
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×



Alays
pieniądze
___Save_me___
• AUTORnie mam biedna jestem chyba że to oferta to ja chętnie przygarne twoje pieniądze i dobrze je wydam
___Save_me___
AUTOR•Mamy 20 marca godzina 21²⁷ a ja jem czekoladki z kalendarza adwentowego. A tak wgl zmieniając temat jakie macie plany na jutrzejszy dzień wagarowicza?
Stigma2002
@___Save_me___ ja w poniedziałek miałam fajny dzień bo miałam w szkole dzień bez placaka a moja wychowawczyni miała urodziny więc postawiła nam maca i nie mieliśmy matematyki i ogólnie cały dzień lekcji nie było xD
___Save_me___
• AUTOR@Stigma2002 OMG też chcę takiego wychowawcę moja wychowawczyni nie chce słyszeć nawet o macu powiedziała że jak chcemy zjeść kanapki to mamy sobie sami w domu zrobić bo ona tam nie będzie jadła więc my też XD
___Save_me___
AUTOR•Dokonałam dzisiaj zakupu życia, kupiłam balsam do ust o zapachu słodkiego drewna. Ciężko mi jednak stwierdzić czy rzeczywiście pachnie jak słodkie drewno bo jeśli tak to już wiem jak pachnie słodkie drewno otóż pachnie jak cukierki XD
Still_With_You
@___Save_me___ chce wiedzieć jak pachnie słodkie drewno, brzmi intrygująco
___Save_me___
• AUTOR@serein bardzo dobry wybór zaraz ci wyślę na messie
___Save_me___
AUTOR•Jakby właśnie sobie zdałam sprawę że nauczyłam się złego działu na jutrzejszy sprawdzian z przedmiotu który totalnie mi nie leży i zamiast się uczyć uznałam że obejrzę sobie jeszcze raz "until we meet again". Polecam nauka by Kasia
A zmieniając temat, uwielbiam to zdjęcie ☆-☆
Still_With_You
@___Save_me___ CO TO JEST 😭 na jakim kierunku jesteś
___Save_me___
• AUTOR@Still_With_You nie wiem nawet do końca o czym konkretnie to jest ale wiem że nie potrzebne mi to na humanie XD
___Save_me___
AUTOR•Dzień dobry misie, jak wam grudzień mija? Czujecie już ten świąteczny klimat? Bo ja nie, ale za to mój sąsiad już od zeszłego tygodnia ma powieszone lampki na podwórku XD
slaycgrils
czulam od sierpnia juz ten swiateczny vibe
___Save_me___
• AUTOR@florissv ja w sierpniu czułam ostatnie chwile wolności przed kolejnymi 10 miesiącami stresu i nauki XD