Patryk

Nisuniaa.

Patryk

Nisuniaa.

imię: Nikola 🤎

miasto: Schneidemühl 🤎

www: wlatcymoch.pl

o mnie: przeczytaj

790

O mnie

🌕🤎 𝐂𝐳𝐞𝐬́𝐜́, 𝐇𝐢, 𝐇𝐨𝐥𝐚, 𝐇𝐚𝐥𝐨, 𝐁ą𝐳̇𝐮𝐫, 𝐁𝐨𝐧𝐝𝐳𝐢𝐨𝐫𝐧𝐨, 𝐏𝐫𝐢𝐰𝐢𝐞𝐭, 𝐉𝐞𝐨𝐠𝐢𝐣𝐨, 𝐋𝐨𝐢, 𝐇𝐞𝐞, 𝐜𝐳𝐲 𝐣𝐚𝐤 𝐬𝐢𝐞̨ 𝐭𝐚𝐦... Czytaj dalej

Ostatni wpis

Nisuniaa.

Nisuniaa.

Szczerze? Ta typiara nie wygląda na tych zdjęciach moim zdaniem tak samo, co bardzie... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Nisuniaa.

Nisuniaa.

AUTOR•  

No ciekawy temat

Odpowiedz
2
Nisuniaa.

Nisuniaa.

AUTOR•  

Hmmm… Trafię do piekła?

Ciekawe…

Odpowiedz
7
Trophy.and.Flyte.in.a.lunchbox

Trophy.and.Flyte.in.a.lunchbox

@_Cynamonowa_ ja tez, oh well

Odpowiedz
2
Nisuniaa.

Nisuniaa.

•  AUTOR

@Trophy. Chyba większość ludzi trafi

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (4)
Nisuniaa.

Nisuniaa.

AUTOR•  

"WF to tylko gra"

Tymczasem ten jeden typ na wfie, gdy ktoś z jego drużyny źle piłkę odbije:

Odpowiedz
5
_Demoniczny._.dzien_

_Demoniczny._.dzien_

@_Cynamonowa_ XDDD (przez takich ludzi miałam niskie poczucie własnej wartości 🥲👍)

Odpowiedz
1
Nisuniaa.

Nisuniaa.

•  AUTOR

@_Demoniczny._.dzien_ Tacy są najgorsi, jeśli chodzi o wf

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Nisuniaa.

Nisuniaa.

AUTOR•  

Dzisiaj ja i 3 typów z mojej klasy byliśmy ważeni i mierzeni u pielęgniarki. I już kur.wa nie rozumiem. Fakt, waga mi wyszła 44 kg, czyli tyle, ile ważę ważąc się w domu. Ale wzrost? Niby mam 153 cm wzrostu, ale tam pokazało mi 150 cm. Niby to jest bardziej ✨profesjonalna✨ miara i waga, ale w domu mierzę się przy szafie rodziców od podłogi do zaznaczenia mojego wzrostu no i od początku do końca – to jest jednak od stóp do głowy. Więc już sama nie wiem, w co mam tutaj wierzyć…

Odpowiedz
2
PolishShoebill

PolishShoebill

@_Cynamonowa_ mi wymierzono i u babci, i dzień szkole, i w domu 154 cm

Odpowiedz
1
Nisuniaa.

Nisuniaa.

AUTOR•  

Jaki słodziak 😍💗🫶

Odpowiedz
3
PolishShoebill

PolishShoebill

@_Cynamonowa_ uwielbiam kotki orientalne

Odpowiedz
1
Nisuniaa.

Nisuniaa.

•  AUTOR

@Phone.Guy One są takie słodkie 😍

Odpowiedz
1