Patryk

.Perify

Patryk

.Perify

imię: Możesz mi mówić Perify :3

miasto: 𐔌՞. .՞𐦯🌷🌱🌷🌱🌷

www: chumpick.com

o mnie: przeczytaj

1247

O mnie

⋆ ִֶָ˳˖𓂃 ִֶָ „You told me to shh, but you make me wanna love you loud” ִֶָ 𓂃˖˳ ִֶָ ⋆

˚˖𓍢ִ໋🍀˚Haju :3 ˚˖𓍢ִ໋🍀˚

~ Witam w moim "o mnie"! Zapewne jesteś tu, bo chcesz mnie trochę poznać, więc łap serniczek ~>🍰 i... Czytaj dalej

Ostatni wpis

.Perify

.Perify

Wstawiłam opowiadanie<3 Mam nadzieję, że nie mam w nim żadnych błędów (chociaż spra... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

.Perify

.Perify

AUTOR•  

4) Nie :< ale bardzo bym chciala

Odpowiedz
11
.Perify

.Perify

AUTOR•  

✧༶⁠˖ᕤ୧˖⁠༶✧Haii✧༶⁠˖ᕤ୧˖⁠༶✧

Przepraszam, że nie byłam akt, ale pojechałam do dziadka i zapomniałam tel :<

꧁🦢୨ৎ Pytanka: ୨ৎ🦢꧂

⁠`˖╰> Co u was?🤍
⁠`˖╰> Działo się dzisiaj coś ciekawego?🤍
⁠`˖╰> Co robicie?🤍

★~°•Me•°~★

⁠`˖╰> Spkk
⁠`˖╰> Raczej nic :/
⁠`˖╰> Uczę się

🦢✧༶⁠˖ᕤ୧˖⁠༶✧🦢

☁️Miłego wieczorku<3!☁️

Odpowiedz
12
Lunetta.

Lunetta.

@.Perify Hej
Nic nie szkodzi!
U mnie git
No auto mojej mamy się zepsuło gdy wyjeżdżała z parkingu, więc było interesująco
Teraz wróciłam do domu i będę pisać książkę
Miłego

Odpowiedz
3
Czerwona..

Czerwona..

@.Perify Haii :)
Spoko, ja też cały dzień byłam nie akt
A dobrze 🙃
Byłam w kinie
Siedzę na kanapie i próbuję nie zasnąć
Miłego <33

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (1)
.Perify

.Perify

AUTOR•  

🎅❄️WESOŁYCH MIKOŁAJEK!❄️🎅
Tu macie prezencik :3
🎁 🎁 🎁 🎁 🎁

(totalnie zapomniałam wcześniej napisać, sorki)

Odpowiedz
16

A...e

@.Perify wzajemnie Kochana ♥

Odpowiedz
1
.Mikiosi.

.Mikiosi.

@.Perify wzajemnie ❤️❤️❤️❤️🎁🎁🎁🎁

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (4)
.Perify

.Perify

AUTOR•  

A tu 2 <3
(ofc dodam jakieś ramki trch jak w poprzednim spróbuję)

Chciałam jeszcze z Jisoo ale nie było jakiś ładnych :<

Odpowiedz
9
Czerwona..

Czerwona..

@.Perify to lepsze jak dla mnie

Odpowiedz
2
winged.writer

winged.writer

@.Perify To lepsze

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (3)
.Perify

.Perify

AUTOR•  

Hejka :3
Wyślę wam 2 najładniejsze pfp jakie znalazłam i wybierzecie które lepsze?

Tu macie 1:

Odpowiedz
9

A...e

@.Perify To chyba lepsze :3

Odpowiedz