Każdy jest inny – głosowanie


Jesteś introwertykiem czy ekstrawertykiem?
Introwertykiem
Ekstrawertykiem

Jesteś czarną owcą czy duszą towarzystwa?
Czarną owcą
Duszą towarzystwa

Co wolisz?
Lody na patyku
Lody w wafelku
Inne/ nie lubię lodów

Jesteś chudy czy gruby?
Chudy
Gruby

Lubisz czytać TOMKA ŁEBSKIEGO?
Tak
Nie/ nie znam

Jeśli tak , to którą część?
TOMEK ŁEBSKI. PZOMBIE rządzi (od dziś)
Fantastyczny świat TOMKA ŁEBSKIEGO
Inną
Nie lubię tej serii

JAKI MASZ GUST: podoba Ci się ten obrazek?
Tak
Nie

A ten?
Tak
Nie

Lubisz psy? A co powiesz na Cavaliera?
Fajny :)
Okropny

Lubisz japońską kreskówkę MOLANG?
Nie znam tego
Tak
Jest ok
NIE!!!!

Jak oceniasz to głosowanie?
Superowe
Niezłe
Okropne

1 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
RodyVlog
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 0


Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej