
_Invisible.team_
8130
O mnie
- Obserwujemy tylko członków konta.
- Nie usuwamy prac innych.
- Nie hejtujemy.
- Nie zmieniamy nazwy.
- Nie dodajemy wulgarnych wpisów.
- Wpisy może dodawać każdy, jednak musi się pod nim podpisać swoją nazwą.
-... Czytaj dalej
Ostatni wpis
Odznaki

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.
Do członków tego konta co wy na to żeby spróbować stworzyć nowe wspólnie opowiadanie by konto odżyło bo poprzednie SM czyli Suide Mystery nie wyszło?
@.Arcturus
@_Invisible.team_ dla mnie mogło by to być dobre, aczkolwiek ktoś musiałby mi wytłumaczyć tak dokładnie o co chodzi z bo jestem zbyt nowa, aby pamiętać SM
@_Invisible.team_ @Miss.Invisible jestem tego damego zdania do Missy i tez gdybym mogla prosic o wytlumaczenie😅
@Miss.Invisible @Nashwa O to opis SM.
Dwie nieznane osoby osoby zostały znalezione martwe w klubie. Policja uznała, że ta dwójka popełniła samobójstwo. Ale czy na pewno?
To opowiadanie przynajmniej według mojej opinii było w klimacie detektywistycznym.
@.Arcturus
@_Invisible.team_ nie chodziło mi o czym było opowiadanie, tylko jak by to miało wyglądać
@Miss.Invisible Właśnie nie wiem bo chcę żeby to była wspólna konsultacja w kwestii planowano fabuły
@_Invisible.team_ pomysł dobry, tylko trzeba by było mocno zadbać o organizacje i wszystkie osoby musiałyby być aktywne, żeby przebieg nigdzie się nie zaciął.
@Miss.Invisible @Nashwa już wam tłumaczę, miśki. Otóż kilkoro członków konta zdeklarowało się do napisania wspólnego opowiadania, zaplanowaliśmy wspólnie fabułę i każdy dostał zadanie, aby stworzyć swojego własnego bohatera, z którego perspektywy pisał swoją część. Bohaterowie byli w jakimś osobnym szkicu, żeby ich losy mogły się przeplatać w rozdziałach. Zamysł i zabawa świetna, aczkolwiek trzeba się mocno zaangażować, bo kiedy jedna osoba nie napisze swojej części to nagle wszyscy stoją w miejscu.
@Arcturus no albo takie jak SM albo moim zdaniem mało na tym koncie fantasy- więc bardziej moim zdaniem powinniśmy iść w to drugie. Można też połączyć wątki
@_Invisible.team_ @Arcturus @Miss.Invisible @Nashwa @Caramelo @-Imely- @.Leoria.
Ja jestem za i chętnie bym w tym wzięła udział ale myśle że najpierw trzeba by posprzątać to konto, to jest przejzec chociazby kto z czlonkow jeszcze jakkolwiek sie udziela a kto nie itp, ja tez mimo ze bym bardzi chciala wziac w tym udzial to kurcze zaczynaja sie wakacje zaraz i ja caly lipiec prawie bede offline xdd, zastanawialam sie tez czy nie stowrzyc moze jakiejs grupy do komuniakcji na discordzie albo cis zeby bylo prosiciej sie poogarniac ze wszytkim co trzeba zeobic
@_Invisible.team_ byloby fajnie
i mogloby byc cos takiego ze obserwatorzy konta moga tworzyc i podsylac swoje postacie i jesli beda jakies fajne to tez moglyby byc dodane do tego opowiadania; zeby troche zaangazowac tez osoby spoza czlonkow konta



_Invisible.team_
AUTOR•Tu @.Arcturus weszła kolejna część GA https://samequizy.pl/gray-angel-26/
_Invisible.team_
AUTOR•https://samequizy.pl/gray-angel-25/
Weszła kolejna część Gray Angel
@.Arcturus
_Invisible.team_
AUTOR•Hejka jest Nowy one shot, więc zapraszam
https://samequizy.pl/with-you-im-not-afraid-of-anything/
~lutte
_Invisible.team_
AUTOR•Nowa część Libra @.Arcturus
https://samequizy.pl/libra-41/
Grahamka603
Hurra
_Invisible.team_
AUTOR•Misiaki,
Z tej strony Caramelo i z racji takiej, że widzę, że wczoraj wywiązała się niezla dyskusja co do dalszych losów tego konta, postanowiłam, że przybędę.
Od razu zaznaczam, że nie jestem w stanie podjąć się przejęcia "władzy" nad tym kontem. Już raz próbowałam i umówmy się – nie wyszło najlepiej. Ci co mnie obserwują wiedzą, że ostatnie dwa lata to dla mnie katorga, wchodzenie w dorosłość ssie i tak dalej. Nie zagłębiając się w szczegóły, jestem na półmetku, ale moja aktywność aktualnie zostawia sobie sporo do życzenia.
Selfless napisał, że ta strona już nie jest taka sama jak kiedyś i częściowo się z tym zgadzam. Jest inna, bo są nowi użytkownicy, którzy wnoszą coś innego, a i starzy nie są tacy jak dawniej. Imo, strona żyje, tylko na nowych zasadach, a wspominanie "kiedyś było lepiej" świadczy jedynie o tym, że wszyscy się zestarzeliśmy. No bo to prawda. Większość członków tego konta to ludzie ze stażem na samequizy – naturalnie wszyscy dorośliśmy, a z biegiem miesięcy nasze postrzeganie tej strony się zmienia. Nie jesteśmy już tak aktywni, bo zmieniają nam się priorytety, być może nawet trochę wypaliliśmy się artystycznie.
Czy AI niszczy tę stronę? To temat na dłuższą rozprawkę. Jako osoba dosłownie ucząca się o nowych technologiach w szkole, która odbyła kursy z VR i sztucznej inteligencji, nie uważam, że AI w jakikolwiek sposób zastąpi kreatywność człowieka. Sztuczna inteligencja powstała po to, by pomagać i można z jej pomocą zrobić serio piękne rzeczy. Należy jednak podchodzić do tego z głową i świadomością. Większość użytkowników tej strony to jednak dzieciaki 10-15 lat, którzy chcą "robić tak, by się nie narobić". Nie umieją jej wykorzystywać, a całkowicie się na niej opierają. Wszystko jest dla ludzi, ale rozumiem punkt widzenia selfless i większości z was z tego co tam widziałam. Nie popieram (zwłaszcza w używaniu jej przy rzeczach stricte twórczych), ale nie uważam, że to coś, co w przyszłości poodbiara nam prace albo zabije kreatywność. AI nie wymyśli sobie pomysłu na opowiadanie, to człowiek musi dać zarys, chociaż w kilku prostych słowach.
Wracając do profilu, nie podejmę się znowu prowadzenia tego konta i wątpię, by ktokolwiek to zrobił. To straszna odpowiedzialnosć, a tak jak napisałam wcześniej – kto teraz ma na to czas i chęci? Może jest taka osoba, to niech się zgłosi.
Myślę jednak, że możemy po prostu podzielić role. Nie zrzucać wszystkiego na jedną osobę i wspólnymi siłami zmobilizować się do dalszego rozwoju.
W pierwszej kolejności przyda nam się mała czystka członków. Broń Boże nie chcę nikogo wyrzucać! Mówię, żeby przemyśleć, kto będzie w stanie jeszcze się tu udzielać – nie mówię o wrzucaniu opowiadań co tydzień, ale choćby jednym na rok, jakimś wpisie albo chociaż zalogowaniu się tutaj raz na dwa miesiące, żeby sprawdzić co tam się dzieje.
Po drugie, możemy powołać jakąś radę, która zajmowałaby się tymi rzeczami, które dotychczas robił tylko selfless (albo ja przez ten miesiąc co jeszcze byłam aktywna jako właścicielka). Czyli:
—> dbanie o bezpieczeństwo (rekrutowanie członków, regularne zmiany hasła, dbanie o względny porządek i zgodę wśród członków)
—> ogarnięcie wattpada, który chyba tak średnio żyje, a fajnie byłoby go ruszyć.
—> co jakiś czas będzie organizować zabawy. Pamiętacie w ogóle jeszcze opowiadanie miesiąca? Teraz w ciągu jednego miesiąca wlatują może z 2 opowiadania, ale gdyby wziąć przykład z Akademii SameQuizy, jest nas tyle, że na pewno moglibyśmy wymyślić jakąś akcje raz na jakiś czas.
Jednymi słowy, kilku ludzi, którzy będą podtrzymywać konto przy życiu i trochę dbać o aktywność (i członków i obserwatorów)
Cóż, nie wiem na ile to wypali, ale szkoda tego konta – każdy z nas włożył w nie dużo czasu i energii. Nie zaprzepaśćmy tego teraz.
Dajcie znać co myślicie.
— Caramelo 🪐
Caramelo
@Akademia.SameQuizy Co do pomysłu, ja jestem bardzo za, aczkolwiek samo zorganizowanie takiej akcji jest trudne i czasochłonne. Jak już ogarniemy tę radę i zdobędziemy trochę więcej poparcia do tych wszystkich pomysłów, dopilnuję, żebyśmy wzięli to pod uwagę.
Herytiera
@_Invisible.team_ co do akcji… ja organizuję prawie co miesiac jakieś eventy na swoim profilu (aktualnie trwa np druga edycja Tygodnia zagadek detektywistycznych) i zastanawiam sie nad włączeniem do niektórych "akcji" swojego konta grupowego (które umarło zanim się narodziło w sumie) więc może… mogłabym włączyć w wieksze eventy i to konto? Na pewno przyciagnie to ludzi i fajnie by było jakby zaangażowaliby się w to również członkowie… ofc będę zawsze pisać przed włączeniem tego konta w cokolwiek, co będzie dziać się na moim profilu