
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×









.Perify
AUTOR•Hii<33
Wróciłam :>
Niestety Canva nadal nie chce współpracować, ale jakoś sobie z tym poradzę, ewentualnie będę zamawiać mini
• Także no, co tam u was? Jak wam mija dzionek?
U mn nawet spoko :3
♡~♡~♡~♡~♡
Miłego wieczorku🤍!
Ragi.
@.Perify hejka!
Takkk
Ja robię mini w picsarcie, więc może będziesz tego używać zamiast canvy?
Spoko
Wzajemnie :3
A...e
@.Perify Hi
Yeyy!
Okii
– A nieźle w sumie jest :>
to dobrze ♡
Wzajemnie!!
Ramenik_rose
𖤐 𝐎𝐡, 𝐰𝐨𝐰 𖤐
🐧 <– pingwin Kowalski przyszedł na Twój profil! To oznacza, że:
★ jesteś cudną osóbką,
★ Twoje quizy są bardzo kreatywne,
★ nie masz prawa się nigdy usunąć,
★ zasługujesz na ∞ obserwacji,
★ jesteś jedną z moich ulu osóbek,
★ masz bardzo ładny profil.
Pingwin Kowalski ma do Ciebie wielką prośbę – wyślij tą wiadomość do innych, cudnych osóbek!
Autorka: @DusiaDog 🦴
.Perify
• AUTORAWWW Dziękiii🤍🤍🤍
Channie_
𖤐 𝐎𝐡, 𝐰𝐨𝐰 𖤐
🐧 <– pingwin Kowalski przyszedł na Twój profil! To oznacza, że:
★ jesteś cudną osóbką,
★ Twoje quizy są bardzo kreatywne,
★ nie masz prawa się nigdy usunąć,
★ zasługujesz na ∞ obserwacji,
★ jesteś jedną z moich ulu osóbek,
★ masz bardzo ładny profil.
Pingwin Kowalski ma do Ciebie wielką prośbę – wyślij tą wiadomość do innych, cudnych osóbek!
Autorka: @DusiaDog 🦴
.Perify
• AUTORAwwwww🤍🤍🤍
.Perify
AUTOR•Hejka!
Zepsuła mi się Canva i nmg pobierać do niej zdjęć do mini więc masakra :<
Poza tym ważne info:
• robię sobie przerwę
Na ile?
Sama nie wiem.. może tydzień, dwa? Potrzebuję odpoczynku i muszę skupić się na życiu prywatnym
Postaram się wrócić kilka dni lub nawet tydzień przed świętami
Będę tęsknić!
Dobranoc🤍
~ Wasza Perify
A...e
@.Perify Hejaaa
Ojć :<
• Jasne, rozumiem w pełni, będę tęsknić ❤️
Oki, w porządku
Paaaaa 😘
Ramenik_rose
@.Perify hejka
Szkoda,ale rozumiem
oki
ja tez
Bajo
.Perify
AUTOR•༶˖ᕤ୧˖༶Hejka Perełkii<3༶˖ᕤ୧˖༶
❄️♡✿ Pytanka✿♡❄️
`˖╰> Wyspani?🤍
`˖╰> Jak się czujecie?🤍
`˖╰> Co robicie?🤍
`˖╰> Lubicie wycieczki szkolne?🤍
☆🦢୧Me:୨🦢☆
`˖╰> Tak
`˖╰> Spoko
`˖╰> Jadę autokarem
`˖╰> Yess
🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍
°•★|Polecajka:|★•°
❄️@Mglisty_Swit
❄️@Lisa_and_Felix.loml
❄️@wymiauczanaa.
____✧༶˖ᕤ୧˖༶✧____
✩☁️Miłego dzionka<3☁️✩
wymiauczanaa_
@.Perify dzięki za polecajke💗💗💗rzadko ktoś mnie poleca
...Pink...Flower...
@.Perify
Cześć!
Tak
Dobrze
Siedzę na telefonie
Uwielbiam
Oki
Miłego !