Patryk

Nisuniaa.

Patryk

Nisuniaa.

imię: Nikola 🤎

miasto: Schneidemühl 🤎

www: wlatcymoch.pl

o mnie: przeczytaj

790

O mnie

🌕🤎 𝐂𝐳𝐞𝐬́𝐜́, 𝐇𝐢, 𝐇𝐨𝐥𝐚, 𝐇𝐚𝐥𝐨, 𝐁ą𝐳̇𝐮𝐫, 𝐁𝐨𝐧𝐝𝐳𝐢𝐨𝐫𝐧𝐨, 𝐏𝐫𝐢𝐰𝐢𝐞𝐭, 𝐉𝐞𝐨𝐠𝐢𝐣𝐨, 𝐋𝐨𝐢, 𝐇𝐞𝐞, 𝐜𝐳𝐲 𝐣𝐚𝐤 𝐬𝐢𝐞̨ 𝐭𝐚𝐦... Czytaj dalej

Ostatni wpis

Nisuniaa.

Nisuniaa.

Rodzice zrobili mi niespodziankę i zabrali mnie do kina na film o Backrooms <3 Rozs... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Nisuniaa.

Nisuniaa.

AUTOR•  

Meine niedokończone arcydzieło, na testy do mojej szkoły plastycznej pierwszego wyboru (muszę wziąć na egzamin wstępny 10-15 prac wykonanych przeze mnie).

Odpowiedz
6
Nisuniaa.

Nisuniaa.

AUTOR•  

XDDD

Wstałam dzisiaj o 6.00 z myślą, że jest poniedziałek

Odpowiedz
3
Nisuniaa.

Nisuniaa.

•  AUTOR

@Phone.Guy A ja kawę już piłam

Odpowiedz
1
PolishShoebill

PolishShoebill

@_Cynamonowa_ no ja właśnie wstałem i czekam na tatę, bo do kościoła idziemy

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Nisuniaa.

Nisuniaa.

AUTOR•  

Ciekawe, o co mojej szkole chodzi z tym dniem wody

Odpowiedz
4
Nisuniaa.

Nisuniaa.

AUTOR•  

Chcę to zobaczyć na żywo XDDD

Odpowiedz
5
Nisuniaa.

Nisuniaa.

AUTOR•  

My mamy w sooobie moc,
Zapier.dalamy całą noc.
Niech ta balaaanga trwaa,
Na lustrze są węgorze dwa.
Ten węgorz buuudzi mnie,
I wiem, że dziś wyru.cham cię.
Nabawić trzeeeba się,
Ten weekendowy… *Coś tam*

Odpowiedz
3
Nisuniaa.

Nisuniaa.

•  AUTOR

@_Cynamonowa_

Mamyyy sobotę dziś ogóra k*rwię w c*pie dziś. Biały miś dla dziewczyny – czyli kreska k0kainy. Niech się nacpa jeśli może, każdy chce białe węgorze. O mój Boże co za wszoda, tylko zobacz jaka moda. Taka moda a już ciągnie, rvcha się i kreskę wciągnie. Tu alk0hol robi swoje, cztery drinki – i są Twoje. A te kur.wa nastolatki, kur.wiszone młode matki, cały czas tylko balują, no i dobrze – klimat czują.

My mamy w sooobie moc […]

Odpowiedz