Patryk

_Invisible.team_

Patryk

_Invisible.team_

imię: 𝐼𝓃𝓋𝒾𝓈𝒾𝒷𝓁𝑒

miasto: 𝒮𝓉𝑜𝓇𝒾𝑒𝓈 ✦

www: wattpad.com

o mnie: przeczytaj

8130

O mnie

📕ℤ𝕒𝕤𝕒𝕕𝕪 𝕜𝕠𝕟𝕥𝕒:
- Obserwujemy tylko członków konta.
- Nie usuwamy prac innych.
- Nie hejtujemy.
- Nie zmieniamy nazwy.
- Nie dodajemy wulgarnych wpisów.
- Wpisy może dodawać każdy, jednak musi się pod nim podpisać swoją nazwą.
-... Czytaj dalej

Ostatni wpis

_Invisible.team_

_Invisible.team_

Do członków tego konta co wy na to żeby spróbować stworzyć nowe wspólnie opowiadanie... Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Ostatni wpis autora: Wyświetl wpisy autora
_Invisible.team_

_Invisible.team_

AUTOR•  

Do członków tego konta co wy na to żeby spróbować stworzyć nowe wspólnie opowiadanie by konto odżyło bo poprzednie SM czyli Suide Mystery nie wyszło?
@.Arcturus

Odpowiedz
12
Miss.Invisible

Miss.Invisible

@_Invisible.team_ dla mnie mogło by to być dobre, aczkolwiek ktoś musiałby mi wytłumaczyć tak dokładnie o co chodzi z bo jestem zbyt nowa, aby pamiętać SM

Odpowiedz
1
Nashwa

Nashwa

@_Invisible.team_ @Miss.Invisible jestem tego damego zdania do Missy i tez gdybym mogla prosic o wytlumaczenie😅

Odpowiedz
2
_Invisible.team_

_Invisible.team_

•  AUTOR

@Miss.Invisible @Nashwa O to opis SM.
Dwie nieznane osoby osoby zostały znalezione martwe w klubie. Policja uznała, że ta dwójka popełniła samobójstwo. Ale czy na pewno?
To opowiadanie przynajmniej według mojej opinii było w klimacie detektywistycznym.
@.Arcturus

Odpowiedz
2
Miss.Invisible

Miss.Invisible

@_Invisible.team_ nie chodziło mi o czym było opowiadanie, tylko jak by to miało wyglądać

Odpowiedz
1
_Invisible.team_

_Invisible.team_

•  AUTOR

@Miss.Invisible Właśnie nie wiem bo chcę żeby to była wspólna konsultacja w kwestii planowano fabuły

Odpowiedz
2
.Leoria.

.Leoria.

Odpowiedz
1
Caramelo

Caramelo

@_Invisible.team_ pomysł dobry, tylko trzeba by było mocno zadbać o organizacje i wszystkie osoby musiałyby być aktywne, żeby przebieg nigdzie się nie zaciął.

@Miss.Invisible @Nashwa już wam tłumaczę, miśki. Otóż kilkoro członków konta zdeklarowało się do napisania wspólnego opowiadania, zaplanowaliśmy wspólnie fabułę i każdy dostał zadanie, aby stworzyć swojego własnego bohatera, z którego perspektywy pisał swoją część. Bohaterowie byli w jakimś osobnym szkicu, żeby ich losy mogły się przeplatać w rozdziałach. Zamysł i zabawa świetna, aczkolwiek trzeba się mocno zaangażować, bo kiedy jedna osoba nie napisze swojej części to nagle wszyscy stoją w miejscu.

Odpowiedz
2
-Imely-

-Imely-

@_Invisible.team_ Jestem zwolenniczką tego pomysłu.

Odpowiedz
1
Arcturus

Arcturus

@-Imely- @Caramelo @.Leoria. @Miss.Invisible W jakim uniwersum robimy to opowiadanie?

Odpowiedz
2
Caramelo

Caramelo

@Arcturus ja się w wielu mogę dostosować jak coś, ale chyba najbezpieczniej byłoby zrobić coś swojego jak w Suicide Mystety. Wiesz, może być ciężko wybrać jedno uniwersum, w którym każdy się odnajdzie

Odpowiedz
1
Arcturus

Arcturus

@Caramelo No właśnie… I nie każdy zna fandomy np: Dom Nocy autorstwa P.C Cast i Kristen Cast

Odpowiedz
1
Miss.Invisible

Miss.Invisible

@Arcturus no albo takie jak SM albo moim zdaniem mało na tym koncie fantasy- więc bardziej moim zdaniem powinniśmy iść w to drugie. Można też połączyć wątki

Odpowiedz
1
Arcturus

Arcturus

@Miss.Invisible Tylko w jaki sposób aby miało to ręce i nogi

Odpowiedz
1
lutte

lutte

@_Invisible.team_ @Arcturus @Miss.Invisible @Nashwa @Caramelo @-Imely- @.Leoria.
Ja jestem za i chętnie bym w tym wzięła udział ale myśle że najpierw trzeba by posprzątać to konto, to jest przejzec chociazby kto z czlonkow jeszcze jakkolwiek sie udziela a kto nie itp, ja tez mimo ze bym bardzi chciala wziac w tym udzial to kurcze zaczynaja sie wakacje zaraz i ja caly lipiec prawie bede offline xdd, zastanawialam sie tez czy nie stowrzyc moze jakiejs grupy do komuniakcji na discordzie albo cis zeby bylo prosiciej sie poogarniac ze wszytkim co trzeba zeobic

Odpowiedz
4
Arcturus

Arcturus

@lutte Albo grupę na Messengerze też można

Odpowiedz
1
lutte

lutte

@Arcturus albo tak ale to nie wiem jaki stosunek beda mieli inni do podawania danych xd

Odpowiedz
1
Arcturus

Arcturus

@lutte No właśnie bo chcę stworzyć stabilny system komunikacji bo różnie może być

Odpowiedz
2
percy_w

percy_w

@_Invisible.team_ byloby fajnie
i mogloby byc cos takiego ze obserwatorzy konta moga tworzyc i podsylac swoje postacie i jesli beda jakies fajne to tez moglyby byc dodane do tego opowiadania; zeby troche zaangazowac tez osoby spoza czlonkow konta

Odpowiedz
1
Miss.Invisible

Miss.Invisible

@lutte ogólnie dla mni3 discord odpada i ogln większość mediów

Odpowiedz
-Imely-

-Imely-

@lutte Powiem tak, messenger mi nie pasuje, ponieważ nie zamierzam podawać moich danych prywatnych

Odpowiedz
Wszystkie wpisy:
_Invisible.team_

_Invisible.team_

AUTOR•  

Tu @.Arcturus weszła kolejna część GA https://samequizy.pl/gray-angel-26/

Odpowiedz
5
_Invisible.team_

_Invisible.team_

AUTOR•  

https://samequizy.pl/gray-angel-25/
Weszła kolejna część Gray Angel
@.Arcturus

Odpowiedz
5
_Invisible.team_

_Invisible.team_

AUTOR•  

Hejka jest Nowy one shot, więc zapraszam
https://samequizy.pl/with-you-im-not-afraid-of-anything/
~lutte

Odpowiedz
7
_Invisible.team_

_Invisible.team_

AUTOR•  

Nowa część Libra @.Arcturus
https://samequizy.pl/libra-41/

Odpowiedz
6
Grahamka603

Grahamka603

Hurra

Odpowiedz
1
_Invisible.team_

_Invisible.team_

AUTOR•  

Misiaki,
Z tej strony Caramelo i z racji takiej, że widzę, że wczoraj wywiązała się niezla dyskusja co do dalszych losów tego konta, postanowiłam, że przybędę.

Od razu zaznaczam, że nie jestem w stanie podjąć się przejęcia "władzy" nad tym kontem. Już raz próbowałam i umówmy się – nie wyszło najlepiej. Ci co mnie obserwują wiedzą, że ostatnie dwa lata to dla mnie katorga, wchodzenie w dorosłość ssie i tak dalej. Nie zagłębiając się w szczegóły, jestem na półmetku, ale moja aktywność aktualnie zostawia sobie sporo do życzenia.

Selfless napisał, że ta strona już nie jest taka sama jak kiedyś i częściowo się z tym zgadzam. Jest inna, bo są nowi użytkownicy, którzy wnoszą coś innego, a i starzy nie są tacy jak dawniej. Imo, strona żyje, tylko na nowych zasadach, a wspominanie "kiedyś było lepiej" świadczy jedynie o tym, że wszyscy się zestarzeliśmy. No bo to prawda. Większość członków tego konta to ludzie ze stażem na samequizy – naturalnie wszyscy dorośliśmy, a z biegiem miesięcy nasze postrzeganie tej strony się zmienia. Nie jesteśmy już tak aktywni, bo zmieniają nam się priorytety, być może nawet trochę wypaliliśmy się artystycznie.

Czy AI niszczy tę stronę? To temat na dłuższą rozprawkę. Jako osoba dosłownie ucząca się o nowych technologiach w szkole, która odbyła kursy z VR i sztucznej inteligencji, nie uważam, że AI w jakikolwiek sposób zastąpi kreatywność człowieka. Sztuczna inteligencja powstała po to, by pomagać i można z jej pomocą zrobić serio piękne rzeczy. Należy jednak podchodzić do tego z głową i świadomością. Większość użytkowników tej strony to jednak dzieciaki 10-15 lat, którzy chcą "robić tak, by się nie narobić". Nie umieją jej wykorzystywać, a całkowicie się na niej opierają. Wszystko jest dla ludzi, ale rozumiem punkt widzenia selfless i większości z was z tego co tam widziałam. Nie popieram (zwłaszcza w używaniu jej przy rzeczach stricte twórczych), ale nie uważam, że to coś, co w przyszłości poodbiara nam prace albo zabije kreatywność. AI nie wymyśli sobie pomysłu na opowiadanie, to człowiek musi dać zarys, chociaż w kilku prostych słowach.

Wracając do profilu, nie podejmę się znowu prowadzenia tego konta i wątpię, by ktokolwiek to zrobił. To straszna odpowiedzialnosć, a tak jak napisałam wcześniej – kto teraz ma na to czas i chęci? Może jest taka osoba, to niech się zgłosi.
Myślę jednak, że możemy po prostu podzielić role. Nie zrzucać wszystkiego na jedną osobę i wspólnymi siłami zmobilizować się do dalszego rozwoju.

W pierwszej kolejności przyda nam się mała czystka członków. Broń Boże nie chcę nikogo wyrzucać! Mówię, żeby przemyśleć, kto będzie w stanie jeszcze się tu udzielać – nie mówię o wrzucaniu opowiadań co tydzień, ale choćby jednym na rok, jakimś wpisie albo chociaż zalogowaniu się tutaj raz na dwa miesiące, żeby sprawdzić co tam się dzieje.

Po drugie, możemy powołać jakąś radę, która zajmowałaby się tymi rzeczami, które dotychczas robił tylko selfless (albo ja przez ten miesiąc co jeszcze byłam aktywna jako właścicielka). Czyli:
—> dbanie o bezpieczeństwo (rekrutowanie członków, regularne zmiany hasła, dbanie o względny porządek i zgodę wśród członków)
—> ogarnięcie wattpada, który chyba tak średnio żyje, a fajnie byłoby go ruszyć.
—> co jakiś czas będzie organizować zabawy. Pamiętacie w ogóle jeszcze opowiadanie miesiąca? Teraz w ciągu jednego miesiąca wlatują może z 2 opowiadania, ale gdyby wziąć przykład z Akademii SameQuizy, jest nas tyle, że na pewno moglibyśmy wymyślić jakąś akcje raz na jakiś czas.
Jednymi słowy, kilku ludzi, którzy będą podtrzymywać konto przy życiu i trochę dbać o aktywność (i członków i obserwatorów)

Cóż, nie wiem na ile to wypali, ale szkoda tego konta – każdy z nas włożył w nie dużo czasu i energii. Nie zaprzepaśćmy tego teraz.

Dajcie znać co myślicie.
— Caramelo 🪐

Odpowiedz
19
Caramelo

Caramelo

@Akademia.SameQuizy Co do pomysłu, ja jestem bardzo za, aczkolwiek samo zorganizowanie takiej akcji jest trudne i czasochłonne. Jak już ogarniemy tę radę i zdobędziemy trochę więcej poparcia do tych wszystkich pomysłów, dopilnuję, żebyśmy wzięli to pod uwagę.

Odpowiedz
2
Herytiera

Herytiera

@_Invisible.team_ co do akcji… ja organizuję prawie co miesiac jakieś eventy na swoim profilu (aktualnie trwa np druga edycja Tygodnia zagadek detektywistycznych) i zastanawiam sie nad włączeniem do niektórych "akcji" swojego konta grupowego (które umarło zanim się narodziło w sumie) więc może… mogłabym włączyć w wieksze eventy i to konto? Na pewno przyciagnie to ludzi i fajnie by było jakby zaangażowaliby się w to również członkowie… ofc będę zawsze pisać przed włączeniem tego konta w cokolwiek, co będzie dziać się na moim profilu

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (5)