
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×









.Perify
AUTOR•4) Nie :< ale bardzo bym chciala
.Perify
AUTOR•✧༶˖ᕤ୧˖༶✧Haii✧༶˖ᕤ୧˖༶✧
Przepraszam, że nie byłam akt, ale pojechałam do dziadka i zapomniałam tel :<
꧁🦢୨ৎ Pytanka: ୨ৎ🦢꧂
`˖╰> Co u was?🤍
`˖╰> Działo się dzisiaj coś ciekawego?🤍
`˖╰> Co robicie?🤍
★~°•Me•°~★
`˖╰> Spkk
`˖╰> Raczej nic :/
`˖╰> Uczę się
🦢✧༶˖ᕤ୧˖༶✧🦢
☁️Miłego wieczorku<3!☁️
Lunetta.
@.Perify Hej
Nic nie szkodzi!
U mnie git
No auto mojej mamy się zepsuło gdy wyjeżdżała z parkingu, więc było interesująco
Teraz wróciłam do domu i będę pisać książkę
Miłego
Czerwona..
@.Perify Haii :)
Spoko, ja też cały dzień byłam nie akt
A dobrze 🙃
Byłam w kinie
Siedzę na kanapie i próbuję nie zasnąć
Miłego <33
.Perify
AUTOR•🎅❄️WESOŁYCH MIKOŁAJEK!❄️🎅
Tu macie prezencik :3
🎁 🎁 🎁 🎁 🎁
(totalnie zapomniałam wcześniej napisać, sorki)
A...e
@.Perify wzajemnie Kochana ♥
.Mikiosi.
@.Perify wzajemnie ❤️❤️❤️❤️🎁🎁🎁🎁
.Perify
AUTOR•A tu 2 <3
(ofc dodam jakieś ramki trch jak w poprzednim spróbuję)
Chciałam jeszcze z Jisoo ale nie było jakiś ładnych :<
Czerwona..
@.Perify to lepsze jak dla mnie
winged.writer
@.Perify To lepsze
.Perify
AUTOR•Hejka :3
Wyślę wam 2 najładniejsze pfp jakie znalazłam i wybierzecie które lepsze?
Tu macie 1:
A...e
@.Perify To chyba lepsze :3