Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Panel Dyskusyjny – 011

GazetkaSQ
GazetkaSQ 6 lat temu
Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 21

nwhst

nwhst

Czytać książki, ponieważ rozwija wyobraźnie, a film „podaje wszystko na tacy”

Odpowiedz
1
.Avis.

.Avis.

@LaMeri no, przeczytanie erotyku na pewno bardziej podaje wszystko na tacy niż film historyczny XD

Odpowiedz
nwhst

nwhst

@.Avis. Hah 😜🙈

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
IloveFantasy

IloveFantasy

to zależy, ale jednak chyba wybiorę książkę. zawsze boję się, że ekranizacja wszystko zepsuje, a po tym nieudanej ekranizacji nie mną ochoty czytać książki.

Odpowiedz
3
slonecznikova

slonecznikova

Moim zdaniem lepiej jest czytać książki. Z internetu każdy swoją opinię inaczej zdobywa i poprostu nie dowiesz się tego co chcesz i nie będzie to prawdziwa tak jak w książce rzecz. zdecydowanie czytanie książek jest owiele lepszym rozwiązaniem

Odpowiedz
2
hallow

hallow

Czytanie książek jest czymś niesamowitym, temu nie można zaprzeczyć. Uwielbiam pracować wyobraźnią i poznawać co nowe światy. Jednak filmy od zawsze były mi bliskie. Pochłaniam je jak powietrze, dosłownie. Wiąże również z kinem przyszłość (poważnie zastanawiam się nad pójściem do filmówki). Uwielbiam dyskutować o ich fabule i rozmyślać O tym jak ja bym postąpiła na miejscu bohatera.

Jeżeli jednak chodzi typowo o ekranizacje książek to jestem na pewno za tym, żeby najpierw zapoznać się z książką, a potem dopiero z filmem. Cała magia polega właśnie na tym porównaniu tego jak my wyobrażamy sobie dany fragment książki lub bohatera, a jak widzi to reżyser.
Nie jestem jednak w stanie stwierdzić co wolę bardziej.

Odpowiedz
2
_Rilla_

_Rilla_

Ja wolę czytać książki,zawsze mogę sobie wyobrazić ten świat i obraz wydarzeń a nei narzucane przez wykonawcę filmu

Odpowiedz
2
Zaczytana_a

Zaczytana_a

Wolę najpierw książkę, potem film📖🎥😅

Odpowiedz
2
RevelcaChan

RevelcaChan

Trudno powiedzieć, zależy. Często w filmach pewne rzeczy są zryte, np. Ominięcie czegoś w fabule, no ale czasami sà naprawdę świetne.

To chyba zależy od tego, czy książka jest na podstawie filmu czy film jest na podstawie książki… ale jeśli nam wybierać to wolę książki.

Odpowiedz
2
wonderful

wonderful

Moje zdanie jest podzielone. Czasami kiedy jestem zmęczona a chcę się odprężyć przy ulubionej serii oglądam filmy, natomiast kiedy mi się nudzi sięgam po jakąś ciekawą książkę i zaczynam czytać. Więc w tym temacie nie wybiorę pomiedzy tymi dwiema rzeczami

Odpowiedz
2
Elder_girl

Elder_girl

Zdecydowanie książki. Uwielbiam zapach papieru, radość z czytania napisów na okładce…
Poza tym w ekranizacjach często są pomijane znaczące fragmenty, tak jak w HP spotkanie Nevilla z jego rodzicami, a w Ani z Zielonego Wzgórza jej nieudane farbowanie włosów 😂

Odpowiedz
1

e...s

Rzecz jest prosta – oczywiście, że książki!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej
Dodaj ankietę