
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×









Nisuniaa.
AUTOR•Meine niedokończone arcydzieło, na testy do mojej szkoły plastycznej pierwszego wyboru (muszę wziąć na egzamin wstępny 10-15 prac wykonanych przeze mnie).
Nisuniaa.
AUTOR•XDDD
Wstałam dzisiaj o 6.00 z myślą, że jest poniedziałek
Nisuniaa.
• AUTOR@Phone.Guy A ja kawę już piłam
PolishShoebill
@_Cynamonowa_ no ja właśnie wstałem i czekam na tatę, bo do kościoła idziemy
Nisuniaa.
AUTOR•Ciekawe, o co mojej szkole chodzi z tym dniem wody
Nisuniaa.
AUTOR•Chcę to zobaczyć na żywo XDDD
Nisuniaa.
AUTOR•My mamy w sooobie moc,
Zapier.dalamy całą noc.
Niech ta balaaanga trwaa,
Na lustrze są węgorze dwa.
Ten węgorz buuudzi mnie,
I wiem, że dziś wyru.cham cię.
Nabawić trzeeeba się,
Ten weekendowy… *Coś tam*
Nisuniaa.
• AUTOR@_Cynamonowa_
Mamyyy sobotę dziś ogóra k*rwię w c*pie dziś. Biały miś dla dziewczyny – czyli kreska k0kainy. Niech się nacpa jeśli może, każdy chce białe węgorze. O mój Boże co za wszoda, tylko zobacz jaka moda. Taka moda a już ciągnie, rvcha się i kreskę wciągnie. Tu alk0hol robi swoje, cztery drinki – i są Twoje. A te kur.wa nastolatki, kur.wiszone młode matki, cały czas tylko balują, no i dobrze – klimat czują.
My mamy w sooobie moc […]