
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×



l...s
wszystkiego najlepszego <3
___Save_me___
• AUTORDziękuję 💜
h...e
hanna przypomniała mi więc
sto lat sto lat wszystkiego najlepszego!! spełnienia marzeń i pamiętaj nigdy się nie poddawaj! <3
___Save_me___
• AUTORDziękuję♡
-.nietykalna.-
Jestem wdzięczna pewnej Hannie za to że mnie uświadomiła, bo w naszych rozmowach nigdy to nie wyszło. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO HAHSHHSHSHSHSH ja sie pytam dlaczego ia o tym nie wiedziałam i idę zapisywać w kalendarzu już, chcę Ci powiedzieć że miło że jest Cię tu mało(s mnie jeszcze mniej) to nikt o tobie nie zapomniał. Mam nadzieję że wszystko jest i będzie u Ciebie dobrze, żyj zdrowa i wgl nie umiem w życzenia ale kc i wszystkiego najlepszego<333
___Save_me___
• AUTORA jakoś tak się rozmowy nie zeszły na urodziny i tak wyszło ty mi powiedz kiedy ty masz to sobie zapisze i dziękuję za życzenia ♡♡♡
-.nietykalna.-
@___Save_me___ 12 maj, ale i tak mnie raczej nie będzie, ostatnio niewiele tu przebywam niestety.
starman
Wszystkiego najlepszego, ponieważ wygląda na to, że jak najbardziej zasługujesz na wszystko co najlepsze 💗
___Save_me___
• AUTORDziękuję 💗💞
w...t
sto lat 😼
___Save_me___
• AUTORDziękuję ♡