
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×









.Perify
AUTOR•>>>>>>>>Dobranoc<3<<<<<<<
ᕙノPytanka:ノᕗ
~> Jak się czujecie?🤍
~> O której idziecie spać?🤍
~> Plany na jutro?🤍
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
✿✧Me:✧✿
~> Zmęczona (bardzo)
~> 23-24
~> Szkoła😭
Miłych snów i wyśpijcie się🤍!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Tygrysia_Stopa
@JisooStan dobranoc
Zmęczona na pewno
Za chwilę
Szkoła :<
Wzajemnie :3
.Perify
AUTOR•<<<<<Hejka! >>>>>
Wiesz że @frytasnaaa brakuje tylko 9 obs do 100? Możesz jej w tym pomóc!
Jeśli jeszcze cię nie przekonałam to tu masz powody dlaczego warto:🌸
~> Jest miła
~> Jest świetną osóbką
~> Można z nią fajnie popisać
~> Poprostu LEĆ ją zaobserwować💖!
_____________
Kopiować!
.Perify
AUTOR•!!!UWAGA!!!
Ktoś się włamał konto grupowe, na którym jestem @Klan_Lasu i pisze do innych jakies zboczone rzeczy! @.Echo (założycielka) już o tym wie i spróbujemy coś z tym zrobić
Uważajcie!
.Perify
• AUTOR@Rainette mam nadzieje ze nie i wątpię ale wsm wszystko mozliwe
Rainette
@JisooStan no może
.Perify
AUTOR•Hejoo<33
~> Jak się czujecie?🤍
~> Co robicie?🤍
~> Jakie piosenki polecacie?🤍
Me:
~> Nie jest zle
~> Czytam
~> 3am od Rosé (ogl całe "rosie")
Miłego popołudnia🤍!
Mglisty_Swit
@JisooStan
Hej!
Źle, jestem chora
Odrabiam lekcje
Your Idol i Golden z KPDH
Miłego!
.Perify
AUTOR•___________Hejkaa<33___________
♡✿ Pytanka✿ ♡
~> Wyspani?🤍
~> Jak się czujecie?🤍
~> Co robicie?🤍
~> Ile spaliście?🤍
☆୧Me:୨☆
~> Nope
~> Zmęczona
~> Jem śniadanie
~> 5 godzin
🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍
🍓Miłego dzionka życzę<3🍓