Patryk

Nisuniaa.

Patryk

Nisuniaa.

imię: Nikola 🤎

miasto: Schneidemühl 🤎

www: wlatcymoch.pl

o mnie: przeczytaj

790

O mnie

🌕🤎 𝐂𝐳𝐞𝐬́𝐜́, 𝐇𝐢, 𝐇𝐨𝐥𝐚, 𝐇𝐚𝐥𝐨, 𝐁ą𝐳̇𝐮𝐫, 𝐁𝐨𝐧𝐝𝐳𝐢𝐨𝐫𝐧𝐨, 𝐏𝐫𝐢𝐰𝐢𝐞𝐭, 𝐉𝐞𝐨𝐠𝐢𝐣𝐨, 𝐋𝐨𝐢, 𝐇𝐞𝐞, 𝐜𝐳𝐲 𝐣𝐚𝐤 𝐬𝐢𝐞̨ 𝐭𝐚𝐦... Czytaj dalej

Ostatni wpis

Nisuniaa.

Nisuniaa.

Nikt: Nic: Ja w WildCraft'cie rok 2021: ✨MORAŁ OPOWIEŚCI Z NARNII? DOBRO ZAWSZE WYGRYWA!✨ Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Nisuniaa.

Nisuniaa.

AUTOR•  

👩🏻‍🦰Nominka o włosach!👩🏻‍🦰
Autorka: usunięta
NIE USUWAĆ!!!!!!
Nominował/a mnie: @AngelikaSwift
★☆★☆★☆★☆★☆★
📏Jak długie są twoje włosy?
✨️ Długie, takie do piersi.
🌈Jaki masz kolor włosów?
✨️ Ciemny blond
👨🏻‍🦱Jaki masz typ włosów?
👨🏻‍🦱 Naturalnie kręcono-falowane (bardziej kręcone według mnie), ale je zwykle prostuje.
🧼Jakie produkty używasz do ich pielęgnacji?
🧼 Szampon, taki jak na zdjęciu niżej i taka odżywka od fryzjera.
✂️Zapuszczasz je czy planujesz ściąć?
✂️ Zapuszczam, lecz podcinam gdy trzeba.
🎨Farbował*ś kiedyś włosy?
🎨 Nie, ale nie wiem, czy kiedyś nie zmienię na jaśniejsze.
☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★
A teraz nominuj tyle osób ile jest w słowie włosy!
W@kraść
Ł@
O@
S @
Y@

Odpowiedz
4
Nisuniaa.

Nisuniaa.

AUTOR•  

Wesołych świąt *🐰😃*…

Radosnych świąt *🐰😃*…

Życzyyymy wszystkim Waaam *🐰😃*…

Odpowiedz
4
Nisuniaa.

Nisuniaa.

•  AUTOR
Odpowiedz
1
Nisuniaa.

Nisuniaa.

AUTOR•  

Muszę ścielić, ale mi się nie chce…

Odpowiedz
2
PolishShoebill

PolishShoebill

Odpowiedz
1
AngelikaSwift

AngelikaSwift

@_Cynamonowa_ mnie tez

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (2)
Nisuniaa.

Nisuniaa.

AUTOR•  

Ej, dobra.

Niby 2026 to nowy 2016 (z tego co widziałam), ale wszyscy o tej piosence zapomnieli

Odpowiedz
1
Nisuniaa.

Nisuniaa.

AUTOR•  

Nie wiem czemu, ale to mi przypomniało o tym, jak mając jakieś 8 lat w kiblu (ja mam kibel z łazienką oddzielnie) wspinałam się po ścianach i nogami przylegałam do jednej ze ścian, a rękoma – do równoległej

Odpowiedz
2