshite Sigure, Kenshi Yonezu, Halsey, Troye Sivan, Man with the Mission, BTS, Blink-182 i Tatsuya Kitani :3

📁Ulubiony rodzaj muzyki?📁
Szeroko pojęta muzyka rockowa.🔥

🗣️W jakim języku najczęściej słuchasz piosenek?🗣️
Po angielsku, japońsku i koreańsku.

⏱️Jak często słuchasz muzyki?⏱️
Praktycznie codziennie. 🎶

🍾Nominuj tyle osób ile liter jest w słowie "muzyka"🍾
M @Flappy12
U @.Yoko
Z @Kotonoha
Y @Tokyo_Neko
K @Nikusia101
A @Liwson4ever

autorka: @Barcelona_Girl 🎵

Odpowiedz
14
Emilka.

Emilka.

@TheRiddler z japońskich to chyba Ado, vaundy, tk , Eve , sou itd a z angielskich/ amerykańskich to AC⚡DC, green day , Red hot chili papers , Nirvana i Queen

Odpowiedz
1
TheRiddler

TheRiddler

•  AUTOR

@Emilka. okurde szanuje za sou, Ado i Eve! i widzę, ze ogólnie masz gust 🔥

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (7)
TheRiddler

TheRiddler

AUTOR•  

🍿 Nominka o jedzeniu! 🍿
Autorka nominki: @Lelu (proszę o niezjadanie!)
Nominowała mnie @Kotonoha dziękuję <3

🍕 1. Jaki jest twój ulubiony fast food?
McCrispy plus frytki z Maka 😍

🍕 2. Gdzie najczęściej jesz?
Chyba w domu.

🍕 3. Jedzenie domowe czy na mieście?
Na mieście!

🍕 4. Ulubiona kuchnia świata?
chińska, włoska, tajska i może japońska

🍕 5. Pizza z ananasem to hit czy kit?
kit (mam uczulenie na ananas)

🍕 6. Ulubiona słona przekąska?
Lays prosto z pieca, solone. :3

🍕 7. Najdziwniejsze jedzenie które w życiu jadłeś/-aś?
Chyba suszone koniki polne. (o dziwo nie były takie złe)

🍕 8. Gotujesz sam/a czy wolisz, jak ktoś Ci przyrządza posiłki?
Gotuje, ale zdecydowanie wolę jak ktoś coś przyszykuję :3

🍕 9. Śniadanie na słodko czy na słono?
Na słono, nie potrafię przełknąć rano niczego słodkiego.

🍕 10. Jaki deser najbardziej lubisz?
Ciasta bez specjalnych dodatków (bo jestem alergikiem XD), np. babka, tygrysek albo ciasto marchewkowe! ❤️

Nominuj tyle osób ile jest w słowie „Jedzonko”!

J @Tokyo_Neko
E @Junoru
D @AngelikaSwift
Z @Kasjopea
O @WetoxPL
N @Karimakare
K @Davil
O @.Yoko

Odpowiedz
17
Junoru

Junoru

Odpowiedz
1
.Yoko

.Yoko

@TheRiddler Dziękuję za nominację!

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (2)
TheRiddler

TheRiddler

AUTOR•  

Oglądacie Eurowizje? Jeśli tak, jestem ciekawa waszych faworytów?

W moim przypadku:

Dania — piosenka Sorena wzbudziła we mnie najwięcej emocji, nie mogę przestać jej słuchać, po prostu brak słów, chciałabym, żeby wygrał ❤️
Serbia — jest ogień, są emocje, mrok, piękny głos, screaming i cudowny performance zepołu Lavina 🖤
Polska — uwielbiam potężny głos Alicji, liczę, że będzie wysoko, pierwszy raz od Michała Szpaka, jestem aż tak jestem za Polską 🤍❤️
Finlandia — cudny głos plus uwielbiane przeze mnie skrzypce ✨
Rumunia — przepiękny głos, zarąbisty performance, nie ma nudy 🔥
Albania — piękny, wzruszający i well popłakałam się na tym występie X'D 😭

wyróżnienie — Mołdawia – uwielbiam, mega skoczna piosenka, wchodzi w ucho i buja

Nie mogę się doczekać soboty i finału tego muzycznego cyrku :3

Odpowiedz
15
TheRiddler

TheRiddler

•  AUTOR

@AngelikaSwift ooo szanuje, Australia zgadzam się, że piękny głos i diva oczywiście! Norwegia to jak dla mnie trochę zmarnowany potencjał, bo Jonas ma zarąbisty głos, ale piosenka totalnie mi nie siadła. Shakira z Cypru buja zdecydowanie :3

Odpowiedz
1
Nikusia101

Nikusia101

kolejno od najlepszego: Finlandia, Serbia, Rumunia, Mołdawia

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (7)
TheRiddler

TheRiddler

AUTOR•  

Obrzydliwa dziś wygląda ta strona główna w większości z Ai miniaturkami…

Odpowiedz
21
TheRiddler

TheRiddler

•  AUTOR

@udko Tak, wiem, głównie o to chodzi

Odpowiedz
2
aaarbuz

aaarbuz

@udko CO SŁUCHAM. ALE PATOLOGIA

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (14)