Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

I’m not your propety- PROLOG

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Deerwife
Deerwife
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 17

Pola17

Pola17

Więc. Wydam ci dość surową ocenę, ale taką, która może pomóc (powtarzam, to nie będzie hejt!).

Zaczęłabym od tego, że temat ciekawy. Klimat jedynie psują krótkie opisy i krótkie dialogi. Jest też niestety dużo błędów interpunkcyjnych (gdzie ma być przecinek, gdzie już powinno się skończyć zdanie… tego typu rzeczy.) Ortograficznych wielu nie zauważyłam (prawdopodobnie żadnego 😉), więc muszę pogratulować. Bo jest to jedną z rzeczy, na której większość osób najczęściej się wykłada.

Znajdują się tu również błędy stylistyczne… w samej budowie zdań. Ale każdy kiedyś zaczynał, nie? (Ja czytam swoje pierwsze opowiadanie na tej stronie i zaczynam się śmiać, choć myślę też o płakaniu 😂)

Tak już z takich informacji o pisaniu (z mojej własnej wiedzy i mojego doświadczenia) raczej nie powinno się zaczynać opowiadania od opisu i przedstawienia postaci. To ma być coś na wzór książki, a w nich nigdy tak nie ma. Z tego co widzę, naprawdę wiele osób tak robi, ale jak mówiłam – każdy się uczy. Na błędach swoich czy cudzych, ale nadal uczy!

Jeśli byś chciała, mogłabym trochę pomóc. Nie wiem, poprawić kilka rzeczy, wskazując je dokładnie. Ale to oczywiście jeśli chcesz. Wszystko zależy od ciebie 😘💖😊 A tak to życzę dalszych pomysłów w świecie pisarskim i sukcesów! 💖😘❤️

Odpowiedz
2
Deerwife

Deerwife

•  AUTOR

Jeżeli wstawię i go sprawdzisz napisz o błędach które cię najbardziej denerwują i rzucają w oczy

Odpowiedz
Pola17

Pola17

@Deerwife OK 😉

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (14)

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej