Patryk

___Save_me___

Patryk

___Save_me___

miasto: Metropolia

www: youtu.be

o mnie: przeczytaj

721

O mnie

Żyje.

Ostatni wpis

___Save_me___

___Save_me___

Dzień dobry, czy ktoś wybiera się 15 i 16 sierpnia do Chorzowa? Bo ja intensywnie my... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

___Save_me___

___Save_me___

AUTOR•  

Właśnie napisałam kilometrowy wpis i gdy miałam go opublikować to wywaliło mnie z aplikacji kocham życie ale spoko nic nie straciliście tylko tam narzekałam

Odpowiedz
5
Stigma2002

Stigma2002

@___Save_me___ współczuję, ja kiedyś wysmarowałam @_hydrangea długi komentarz pod wierszem i przez przypadek jakoś odświeżyłam stronę, wszystko poszło pa paaa xD A drugi raz nie chciało już mi się tego pisać xD

Odpowiedz
2
gwiazdeczka01

gwiazdeczka01

@___Save_me___ Dosłownie zawsze jak narzekam to się przez przypadek usuwa

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (5)
___Save_me___

___Save_me___

AUTOR•  

Dzień dobra noc czy ktoś tutaj może ogląda kinnporsche the series i chciałby poprzeżywać ze mną? XD Ogólnie to jak bardzo utalentowanym trzeba być żeby cały rok być zdrowym i na lato być chorym? A jak u was? Ocenki poprawione i macie średnie takie jakie chcieliście?

Odpowiedz
4
gwiazdeczka01

gwiazdeczka01

@___Save_me___ No właśnie tylko za co (?) jak ja się nawet nie zgłaszam ani nic

Odpowiedz
2
___Save_me___

___Save_me___

•  AUTOR

@gwiazdeczka01 im wystarczy czasami żeby kogoś lubić że jesteś na ich lekcjach i nie wyglądasz jakbyś chciała ich zabić

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (4)
___Save_me___

___Save_me___

AUTOR•  

Lol będąc 3 lata na tej stronie rozwiązałam tylko 1370 quizów

Odpowiedz
3
___Save_me___

___Save_me___

•  AUTOR

@gwiazdeczka01 o kurde to ja chyba jednak nadaktywna byłam

Odpowiedz
1
Stigma2002

Stigma2002

@___Save_me___ ja jestem trochę dłużej od Ciebie i mam 1735 xD Idk czy dużo jak na tyle lat, nie przewidywałam żadnej konkretnej liczby xD

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)
___Save_me___

___Save_me___

AUTOR•  

Chce zmienić nazwę. Ktoś coś jakiś pomysł może? Moja kreatywność leży a chęć zmiany dobija

Rozpędzam się to już drugi wpis dzisiaj (wcale nie usunę pewnie jeszcze dzisiaj albo jutro któregoś z nich)

Odpowiedz
2
___Save_me___

___Save_me___

•  AUTOR

@Alays kusząca propozycja ale nie wiem czy jestem godna by mieć te nazwę skoro jest w niej zawarta twoja nazwa myślę że to zbyt wielki zaszczyt Haniu

Odpowiedz
1
Stigma2002

Stigma2002

@___Save_me___ może na internecie są jakieś generatory nazwy xD Lub ciekawe pomysły które połączysz z czymś co lubisz xD

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)
___Save_me___

___Save_me___

AUTOR•  

Czaicie, że dzisiaj mijają 3 lata od kiedy założyłam tu konto? Nieważne, że chyba od roku jestem średnio aktywna i nic nie wstawiam, ale to się nadrobi, kiedyś.

Odpowiedz
1
Alays

Alays

PASUJE

Odpowiedz
___Save_me___

___Save_me___

•  AUTOR

@Alays I SUPER WSZYSCY ZADOWOLENI

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (5)