Patryk

.Perify

Patryk

.Perify

imię: Możesz mi mówić Perify :3

miasto: 𐔌՞. .՞𐦯🌷🌱🌷🌱🌷

www: chumpick.com

o mnie: przeczytaj

1247

O mnie

⋆ ִֶָ˳˖𓂃 ִֶָ „You told me to shh, but you make me wanna love you loud” ִֶָ 𓂃˖˳ ִֶָ ⋆

˚˖𓍢ִ໋🍀˚Haju :3 ˚˖𓍢ִ໋🍀˚

~ Witam w moim "o mnie"! Zapewne jesteś tu, bo chcesz mnie trochę poznać, więc łap serniczek ~>🍰 i... Czytaj dalej

Ostatni wpis

.Perify

.Perify

Wstawiłam opowiadanie<3 Mam nadzieję, że nie mam w nim żadnych błędów (chociaż spra... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

.Perify

.Perify

AUTOR•  

❄️°•🤍~Hii Perełki~🤍•°❄️

Jutro jadę na wycieczkę do Warszawy i będę akt tylko rano (6-9) i wieczorkiem (19 i później)

ᕙ🦢ノPytanka:ノ🦢ᕗ

⁠`˖╰> Zmęczeni?❄️
⁠`˖╰> O której idziecie spać?❄️
⁠`˖╰> Lubicie herbatkę miętową?❄️

✧๑◝🦢☆Me☆🦢◜⁠๑✧

⁠`˖╰> Tak
⁠`˖╰> 23-24
⁠`˖╰> Yess, ale wolę inne

♡~♡⁠~♡~♡~♡~♡

☁️•°˖✿Polecajka:✿˖°•☁️

@Lunetta. (dawniej Narella)
@.Naor
@FiolkowaPiesn

🤍ノ°⁠。⁠ᕤ୧\⁠。·°ノ🤍

⁠☆⁠~Miłych snów~☆
•°★Wyśpijcie się★°•

Dobranoc🦢~❄️~🦢~❄️~🦢~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Odpowiedz
8
.Wonhee.

.Wonhee.

@.Perify Hii
Nope
23 pewnie
Takk
O ja mieszam w Warszawie :)
Dobranoc

Odpowiedz
2
Lunetta.

Lunetta.

@.Perify dziękuję za polecenie 🥰🥰🥰

Odpowiedz
3
pokaż więcej odpowiedzi (2)
.Perify

.Perify

AUTOR•  

🩹Stój🎧

🎧Wiedział*ś, że @Lunetta. robi 2 specjały z okazji osiągnięcia 100 obs? Jeżeli nie to leć się zapisać!🩹

🩹Link:🎧

https://samequizy.pl/2-specjaly-z-okazji-osiagniecia-100-obs/

Odpowiedz
7
.Perify

.Perify

AUTOR•  

༶⁠˖ᕤ୧˖⁠༶Hejka Perełkii<3༶⁠˖ᕤ୧˖⁠༶

❄️♡✿⁠ Pytanka✿♡❄️

⁠`˖╰> Wyspani?🤍
⁠`˖╰> Jak się czujecie?🤍
⁠`˖╰> Co robicie?🤍
⁠`˖╰> Na którą macie do szkoły?🤍

⁠☆🦢୧Me:୨🦢☆

⁠`˖╰> Troszki
`˖╰> Tak średnio
⁠`˖╰> Pakuję plecak
⁠`˖╰> 8:00

🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍

°•★|Polecajka:|★•°

❄️@Latkowa_frytka
❄️@Platkowy_Ciern
❄️@.Quiet_Storm.

____⁠✧༶⁠˖ᕤ୧˖⁠༶✧____

✩☁️Miłego dzionka<3☁️✩

Odpowiedz
10
...Pink...Flower...

...Pink...Flower...

@.Perify
Hejo!
tak
git
siedzę na komputerze i na krześle
8:00
miłego!

Odpowiedz
2

A...e

@.Perify Hejka ^^.
Yess. W porządku, słucham muzyki (🥰) i uczę się :/, jutro na 8:55 (dzisiaj na 8:00 miałam)

Miłego dzionka Kochana 🤍

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (4)
.Perify

.Perify

AUTOR•  

❄️°•🤍~Hii Perełki~🤍•°❄️

Wróciłam już do domu i trch lepiej się czuję mam nadzieję, że już tak zostanie

ᕙ🦢ノPytanka:ノ🦢ᕗ

⁠`˖╰> Zmęczeni?❄️
⁠`˖╰> O której idziecie spać?❄️
⁠`˖╰> Chcielibyście artykuł? Jeśli tak to o czym?❄️

✧๑◝🦢☆Me☆🦢◜⁠๑✧

⁠`˖╰> Bardzo
⁠`˖╰> ok. 23
⁠`˖╰> No właśnie nwm więc pytam :3

♡~♡⁠~♡~♡~♡~♡

☁️•°˖✿Polecajka:✿˖°•☁️

@Lodowata.
@Porzeczkowa.
@Haniulla
@_Yuinnnie

🤍ノ°⁠。⁠ᕤ୧\⁠。·°ノ🤍

⁠☆⁠~Miłych snów~☆
•°★Wyśpijcie się★°•

Dobranoc🦢~❄️~🦢~❄️~🦢~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
A tu jeszcze 30 dni z bm
5) Uwielbiam, bardzo staranny i i super vibe > <

Odpowiedz
14
Czerwona..

Czerwona..

@.Perify Haii
Też mam nadzieję
Nie-e
Po 23:00
*Próbuję ruszyć ostanie komórki mózgowe po kartkówce z bioli na którą nic nie umiałam i nawet nie pamiętam co napisałam xd* nwm >:3
Dobranoc <33

Odpowiedz
3
-Porzeczka-

-Porzeczka-

@.Perify
Dzięki za polecajkę! <3

Odpowiedz
3
pokaż więcej odpowiedzi (3)
.Perify

.Perify

AUTOR•  

Kurcze znowu mam te bole glowy i czuje ze zaraz zemdleje ale jestem na zajeciach i nie chce wychodzic w polowie..

Odpowiedz
14
Czerwona..

Czerwona..

@.Perify twoje zdrowie jest ważne

Odpowiedz
3

A...e

@.Perify Kochana, Twoje zdrowie jest ważniejsze

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (1)