Patryk

___Save_me___

Patryk

___Save_me___

miasto: Metropolia

www: youtu.be

o mnie: przeczytaj

721

O mnie

Żyje.

Ostatni wpis

___Save_me___

___Save_me___

Dzień dobry, czy ktoś wybiera się 15 i 16 sierpnia do Chorzowa? Bo ja intensywnie my... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Alays

Alays

pieniądze

Odpowiedz
___Save_me___

___Save_me___

•  AUTOR

nie mam biedna jestem chyba że to oferta to ja chętnie przygarne twoje pieniądze i dobrze je wydam

Odpowiedz
___Save_me___

___Save_me___

AUTOR•  

Mamy 20 marca godzina 21²⁷ a ja jem czekoladki z kalendarza adwentowego. A tak wgl zmieniając temat jakie macie plany na jutrzejszy dzień wagarowicza?

Odpowiedz
4
Stigma2002

Stigma2002

@___Save_me___ ja w poniedziałek miałam fajny dzień bo miałam w szkole dzień bez placaka a moja wychowawczyni miała urodziny więc postawiła nam maca i nie mieliśmy matematyki i ogólnie cały dzień lekcji nie było xD

Odpowiedz
1
___Save_me___

___Save_me___

•  AUTOR

@Stigma2002 OMG też chcę takiego wychowawcę moja wychowawczyni nie chce słyszeć nawet o macu powiedziała że jak chcemy zjeść kanapki to mamy sobie sami w domu zrobić bo ona tam nie będzie jadła więc my też XD

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (5)
___Save_me___

___Save_me___

AUTOR•  

Dokonałam dzisiaj zakupu życia, kupiłam balsam do ust o zapachu słodkiego drewna. Ciężko mi jednak stwierdzić czy rzeczywiście pachnie jak słodkie drewno bo jeśli tak to już wiem jak pachnie słodkie drewno otóż pachnie jak cukierki XD

Odpowiedz
7
Still_With_You

Still_With_You

@___Save_me___ chce wiedzieć jak pachnie słodkie drewno, brzmi intrygująco

Odpowiedz
1
___Save_me___

___Save_me___

•  AUTOR

@serein bardzo dobry wybór zaraz ci wyślę na messie

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (5)
___Save_me___

___Save_me___

AUTOR•  

Jakby właśnie sobie zdałam sprawę że nauczyłam się złego działu na jutrzejszy sprawdzian z przedmiotu który totalnie mi nie leży i zamiast się uczyć uznałam że obejrzę sobie jeszcze raz "until we meet again". Polecam nauka by Kasia
A zmieniając temat, uwielbiam to zdjęcie ☆-☆

Odpowiedz
5
Still_With_You

Still_With_You

@___Save_me___ CO TO JEST 😭 na jakim kierunku jesteś

Odpowiedz
1
___Save_me___

___Save_me___

•  AUTOR

@Still_With_You nie wiem nawet do końca o czym konkretnie to jest ale wiem że nie potrzebne mi to na humanie XD

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (5)
___Save_me___

___Save_me___

AUTOR•  

Dzień dobry misie, jak wam grudzień mija? Czujecie już ten świąteczny klimat? Bo ja nie, ale za to mój sąsiad już od zeszłego tygodnia ma powieszone lampki na podwórku XD

Odpowiedz
2
slaycgrils

slaycgrils

czulam od sierpnia juz ten swiateczny vibe

Odpowiedz
1
___Save_me___

___Save_me___

•  AUTOR

@florissv ja w sierpniu czułam ostatnie chwile wolności przed kolejnymi 10 miesiącami stresu i nauki XD

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (3)