
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×









Nisuniaa.
AUTOR•Jest szansa, że jak będzie cieplej będę z mamą biegać
Nisuniaa.
AUTOR•To uczucie kiedy teraz możesz sobie żryć co wlezie i siedzieć na dvpsku z okazji świąt w ukochanym domku, ale później musisz to spalać przez jakieś nie wiem… Trzy tygodnie?…
Nisuniaa.
AUTOR•A tak wgl to mokrego dyngusa (MOKREGO 😈🔥) (sory, musiałam…)
PolishShoebill
@_Cynamonowa_ w sensie, że się cieszę, że mnie natura oblała, nie ludzie. Nie chcę, by mnie ludzie oblewali. Tak, jestem niski, ale to nie powód, by mnie podlewać
Nisuniaa.
• AUTOR@Phone.Guy W sumie to racja (też jestem niska)
Nisuniaa.
AUTOR•Życie gdybym nie była aż tak dziwna albo gdyby mój charakter i moje sytuacje, które kiedyś odje.bałam były na świecie normalne ani nie były kontrowersyjne :”)
Nisuniaa.
AUTOR•XDDD To dosłownie ja starająca się nie pier.dolnąć śmiechem gdy słyszę, że ten jeden ukrainiec z klasy jest chwalony za swoją „formę” lub komentuje sylwetki innych (jak on ma ładną sylwetkę to ja jestem jedną z bardziej lubianych osób w tym psychiatryku)