Patryk

.Perify

Patryk

.Perify

imię: Możesz mi mówić Perify :3

miasto: 𐔌՞. .՞𐦯🌷🌱🌷🌱🌷

www: chumpick.com

o mnie: przeczytaj

1274

O mnie

⋆ ִֶָ˳˖𓂃 ִֶָ „You told me to shh, but you make me wanna love you loud” ִֶָ 𓂃˖˳ ִֶָ ⋆

˚˖𓍢ִ໋🍀˚Haju :3 ˚˖𓍢ִ໋🍀˚

~ Witam w moim "o mnie"! Zapewne jesteś tu, bo chcesz mnie trochę poznać, więc łap serniczek ~>🍰 i... Czytaj dalej

Ostatni wpis

.Perify

.Perify

🏫Nominka o szkole!📚 Autorka: @-ninja_cat- Nominował/a mnie: @sour_star 📚 Lubisz s... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

.Perify

.Perify

AUTOR•  

>>>>>>>>Dobranoc<3<<<<<<<

ᕙノPytanka:ノᕗ

~> Jak się czujecie?🤍
~> O której idziecie spać?🤍
~> Plany na jutro?🤍

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

✿✧Me:✧⁠✿

~> Zmęczona (bardzo)
~> 23-24
~> Szkoła😭

Miłych snów i wyśpijcie się🤍!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Odpowiedz
4
Tygrysia_Stopa

Tygrysia_Stopa

@JisooStan dobranoc
Zmęczona na pewno
Za chwilę
Szkoła :<
Wzajemnie :3

Odpowiedz
.Perify

.Perify

AUTOR•  

<<<<<Hejka! >>>>>
Wiesz że @frytasnaaa brakuje tylko 9 obs do 100? Możesz jej w tym pomóc!

Jeśli jeszcze cię nie przekonałam to tu masz powody dlaczego warto:🌸
~> Jest miła
~> Jest świetną osóbką
~> Można z nią fajnie popisać
~> Poprostu LEĆ ją zaobserwować💖!
_____________
Kopiować!

Odpowiedz
5
.Perify

.Perify

AUTOR•  

!!!UWAGA!!!
Ktoś się włamał konto grupowe, na którym jestem @Klan_Lasu i pisze do innych jakies zboczone rzeczy! @.Echo (założycielka) już o tym wie i spróbujemy coś z tym zrobić
Uważajcie!

Odpowiedz
5
.Perify

.Perify

•  AUTOR

@Rainette mam nadzieje ze nie i wątpię ale wsm wszystko mozliwe

Odpowiedz
1
Rainette

Rainette

@JisooStan no może

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)
.Perify

.Perify

AUTOR•  

Hejoo<33

~> Jak się czujecie?🤍
~> Co robicie?🤍
~> Jakie piosenki polecacie?🤍

Me:
~> Nie jest zle
~> Czytam
~> 3am od Rosé (ogl całe "rosie")

Miłego popołudnia🤍!

Odpowiedz
4
Mglisty_Swit

Mglisty_Swit

@JisooStan
Hej!
Źle, jestem chora
Odrabiam lekcje
Your Idol i Golden z KPDH

Miłego!

Odpowiedz
1
.Perify

.Perify

AUTOR•  

___________Hejkaa<33___________

⁠♡✿⁠ Pytanka✿⁠ ⁠♡

~> Wyspani?🤍
~> Jak się czujecie?🤍
~> Co robicie?🤍
~> Ile spaliście?🤍

⁠☆୧Me:୨☆

~> Nope
~> Zmęczona
~> Jem śniadanie
~> 5 godzin

🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍

🍓Miłego dzionka życzę<3🍓

Odpowiedz
3