
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×









Nisuniaa.
AUTOR•No ciekawy temat
Nisuniaa.
AUTOR•Hmmm… Trafię do piekła?
Ciekawe…
Trophy.and.Flyte.in.a.lunchbox
@_Cynamonowa_ ja tez, oh well
Nisuniaa.
• AUTOR@Trophy. Chyba większość ludzi trafi
Nisuniaa.
AUTOR•"WF to tylko gra"
Tymczasem ten jeden typ na wfie, gdy ktoś z jego drużyny źle piłkę odbije:
_Demoniczny._.dzien_
@_Cynamonowa_ XDDD (przez takich ludzi miałam niskie poczucie własnej wartości 🥲👍)
Nisuniaa.
• AUTOR@_Demoniczny._.dzien_ Tacy są najgorsi, jeśli chodzi o wf
Nisuniaa.
AUTOR•Dzisiaj ja i 3 typów z mojej klasy byliśmy ważeni i mierzeni u pielęgniarki. I już kur.wa nie rozumiem. Fakt, waga mi wyszła 44 kg, czyli tyle, ile ważę ważąc się w domu. Ale wzrost? Niby mam 153 cm wzrostu, ale tam pokazało mi 150 cm. Niby to jest bardziej ✨profesjonalna✨ miara i waga, ale w domu mierzę się przy szafie rodziców od podłogi do zaznaczenia mojego wzrostu no i od początku do końca – to jest jednak od stóp do głowy. Więc już sama nie wiem, w co mam tutaj wierzyć…
PolishShoebill
@_Cynamonowa_ mi wymierzono i u babci, i dzień szkole, i w domu 154 cm
Nisuniaa.
AUTOR•Jaki słodziak 😍💗🫶
PolishShoebill
@_Cynamonowa_ uwielbiam kotki orientalne
Nisuniaa.
• AUTOR@Phone.Guy One są takie słodkie 😍