Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Amor • One Shot

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 15

Layvere

Layvere

Dziwnie się czuję, nie umiejąc zachwycić się tym one shotem, tak jak każda z osób niżej — nie podoba mi się.

Dlaczego?
Nie będę czepiać się fabuły, choć niesamowicie mi jej brakuje (albo chociaż wzmianki o niej, jak było to przy Draco), by wytłumaczyć jej samotność do przyjaciół, czy rodziny. Po prostu ta informacja pojawia się za szybko. Nie jest w żaden sposób wprowadzona, czy po prostu podana w przerwie — czytając miałam wrażenia, jakby zdanie było ucięte i nagle, jeb! Dowiadujemy się o samotności głównej bohaterki, a żeby tego było mało, przez ten sam otwór prosto nam na głowy sypie się lawina informacji o jej innych problemach. Nie jest to złe, jednak przeszkadza mi to, że w tak randomowy sposób się z nimi zapoznajemy.
Tu niżej patrzę, że ktoś już zwrócił uwagę na jego zdaniem nielogiczne myślenie bohaterki, a propo jej ukochanego, który chciał z nią być. Po części się zgodzę, bo i tu , cholera, ale brakuje jakiegoś takiego rozwinięcia tematu, by wytłumaczyć jej niechęć. Albo w ogóle jej emocje, gdyż przez cały czas dostajemy suche informacje o tym, jak się czuła, a wiele można by tu było rozwinąć. Czuję niedosyt. (ja również nie umiem tu rozwinąć wypowiedzi, by przekazać to, co mam na myśli, ale by wciąż brzmiało to logicznie)

Ale, jak najbardziej praca jest ładna. Myślę, że gdyby tak ją dopełnić o bardziej emocjonalny bagaż, więcej wzmianek o przeszłości i dać Malfoyowi jakiś grzech, by usprawiedliwić jej odrazę byłoby to cudowne! Jednak wciąż tekst jest na dobrej drodze.

Oczywiście, jeśli jest to oddanie Twoich emocji, a w skórę bohaterów wcieliłaś jedynie osoby z Twojego otoczenia, chcąc dać im ten list to nic nie mówiłam.

Pisz więcej, jestem pewna, że następne prace będą istnymi perełkami, a ta idealnie by je zapowiadała. 💘

Odpowiedz
3
.Cadi.

.Cadi.

•  AUTOR

@Layvere dziękuję, wiem jest sporo błędów w "fabule" ale to mój pierwszy OS. W opowiadaniach mogę mogłeś e bardziej rozpisać bo mogę to podzielić na części. I jest to brane z głowy. Bardzo dziękuję za krytykę bo dzięki niej inne OS będą le

Odpowiedz
1

i...o

Śliczne 💖

Odpowiedz
1
.Cadi.

.Cadi.

•  AUTOR

@unreal.dreams dziękuję

Odpowiedz
2
.Alaska

.Alaska

O Boże! To jest cudowne, piękne, wspaniałe 🥺❤️❤️
Masz wielki talent ❤️❤️❤️

Odpowiedz
1
.Cadi.

.Cadi.

•  AUTOR

@Alaska13 dziękuję🥰

Odpowiedz
2
Peri_Malfoy

Peri_Malfoy

Piękne ✨💕

Odpowiedz
2
LilyRoseBlack

LilyRoseBlack

Ślicznie piszesz 😍❤️

Odpowiedz
1
.Cadi.

.Cadi.

•  AUTOR

@LilyRoseBlack możliwe ale tylko nie przemyślane OS. Serię mi chyba nie wychodzą

Odpowiedz
2
Blinkaa

Blinkaa

Święta Ondo, Cad, to było śliczne!
Cudne i tak realistyczne!
NIE PISZĘ LEPIEJ OD CB!
A tak poza tym to tylko malusia sugestia:
Jakiś typ nie chce się od niej odczepić, a ona już dragi i tnie się? Chyba… No nie wiem… Może jakąś śmierć bliskiej osoby dorób?

No nieważne
It's VERY pretty!

Odpowiedz
2
.Cadi.

.Cadi.

•  AUTOR

@Blinkaa dziękuję

Odpowiedz
2

r...y

komentarz dla zasięgu

Odpowiedz
2
.Cadi.

.Cadi.

•  AUTOR
Odpowiedz
1
_Gryfonka_Am_

_Gryfonka_Am_

Śliczne 😍😍😍
Opisałaś to tak jak ja się teraz czuję, nie przez chłopaka, ale no teraz jest mi ciężko, i choć kilka razy myślałam nad, no tym co zrobiła, to żyje z nadzieją że będzie lepiej
No śliczne ❤️
A i kolejne idzie do ulu

Odpowiedz
2
.Cadi.

.Cadi.

•  AUTOR

@_Gryfonka_Am_ dziękuję. Starałam się. Pomyślałam że no to są problemy dzisiejszego świata. Jak mogę tak to ująć. Depresja, cięcie się, dragi. To wszystko jest takie nam bliskie. Nam jako społeczności. Chciałam to dać do zrozumienia w sposób najbardziej ciekawy, więc mam nadzieję że się udało

Odpowiedz
3

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej