Patryk

.Perify

Patryk

.Perify

imię: Możesz mi mówić Perify :3

miasto: 𐔌՞. .՞𐦯🌷🌱🌷🌱🌷

www: chumpick.com

o mnie: przeczytaj

1274

O mnie

⋆ ִֶָ˳˖𓂃 ִֶָ „You told me to shh, but you make me wanna love you loud” ִֶָ 𓂃˖˳ ִֶָ ⋆

˚˖𓍢ִ໋🍀˚Haju :3 ˚˖𓍢ִ໋🍀˚

~ Witam w moim "o mnie"! Zapewne jesteś tu, bo chcesz mnie trochę poznać, więc łap serniczek ~>🍰 i... Czytaj dalej

Ostatni wpis

.Perify

.Perify

🏫Nominka o szkole!📚 Autorka: @-ninja_cat- Nominował/a mnie: @sour_star 📚 Lubisz s... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

.Perify

.Perify

AUTOR•  

>>>>>>>>Dobranoc<3<<<<<<<

ᕙノPytanka:ノᕗ

~> Jak się czujecie?🤍
~> O której idziecie spać?🤍
~> Ulu książki?🤍

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

✿✧Me:✧⁠✿

~> Nawet oki
~> 1-2
~> hari pota i wojaki >:3

Wyśpijcie się, miłych snów🤍!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Odpowiedz
5
ranebaebae.

ranebaebae.

@JisooStan
Całkiem ok
Nwm
Ehh jak można zaliczyć mangi to seilor moon
DOBRANOC 💝

Odpowiedz
1

L...a

Paa

Odpowiedz
1
.Perify

.Perify

AUTOR•  

Hejkaa<33
~> Jak się czujecie?🤍
~> Ile mieliście lekcji?🤍
~> Co robicie?🤍

★~Dodatkowe pytanko:~★
~> Herbatka czy kakao?🤍

ᕙ⁠୨Me:୧⁠ᕗ
~> Słabo
~> 7
~> Robię mini :3
~> Chb herbatka

Miłego popołudnia🤍!

Odpowiedz
3

R...s

@JisooStan Hejo
Dobrze

KIlkam na laptopie

Na wzajem

Odpowiedz
1
.Veralis.

.Veralis.

@JisooStan Hejka
Spoko
6
będę pisać 2 opo na Polski i uczyć się do sprawdzainu z matmy i anglika… 😒
Kakao
Nawzajemm <3

Odpowiedz
1
.Perify

.Perify

AUTOR•  

___________Hejkaa<33___________

⁠♡✿⁠ Pytanka✿⁠ ⁠♡

~> Wyspani?🤍
~> Jak się czujecie?🤍
~> Co robicie?🤍
~> Ile spaliście?🤍

⁠☆୧Me:୨☆

~> Nie :<
~> Nawet spk
~> Idę do szkoły
~> 6 godzin

🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍

🌸Miłego dzionka życzę<3🌸

Odpowiedz
4

L...a

Hejkaaa

Odpowiedz
1
.Perify

.Perify

AUTOR•  

>>>>>>>>Dobranoc<3<<<<<<<

ᕙノPytanka:ノᕗ
~> Jak się czujecie?🤍
~> O której idziecie spać?🤍
~> Ulu zwierzę?🤍
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
✿✧Me:✧⁠✿
~> tak średnio (nie chcę tam wracać😭)
~> ok. 23
~> kotek :3

Miłych snów i wyśpijcie się🤍!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Odpowiedz
4
.Veralis.

.Veralis.

@JisooStan Dobranocka <3
Spoko
Za nie wiem 20minut pewnie
lis, kot, pies i coś tam jeszcze heh

Dzięki, nawzajem!

Odpowiedz
1
.Perify

.Perify

AUTOR•  

🌿Hej! Czy wiedziałeś, że @Ostrokrzewka rozdaje darmowe obs? Nie? To leć na jej profil i zgłoś się!🌿

Odpowiedz
6
.Perify

.Perify

•  AUTOR

@Cleangirl246 pod quizem z darmowymi obs

Odpowiedz
Ramenik_rose

Ramenik_rose

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)