Każdy oglądał to na „YouTube”, a Ty? – Głosowanie!

Czy oglądałeś filmiki ze słodkimi zwierzakami?
Tak
Nie

Czy oglądałeś filmiki z lifehackami?
Tak
Nie

Czy oglądałeś filmiki typu "spróbuj się nie zaśmiać"?
Tak
Nie

Czy oglądałeś filmiki typu "spróbuj się nie rozpłakać"?
Tak
Nie
Reklama

Czy oglądałeś filmiki typu "spróbuj się nie przestraszyć"?
Tak
Nie

Czy oglądałeś filmiki z prankami?
Tak
Nie
Reklama

Czy oglądałeś filmiki z teledyskami do piosenek?
Tak
Nie

Czy oglądałeś filmiki, podczas których YouTuber gra w grę?
Tak
Nie

Reklama
181 Super!
Udostępnij quiz
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 56

Testovironus

Testovironus

Jedyne co oglądam to teledyski reszta to dla mnie totalny shit

Odpowiedz
1
Juliasuper54

Juliasuper54

Czy oglądałeś filmiki z prankami?
MARCIN DUBIEL!!!!!😍😍🍎

Odpowiedz
2
Ms.Moy

Ms.Moy

@Juliasuper54 o takkk😁

Odpowiedz
Kira91

Kira91

Wsyzstko na „tak” chociaż to ostatnie to tylko do dwóch konkretnych gier :p

Odpowiedz
2

haker3011

pls ludzie rubcie więcej takich quizów a nie jakieś „pokochaj siebie i rozpłoń niczym ogien” albo „A E S T H I C – coffe and milk. jego oczy lśniły niczym gwiazdy a jej sukienka miała kolor kawy z mlekiem i to wszystko zmieniło” XDDD

Odpowiedz
7
Olci.aa

Olci.aa

Wszystko na tak heh 😏😂

Odpowiedz
1
BlackSmileIsGood

BlackSmileIsGood

Wszystko na….

YES!

Odpowiedz
1
Atlantic

Atlantic

Wszyystko na „nie”. YouTube to dno i z tych wszystkich rzeczy interesuje mnie jedynie muzyka. A od tego mam Spotify’a

Odpowiedz
1
pomadka

pomadka

@Atlantic nie cały yt, to dno. warto poszukać trochę dokładniej.

Odpowiedz
3
Atlantic

Atlantic

@pomadka Calusieński. Nawet te „niby fajne” kanały po pewnym czasie schodzą na psy. Akurat o ile na Instagramie, Pintereście czy Wattpadzie można znaleźć ciekawych ludzi z pasją, o tyle YouTube to kwintesencja ludzkiej głupoty.

Odpowiedz
pomadka

pomadka

@Atlantic cóż, widzę, że nie przejrzałaś CAŁEGO yt. mówię tutaj również o zagranicznych kanałach.

Odpowiedz
3
Atlantic

Atlantic

@pomadka Ty również, to fizycznie niemożliwe. Kanały zagraniczne są równie denne jak polskie, a jak patrzę na Rosjan czy Amerykanów to aż mi się płakać chce.

Odpowiedz
Hitomi_Satake

Hitomi_Satake

@Atlantic Polecam zajrzeć na takie kanały jak Uwaga! Naukowy Bełkot, Astrofaza, Wojna Idei, NaukowoTV, Głupia Nauka, Człowiek Absurdalny, emce kwadrat, Historia bez cenzury, Mateusz Adamczyk, Mówiąc Inaczej, Polimaty czy Reżyser Życia – przegląd moich faworytów jeśli chodzi o merytoryczne i wartościowe kanały. Gwarantuję, że każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż poruszane zagadnienia są różnorodne. A to tylko wierzchołek góry lodowej jaką jest dobra strona polskiego yt :D

Odpowiedz
4
Atlantic

Atlantic

@Hitomi_Satake Po raz już któryś z kolei powtarzam, że nie mam ani czasu, ani ochoty. I, jeśli do tego zmierzasz, nie potrzebuję oglądać ludzi robiących doświadczenia chemiczne czy grzebiących w archiwach, bo mam do tego stały dostęp. I zdecydowanie uważam wideokonferencje z wydziałami chemii na uniwersytetach za bardziej wartościowe niż popisy ludzi w internecie. To samo tyczy się miejsckiego archiwum, gdzie pisząc esej na historię po prostu mogę podjechać, okazać legitymację, zezwolenie i wejść, z pełnym dostępem do zdatnych do użytku danych. YouTube miało być z założebia rozrywką, a to, że dzisiaj zabawny=idiotyczny to już nie moja wina.

Odpowiedz
Wachlarka

Wachlarka

@Atlantic bardzo szybko wydajesz osąd na temat czegoś, czego po prostu nie znasz. Nie chcesz się przekonać – ok, Twoje prawo. Masz rację, że wiedza uniwersytecka jest rzetelna i wartościowa w porównaniu do filmów na yt. Jednak nie każdy ma do niej dostęp, a dzięki naukowcom, którzy prowadzą kanały na yt i opierają się na różnych naukowych publikacjach (często w opisach filmów jest dołączona bibliografia) zwykli ludzie też mogą się czegoś dowiedzieć. Być może Ty ich nie potrzebujesz, zazdroszczę. Tylko pisanie dość kontrowersyjnego komentarza o youtubie pod quizem o youtubie właśnie, powoduje reakcje sprzeciwu i nie powinno Cię to dziwić. ;)

Odpowiedz
4
Atlantic

Atlantic

@Wachlarka A dziwi mnie. Mam prawo wyrażać swoje zdanie, nawet jeśli nie podoba się ono pozostałym siedmiu miliardom ludzi i moje zdanie ma być szanowane. To nei jest widzimisie, tylko konstytucyjne prawo.

Odpowiedz
Wachlarka

Wachlarka

@Atlantic i oczywiście, że masz, nikt Ci tego nie może zabronić. Z tym, że wszyscy inni też mają to prawo i mogą wypowiadać swoje zdanie na temat Twojego zdania. Nikt przecież nie zabrania Ci mówić tego, co myślisz, a Ty też nie możesz innym zabronić reagowania na Twoją opinię. Napisałaś komentarz , z którym niektórzy się nie zgadzają, więc Ci odpowiadają – proste. Nie ma się co irytować.

Odpowiedz
Atlantic

Atlantic

@Wachlarka Mogą się nie zgadzać, ale nie mogą nakłaniać mnie do zmiany moich poglądów. Co zresztą jest zwyczajnie bezcelowe. Dlatego proszę Ciebie i całą resztę wielce niezadowolonych o zostawienie mnie w spokoju.

Odpowiedz
Wachlarka

Wachlarka

@Atlantic ja tam jestem zadowolona, bo nie przejmuję się za bardzo dyskusjami w internecie :P chcesz spokoju – to nie odpisuj, a większość i tak o tym wkrótce zapomni. Ludzie chcą po prostu pokazać Tobie coś, co sami lubią i uważają, że warto to znać. Skoro nie chcesz to Twoja sprawa, po prostu olej te wszystkie komentarze, nikogo to i tak nie interesuje. Nikt Cię tutaj nie linczuje, nie ma się, co wkurzać xD

Odpowiedz
Atlantic

Atlantic

@Wachlarka Czy nie wystarczy, że raz dobitnie wyraziłam swoją opinię na temat tego, co piszą tutaj randomowe osoby? Internet, a już w szczególności ta strona, nie jest dla mnie źródłem żadnych wiarygodnych informacji i jeśli czegoś NIE CHCĘ, to wszyscy co do jednego możecie być absolutnie pewni, że tego NIE ZROBIĘ. Obojętnie, czego się to tyczy. Zatem proszę pozostaw dla siebie swoje rady i mądrości, bo bez względu na to, jak bardzo będziesz się przy nich produkować, ja mam zamiar olać każdą bez wyjątku. Strata Twojego, a przede wszystkim mojego cennego czasu.

Odpowiedz
Wachlarka

Wachlarka

@Atlantic no to olej je wreszcie i nie odpisuj, bo póki co to widać że Cię strasznie to denerwuje :p rób że swoim czasem, co chcesz, co robię ze swoim to moja sprawa xD

Odpowiedz
Atlantic

Atlantic

@Wachlarka Nie pochlebiaj sobie, naprawdę niewiele jest osób, które potrafią wyprowadzić mnie z równowagi i Ty się do nich na pewbo nie zaliczasz. Olewam Twoje słowa systematycznie (przepraszam?), a odpisuję tylko dlatego, że a) akurat nie mam nuc innego do roboty i b) przyznaję się bez bicia, że lubię mieć ostatnie słowo. To tyle w kwestii szczerości.

Odpowiedz
Wachlarka

Wachlarka

@Atlantic no właśnie widzę, że lubisz mieć ostatnie słowo, ale może być z tym ciężko w Internetach. :p Z Twoich komentarzy można wywnioskować, że jesteś wkurzona, więc i tak nie wierzę kiedy mówisz, że tak nie jest. A olewając moje „rady” robisz dokładnie to, co Ci radzę, więc jest w tym jakiś paradoks. Ciekawe

Odpowiedz
Atlantic

Atlantic

@Wachlarka Nie wiem na jakiej podstawie wnioskujesz, że jestem wkurzona, ale skoro tak Ci się wydaje, to chyba powinnaś się cieszyć, że nie widziałaś mnie wkurzonej naprawdę. To ostatnie rzadko się zdarza, uwierz mi. W moim życiu złość to ryzykowny luksus, na który zazwyczaj mnie nie stać. Dlatego też mogę z czystej ciekawości kontynuować tę bezsensowną rozmowę. Z niczym, czego będę chciała, nie będzie mi ciężko. Mogę odpisywać Ci w nieskończoność, jeśli zechcesz. I jeszcze jedno – w żadnej Twojej wypowiefzi nie dostrzegam sensownych rad z Twojej strony, więc ciężko mówić o stosowaniu się do nich. Nieistotne. Znam lepsze paradoksy. A pisanie z Tobą dla poprawy humoru? To chyba nie gigantyczna zbrodnia.

Odpowiedz
Wachlarka

Wachlarka

@Atlantic no to miło słyszeć, że piszesz ze mną dla poprawy humoru ;) w sumie faktycznie olewasz moje rady, bo nie olewasz tej pseudodyskusji. Czekam na kolejną ścianę tekstu

Odpowiedz
Atlantic

Atlantic

@Wachlarka Skoro tak ładnie prosisz… Po prostu mam niezdrową satysfakcję z tego, jak bardzo wkurzony musi być Autor tego quizu, dostając tyle powiadomień.

Odpowiedz
Wachlarka

Wachlarka

@Atlantic ej no xD

Odpowiedz
Atlantic

Atlantic

Odpowiedz
Aliicee-morgaanee

Aliicee-morgaanee

I like quuze

Odpowiedz
1
TosiaQ_yt

TosiaQ_yt

Heh, mi akurat usunęli konto.

Odpowiedz
1
XxOliwiaaXx

XxOliwiaaXx

Wszystko na „Tak”

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej