Patryk

Nisuniaa.

Patryk

Nisuniaa.

imię: Nikola 🤎

miasto: Schneidemühl 🤎

www: wlatcymoch.pl

o mnie: przeczytaj

790

O mnie

🌕🤎 𝐂𝐳𝐞𝐬́𝐜́, 𝐇𝐢, 𝐇𝐨𝐥𝐚, 𝐇𝐚𝐥𝐨, 𝐁ą𝐳̇𝐮𝐫, 𝐁𝐨𝐧𝐝𝐳𝐢𝐨𝐫𝐧𝐨, 𝐏𝐫𝐢𝐰𝐢𝐞𝐭, 𝐉𝐞𝐨𝐠𝐢𝐣𝐨, 𝐋𝐨𝐢, 𝐇𝐞𝐞, 𝐜𝐳𝐲 𝐣𝐚𝐤 𝐬𝐢𝐞̨ 𝐭𝐚𝐦... Czytaj dalej

Ostatni wpis

Nisuniaa.

Nisuniaa.

Szczerze? Ta typiara nie wygląda na tych zdjęciach moim zdaniem tak samo, co bardzie... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Nisuniaa.

Nisuniaa.

AUTOR•  

Ej, szczerze?

Chciałabym taki tort na urodziny dostać.

Odpowiedz
4
_Demoniczny._.dzien_

_Demoniczny._.dzien_

@_Cynamonowa_ jeszcze przydałaby się figurka z Dariuszem z wanny na tym torcie

Odpowiedz
1
Nisuniaa.

Nisuniaa.

•  AUTOR

@_Demoniczny._.dzien_ Wtedy lepszego tortu bym nigdy w życiu nie miała XDDD

Odpowiedz
1
Nisuniaa.

Nisuniaa.

AUTOR•  

Polska nominka!🇵🇱
Autor: @Mi_lun_a
Nominował/a mnie: @AngelikaSwift
❤️1. Jak bardzo w skali od 1-10 lubisz lekcje Języka Polskiego?
🤍- Emmm… Takie 5 albo 6 na 10
❤️2. Jakie jest twoje ulubione polskie jedzienie?
🤍- Chyba rosół.
❤️3. Jaka jest twoja ulubiona piosenka po polsku?
🤍- Nie wiem, mam ich parę ale najbardziej chyba… Favst, Gibbs – dddd
❤️4. Jaka jest twoja ulubiona miejscowość w Polsce?
🤍- Piła oczywiście
❤️5. Jaka jest twoja ulubiona polska lektura szkolna?
🤍- Kamienie na szaniec
❤️6. Jaka jest twoja ulubiona polska przekąska lub deser?
🤍- Pączki.
❤️7. Co najbardziej lubisz w Polsce?
🤍- To że jest moim krajem, naturę polską, język polski i żarcie.
Teraz nominuj tyle osób ile jest w słowie ,,POLSKA"!
P @kraść
O @
L @
S @
K @
A @

Odpowiedz
3
Nisuniaa.

Nisuniaa.

AUTOR•  

Wtf

Odpowiedz
2
PolishShoebill

PolishShoebill

@_Cynamonowa_ ja dawno nie grałem, więc nie wiem, może bug

Odpowiedz
1
Nisuniaa.

Nisuniaa.

AUTOR•  
Odpowiedz
2
Nisuniaa.

Nisuniaa.

AUTOR•  

Zabawa!
Tu wpisz opinię na temat poprzedniej osoby na liście
@_Liliowa_ ummmm… Co ja myślę na temat niczego…raczej nicość jest ciemna i przytulna. Lubię ją
@patrycios fajna osoba
@Jablko._.Polskie Jedną z moich ulu osób na SameQuizy
@Hexia_ jedną z moich ulu osób na SameQuizy
@Isaac. Nie wiem jest kul :3
@_Patot_ za bardzo cię nie znam, ale wydajesz się zaebisty
@meow_kochamdazaixchuuya_owo jedna z moich ulubionych osób na sq:D
@-._.Shadow_Milk._.- jedna z najlepszych osob na SQ 🤤
@_Cynamonowa_ Lubię ją. Jedna z osób, którą mam w ulubionych.
@
@
@
@
@
@
@
@
Zabrakło @ dopisz!
Autor: Pierwsza osoba na liście!

Odpowiedz
3
-._.Shadow_Milk._.-

-._.Shadow_Milk._.-

@_Cynamonowa_ 𝒂𝒘𝒉𝒉𝒉𝒉 𝒅𝒛𝒊𝒆𝒌𝒖𝒋𝒆 ♥︎ 🥹

Odpowiedz
1
Nisuniaa.

Nisuniaa.

•  AUTOR
Odpowiedz