Patryk

Nisuniaa.

Patryk

Nisuniaa.

imię: Nikola 🤎

miasto: Schneidemühl 🤎

www: wlatcymoch.pl

o mnie: przeczytaj

790

O mnie

🌕🤎 𝐂𝐳𝐞𝐬́𝐜́, 𝐇𝐢, 𝐇𝐨𝐥𝐚, 𝐇𝐚𝐥𝐨, 𝐁ą𝐳̇𝐮𝐫, 𝐁𝐨𝐧𝐝𝐳𝐢𝐨𝐫𝐧𝐨, 𝐏𝐫𝐢𝐰𝐢𝐞𝐭, 𝐉𝐞𝐨𝐠𝐢𝐣𝐨, 𝐋𝐨𝐢, 𝐇𝐞𝐞, 𝐜𝐳𝐲 𝐣𝐚𝐤 𝐬𝐢𝐞̨ 𝐭𝐚𝐦... Czytaj dalej

Ostatni wpis

Nisuniaa.

Nisuniaa.

Nikt: Nic: Ja w WildCraft'cie rok 2021: ✨MORAŁ OPOWIEŚCI Z NARNII? DOBRO ZAWSZE WYGRYWA!✨ Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Nisuniaa.

Nisuniaa.

AUTOR•  

Facebook to stan umysłu part któryś tam.

Odpowiedz
5
PolishShoebill

PolishShoebill

@_Cynamonowa_ w terenie czy seksualną?

Odpowiedz
2
Nisuniaa.

Nisuniaa.

•  AUTOR

@Phone.Guy No… Tego to ja nie wiem

Odpowiedz
1
Nisuniaa.

Nisuniaa.

AUTOR•  

Wkur.wiają mnie Ukraińcy, którzy nie mają szacunku do jakiegokolwiek polaka lub polki.

My polacy im kur.wa pomagamy, a tak jakby mam wrażenie, że oni jako naród w ogóle tego nie doceniają i czują się jak u siebie. Fakt, są dobrzy Ukraińcy, ale niestety według mnie to bardzo nieliczni ludzie (czyli wyjątki czyniące w moim poszanowaniu regułę). Ile ja słyszę i widzę o takich, co albo czują się tu jak u siebie, albo wyzywają i nienawidzą naszej kochanej polski albo nie wiem. Przykładowo taki typ z internetu, który przebierał się za jakieś kur.wa coś (przykładowo gnoma) i z całą gromadą innych Ukraińców demolowali cudze auta, włamywali się do sklepów czy jeszcze inne poje.bane akcje i ten sam facet powiedział kiedyś coś w stylu, że nienawidzi Polski. Jeszcze jedna, inna przykładowa sytuacja to to, jak podobno jakiś ukrainiec zgw@łcił jakąś 11 czy tam 12 latkę i nie dostał kary bo "miał traumatyczną ucieczkę z kraju". A najgorsze, że nasz rząd nadal takim ludziom pomaga. Niestety, ale muszę przyznać że mam trochę rasistowskie podejście do tego narodu. Być może dlatego, że niedawno dwóch ukraińców z mojej klasy wraz z takim jednym patusem klasowym (niestety lubianym przez całą szkołę, bo chyba tylko ja go nie lubię) się gapili na mnie celowo i wydawali jakieś różne dźwięki i gadali coś o mnie albo dzisiaj ukrainka z mojej klasy (której też nie lubię, jak zresztą większości mojej zje.banej klasy i szkoły) nakleiła coś na mnie, co wcześniej przyklejali sobie typy z mojej klasy i na dodatek podejrzewam, że na tej naklejce było coś niefajnego (oczywiście zerwałam to od razu i je.błam z całej siły do kosza). W dodatku pamiętam, jak kiedyś w 5 klasie z innymi z klasy kopali jednego chłopaka z klasy, który był chyba wtedy nielubiany przez innych gdy ten przyniósł jakieś mleko w kartonach.

Także przyznaję, że nie mam szacunku do większości tego narodu.

Odpowiedz
5
Zachmurzona.

Zachmurzona.

@_Cynamonowa_ rel. Wgl ka mam 2 Ukraińców i 1 Rosjankę w klasie ale są spokoko. Jeden z Ukraińcowi to się dał nieźle spolonizowac tak szczerze (kolega ma przypinkę z flagą Polski na plecaku)

Odpowiedz
1
Nisuniaa.

Nisuniaa.

•  AUTOR

@Zachmurzona. Ooo, to takich się tu szanuje 🤎

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (4)
Nisuniaa.

Nisuniaa.

AUTOR•  

https://youtube.com/shorts/6veE16VnVYg?si=6ARtB_qqfLgi7E-P

Za każdym razem jak to widzę, to nie mogę z tej skupionej postawy tego chłopca XDDD

Odpowiedz
1
Nisuniaa.

Nisuniaa.

AUTOR•  

Dzisiaj moja pani od fizyki zauważyła w moim zeszycie moją pierwszą stronę, na której było takie: „Kiedyś komuś innemu niż Newton też spadło jabłko na głowę. W ten sposób powstała SZKOŁA.” I ja miałam takie w głowie „Japier.dole…”

Ale pani się zaśmiała i powiedziała, że dobre to było (to jest ta sama nauczycielka, która w 1 klasie o mnie do pań ze świetlicy i przy mojej babci powiedziała, że jestem specyficzna i że sobie nie poradzę w 4-8 i potem się zdziwiła gdy się dowiedziała, że mi dobrze idzie).

Odpowiedz
2
PolishShoebill

PolishShoebill

@_Cynamonowa_ no że jesteś inna niż ta pani se ubzdurała

Odpowiedz
1
Nisuniaa.

Nisuniaa.

•  AUTOR

@Phone.Guy Po części się z nią w sumie zgadzam, ale i tak cieszę się, że jej się tak tylko wtedy wydawało.

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (4)
Nisuniaa.

Nisuniaa.

AUTOR•  

Ja tu sobie fb przeglądam, a tu nagle ktoś sobie wymyślił kulkę na szafki z mojego szpitala psychiatrycznego …

Odpowiedz
4
PolishShoebill

PolishShoebill

@_Cynamonowa_ jaka kulka >:0

Odpowiedz
1
Nisuniaa.

Nisuniaa.

•  AUTOR

@Phone.Guy Taka grupa na fb, w której daje się kulki na coś tam.

Nie znam się za bardzo na tym, ale to zdjęcie akurat jest z mojej szkoły.

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (2)