Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Opo z obs (specjał na 150 obs) Zapisy•zamknięte•

Magic_is_real
Magic_is_real 6 lat temu
Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze: 125

Diamond.Flower.of.the.Crime

Diamond.Flower.of.the.Crime

Imię: Sofia

Nazwisko:Riddle

*Ksywka (może być skrót od imienia): Blondi

Wygląd (na priv): Zaraz wyślę Ci na priv

Wiek: 14

Rodzina: (Imię+krew+dom w Hogwarcie+relacje):

Mama: Bellatrix Lestrange (bardzo dobre relacje)

Tata: Voldemort (bardzo dobre relacje)

*Rodzeństwo: (@Bellatriks_Black) Cassandra (Jeśli dalej chce 😉)

Rok:4

Dom w Hogwarcie: Slytherin 💚💚💚

Zalety (min. 5): Wysportowana, ambitna, kreatywna, opanowana, odważna, stawiająca na swoim, obsesyjnie perfekcyjna,

Wady (min. 3): wściekła, gdy jakiś na jakimś przedmiocie dostanie mniej niż 5, wredna, manipulatorka, mroczna,

Przyjaciele: 2 przyjaciółki: Emma i Ilona,

Koledzy/Koleżanki: Ślizgoni

Wrogowie: grynoni, szczególnie Golden Trio

*Miłość: brak

*Czy z wzajemnością:

*Historia waszej miłości:

*Przypadłości (likantropia, itp.): brak

*Dodatkowe zdolności (animagia, metamorfomagia, itp.): wielomag (z mojej serii, jeśli się zgodzisz), wężoustność

Umiejętności: magiczne oczy (z mojej serii),

Zainteresowania i pasje: jazda konna i na innych podobnych zwierzętach w magicznym świecie, czarna magia, eliksiry, książki, Historia Magii i runy,

Ulubiony przedmiot: eliksiry, historia Magi i runy

Ulubiony nauczyciel: Snape,

Znienawidzony przedmiot: Lekcje latania

Znienawidzony nauczyciel: Rolanda Hooch

Hasło: Gs

Odpowiedz
1
_zielarka

_zielarka

Odpowiedz
2
Diamond.Flower.of.the.Crime

Diamond.Flower.of.the.Crime

@Magic_is_real dostałam się?

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (30)
_Desideria_

_Desideria_

Imię Eveline

Nazwisko Snape

Ksywka Gabi ( bo na drugie ma Gabrielle )

Wygląd na priv

Wiek tyle ile bliżnaicy Wesly

Rodzina (imię+krew+dom w Hogwarcie+realacje)

Mama Gabrielle Black ( ale o matce dowie się później bo Snape jej powie później )

Tata Severus Snape+pół krwi+Slytherin+pierw będą znaosne ale później się poprawia

Rodzeństwo nie ma

Rok ten sam co bliżnaicy Wesly

Dom w Hogwarcie
Gryfindor

Zalety miła , lojalna wobec najbliższych

Wady trochę za bardzo ufna

Przyjaciele

Koledzy/koleżanki Harry, Fred, Ron, Hermiona,George i Ginny

Worgoiwe Bellatriks_Black ( jeśli się zgodzi)

Miłość Fred

Historia waszej miłość : na początku starała się tego nie okazywać

Przypadłość ( likantropia) nie ma

Dodatkowe zdlonsic : umie czarować bez różdżki i jest Aniamgiem jaki pies taki jak Syriusz

Umiejętności czaruje bez różdżki

Zainteresowania pasje : jeździ konno

Ulubiony nauczyciel : MacGonagall
Ulubiony przedmiot : transmutacja : zwlasza lekcja o aniamgach

Znienawidzony przedmiot Eliksiry

Znienawidzony nauczyciel Lokchart

Hasło Be

Odpowiedz
1
Magic_is_real

Magic_is_real

•  AUTOR
Odpowiedz
1
_Desideria_

_Desideria_

@Magic_is_real ja już wysłałam

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (13)
Stroked

Stroked

Imię: Sofia Beatrice

Nazwisko: Riddle

*Ksywka (może być skrót od imienia): Sofi, Sisi,

Wygląd : Niebieskie oczy, czarne, kręcone włosy, 150cm wzrostu

Wiek: 12 lat

Rodzina: (Imię+krew+dom w Hogwarcie+relacje):

Mama: Bellatrix*czysta*slytherin*bardzo złe

Tata:Voldemort*półkrew*slytherin*bardzo, bardzo, bardzo złe

*Rodzeństwo: Brak

Rok: 2

Dom w Hogwarcie: Gryffindor

Zalety (min. 5): Bystra, Miła, Dowcipna, Cierpliwa, Ciepła

Wady (min. 3): Skryta, Nieufna, Nieśmiał

Przyjaciele: Golden Trio

Koledzy/Koleżanki: Ginny, Lee, Luna

Wrogowie: Draco, Cho, ślizgoni

*Miłość: Harry Potter

*Czy z wzajemnością: Tak

*Historia waszej miłości: Pewnego razu wpadła na niego i nagle zakochali się w sobie 😁

*Przypadłości (likantropia, itp.): Brak

*Dodatkowe zdolności (animagia, metamorfomagia, itp.): Brak

Umiejętności: Bardzo dobra pamięć

Zainteresowania i pasje: Balet

Ulubiony przedmiot: OPCM, ONMS

Ulubiony nauczyciel: Hagrid, Dumbledore, Mcgonnagal

Znienawidzony przedmiot: Wróżbiarstwo

Znienawidzony nauczyciel: Umbridge

Hasło:Ge

Odpowiedz
2
Diamond.Flower.of.the.Crime

Diamond.Flower.of.the.Crime

@Bellatriks_Black najstarsze siostry tak mają, kochają młodsze ale ich nie nawidzą (jeśli się bardzo od siebie różnią, ja będę chętnie spędzała z tobą czas, ale z @Girl_with_Rose już mniej, bo jest Gryfonką), chociaż zawsze stane w waszej obronie

Odpowiedz
1
Diamond.Flower.of.the.Crime

Diamond.Flower.of.the.Crime

@Girl_with_Rose , oczywiście w prawdziwym świecie nic do ciebie nie mam 😉

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (11)
daten

daten

FORMULARZ:

Imię: Harmony Florence

Nazwisko: Black

*Ksywka (może być skrót od imienia): Har, Black, Flor

Wygląd (na priv): kk

Wiek: 12 lat

Rodzina: (Imię+krew+dom w Hogwarcie+relacje):

Mama:

Tata:

*Rodzeństwo:

Rok: 2

Dom w Hogwarcie: Slitherin

Zalety (min. 5): kreatywna, mądra, spokojna, opanowana, ambitna

Wady (min. 3): kłamliwa, zamknięta w sobie, tajemnicza, wredna

Przyjaciele: Draco, Pancy i Astoria

Koledzy/Koleżanki: Ślizgoni i Krukonki

Wrogowie: Golden Trio

*Miłość: Luna Lovegood / Sofia Beatrice Riddle (jeśli @Girl_with_Rose się zgodzi)

*Czy z wzajemnością: Tak / Nie wiadomo

*Historia waszej miłości: Obroniła Lunę przed Gryfonami

*Przypadłości (likantropia, itp.): likontropia

*Dodatkowe zdolności (animagia, metamorfomagia, itp.): przewiduje przyszłość

Umiejętności: dobra pamięć, szybkie czytanie, podzielność uwagi

Zainteresowania i pasje: balet (tak poznała się z Sofi)

Ulubiony przedmiot: eliksiry

Ulubiony nauczyciel: Severus

Znienawidzony przedmiot: Wróżbiarstwo

Znienawidzony nauczyciel: Umbridge i Dumbledore

Hasło: La (La la land)

Odpowiedz
1
Magic_is_real

Magic_is_real

•  AUTOR

@Lilya jutro wieczorem jest przedstawienie postaci

Odpowiedz
daten

daten

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (7)
directioners.girl

directioners.girl

FORMULARZ:

Imię: Mercedes Nigeriie

Nazwisko:Rogers

*Ksywka (może być skrót od imienia): Nigi, Katnis, Merci

Wygląd (na priv): wiele ran, krwi i blizn

Wiek: 13

Rodzina: (Imię+krew+dom w Hogwarcie+relacje): ma tylko brata, wychowana w sierocińcu

Mama:brak

Tata:brak

*Rodzeństwo: Tom, czysta, Silterin, wyśmienite , ma 16 lat

Rok:3

Dom w Hogwarcie: Gryffindor

Zalety (min. 5): Odważna, ambitna, otwarta, ciekawska, szybko się uczy, szczera do bólu

Wady (min. 3):Hamska, pyskata, buntownicza, gadatliwa

Przyjaciele: Golden trio(ale wcześniej mega dużo się kłócili) , Luna, Ginny, Bliźniaki W, Oliver Wood

Koledzy/Koleżanki: Gryfoni, Dziewczyna jej brata

Wrogowie: Dracon, Blase Zabini,

*Miłość: Oliver Wood(dasz go na rok Freda i George’a)

*Czy z wzajemnością: Tak

*Historia waszej miłości:
Oby dwoje kochali Quidicz. Przez przypadek przyjechali równo ze sobą i GT na wakacje do Weasley’ów. Tam się pokochali. Oboje bali się tego po tym jak zostali BFF, ale Wood minął dziewczynę, i były kłopoty… bla bla bla. No wiesz

*Przypadłości (likantropia, itp.): linkatropia

*Dodatkowe zdolności (animagia, metamorfomagia, itp.): Zmienia jej się kolor oczu gdy czyje silne emocje

Umiejętności: Gra w Quidicza jako ścigająca, świetnie walczy, jej ukrytym talentem jest balet

Zainteresowania i pasje:Quidicz, sztuki walki, czytanie, muzyka, rysowanie, taniec

Ulubiony przedmiot: OPCM, Eliksiry

Ulubiony nauczyciel: Mc. Maggonagal

Znienawidzony przedmiot:Wróżbiarstwo

Znienawidzony nauczyciel: brak

Hasło:Vt

Odpowiedz
2
Magic_is_real

Magic_is_real

•  AUTOR

@_Versitist_ jeszcze nie wiem, ale masz spore szanse. W ostateczności przyjmę więcej osób.

Odpowiedz
2
directioners.girl

directioners.girl

@Magic_is_real dzięki🖤. I chyba będziesz do tego zmuszona…

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (6)
Ms.Cat

Ms.Cat

POPULARNEKATEGORIE
SPOŁECZNOŚĆ
OPOWIADANIA 9 118DODAJMs.Cat
Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.
Opo z obs (specjał na 150 obs) Zapisy•otwarte•
Magic_is_realMagic_is_real
22 minuty temu149 Obserwujesz Dodaj do ulubionych
0
Udostępnij
16
Skomentuj
9

Zapiszesz się?

FORMULARZ:

Imię: Emily

Nazwisko: Brinds

*Ksywka (może być skrót od imienia):Moon

Wygląd (na priv): ok

Wiek: taki jak Draco

Rodzina: (Imię+krew+dom w Hogwarcie+relacje):

Mama: Lonasi, Slytherin, Czysta krew, dobre

Tata:Lincoln, Slytherin, Czysta, dobre

*Rodzeństwo: starszy brat Luis, Czysta, Slytherin

Rok:2

Dom w Hogwarcie: Gryffindor

Zalety (min. 5): miła, sprytna, odważna, wyrozumiała szalona

Wady (min. 3): uparta, nieśmiała, trochę za bardzo ufna

Przyjaciele: gold trio

Koledzy/Koleżanki: Ginny

Wrogowie: Przyjaciele Draco

*Miłość: Draco

*Czy z wzajemnością: Tak, i to wielką, ale dopiero później

*Historia waszej miłości: rozsypały jej się wszystkie rzeczy, a on pomugł jej je pozbierać. I tak się pokochali ( ona najpierw go nie cierpiała)

*Przypadłości (likantropia, itp.): –

*Dodatkowe zdolności (animagia, metamorfomagia, itp.): animagia

Umiejętności: taniec,śpiew

Zainteresowania i pasje: taniec, śpiew

Ulubiony przedmiot: transmutacja

Ulubiony nauczyciel: Profesor Mcgonagall, Snape, Hagrid

Znienawidzony przedmiot: Wróżbiarstwo

Znienawidzony nauczyciel:Umbridge

Hasło: Mt

Odpowiedz
2
Ms.Cat

Ms.Cat

@Magic_is_real hmm, w kota

Odpowiedz
2
Magic_is_real

Magic_is_real

•  AUTOR
Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
SarahWithefire

SarahWithefire

Imię: Raven

Nazwisko: Shadow

*Ksywka (może być skrót od imienia): Rav

Wygląd (na priv): ok

Wiek: 13 lat

Rodzina: (Imię+krew+dom w Hogwarcie+relacje):

Mama: Eleanor Shadow należy do Slytherinu mam z nią złe relacje

Tata: Martin Shadow był w Slytherinie ale nie był wredny. Stara się czasem utemperować Eleanor itp, mam z nim dobre relacje

*Rodzeństwo: Victoria Shadow zabili ją śmierciorzercy. Miała 11 lat i była w Hufflepuff

Rok: 3

Dom w Hogwarcie: Ravenclaw

Zalety (min. 5): nieufna, Inteligentna, mądra , lojalna, sprytna

Wady (min. 3): tajemnicza, czasem pyskata ale raczej się nie odzywa. Beczelna dla wrogow. Niby cicha ale jak ktoś ją wkurzy a łatwo ją wkurzyć to umie mocno dowalić

Przyjaciele: Luna, Harry i Neville

Koledzy/Koleżanki: Ginny

Wrogowie: Draco i inni wredni ślizgoni

*Miłość: brak

*Czy z wzajemnością:

*Historia waszej miłości:

*Przypadłości (likantropia, itp.): nie ma

*Dodatkowe zdolności (animagia, metamorfomagia, itp.): jest animagiem krukiem

Umiejętności: jakie?

Zainteresowania i pasje: obchodzi ją walka ze złem i fantastyczne stworzenia a także astronomia

Ulubiony przedmiot: Asteonomia i ONMS

Ulubiony nauczyciel: brak

Znienawidzony przedmiot: brak

Znienawidzony nauczyciel: nie ma ale czasem kłuci się ze snape jak obraża gryfonów (wiem że jestem w Ravenclaw)

Hasło: SK

Odpowiedz
1
Magic_is_real

Magic_is_real

•  AUTOR

@SarahTonks bez urazy, ale masz złe hasło

Odpowiedz
1
SarahWithefire

SarahWithefire

@Magic_is_real jeśli wolne to fajnie a hasło może coś źle przeczytałam ale to chyba miała być litera z początku i końca niku więc w moim przypadku SK chyba źe coś źle przeczytałam to idę zobaczyć

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (2)
Magic_is_real

Magic_is_real

•  AUTOR

Koniec zapisów!

Odpowiedz
1
Magic_is_real

Magic_is_real

•  AUTOR

@SarahTonks jutro wieczorem

Odpowiedz
1
SarahWithefire

SarahWithefire

@Magic_is_real aha. Czekam 🙃

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)

M....

Imię: Michelle

Nazwisko: Johannes

*Ksywka (może być skrót od imienia): MJ, Minnie

Wygląd (na priv): tylko zdjęcie czy np. aktorkę która ją gra?

Wiek: 12

Rodzina: (Imię+krew+dom w Hogwarcie+relacje):

Mama: Chistine+mugol+Ravenclaw+żadne, bo nie żyje

Tata: Roger+czysta+Gryffindor+złe

*Rodzeństwo: brak

Rok: 2

Dom w Hogwarcie: Gryffindor

Zalety (min. 5): inteligentna, odważna, szczera, sprawiedliwa, towarzyska,

Wady (min. 3): gadatliwa, uparta, nieodpowiedzialna

Przyjaciele: Hermiona, Ron, Harry (trudna realacja)

Koledzy/Koleżanki: Fred i George, Oliver Wood, z jej dormitorium, może ktoś z Ravenclaw

Wrogowie: Ślizgoni

*Miłość: Harry

*Czy z wzajemnością: Tego nie wie (daję ci wolną rękę, możesz zrobić między nimi romans albo po prostu zostawić friendzone)

*Historia waszej miłości: Zawsze byli dla siebie przyjaciółmi, jednak Michelle w końcu coś poczuła. Na początku tego nie okazywała, jednak z czasem było trudno zachować w tajemnicy i… (jak mówiłam, daję ci wolną rękę)

*Przypadłości (likantropia, itp.): brak

*Dodatkowe zdolności (animagia, metamorfomagia, itp.): animagia (w kota)

Umiejętności: jest bardzo dobra z zaklęć i dobrze się uczy, jest dobra w quidditcha

Zainteresowania i pasje: Quidditch, nauka zaklęć, pojedynki magiczne

Ulubiony przedmiot: OPCM, Zaklęcia i uroki

Ulubiony nauczyciel: Remus Lupin, Minerwa McGonagall

Znienawidzony przedmiot: Eliksiry

Znienawidzony nauczyciel: Severus Snape

Hasło: Me

Odpowiedz
1

M....

@Magic_is_real Ok, tozaraz wyślę na priv

Odpowiedz
1
Magic_is_real

Magic_is_real

•  AUTOR
Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)

I...n

Imię:Roxy

Nazwisko:Wintenberg

*Ksywka (może być skrót od imienia):Rox

Wygląd (na priv):Ok

Wiek:3rok

Rodzina: (Imię+krew+dom w Hogwarcie+relacje):

Mama:Olivia Wintenberg+Czysta+Grifindor+dobre

Tata:nie żyje zmarł na raka był mugolem

*Rodzeństwo:Niema

Rok:3

Dom w Hogwarcie:Ravenclav

Zalety (min. 5):Mądra inteligetna szalona słodka i energiczny

Wady (min. 3):Sarkastyczna nieufna krzykliwa

Przyjaciele:Bliźniacy i Miona i może ty Draco

Koledzy/Koleżanki:Golden trio Luna i Lee Jordan

Wrogowie:Cho

*Miłość:Draco

*Czy z wzajemnością:Tak

*Historia waszej miłości:Poznali się na imprezie

*Przypadłości (likantropia, itp.):Nic

*Dodatkowe zdolności (animagia, metamorfomagia, itp.):Animagia ale na 4roku

Umiejętności:Eee…gra na pozycji Ścigającego?

Zainteresowania i pasje:Taniec

Ulubiony przedmiot:Transmutacja

Ulubiony nauczyciel:Minerva i Lupin

Znienawidzony przedmiot:Historia magi

Znienawidzony nauczyciel:Umbrige

Hasło:Wc(xD)

Odpowiedz
1

I...n

Super dzięki!@Magic_is_real

Odpowiedz
1
Magic_is_real

Magic_is_real

•  AUTOR

@Wesoly_Dachowiec w co się zmienisz jako animag?

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej
Dodaj ankietę