Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Błękitna plastikowa laleczka|One shot


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Rozzarzona_Skora29..
Rozzarzona_Skora29..
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 41

wymiauczanaa_

wymiauczanaa_

Świetne!

Odpowiedz
2
Rozzarzona_Skora29..

Rozzarzona_Skora29..

•  AUTOR
Odpowiedz
1
Liwciox.life

Liwciox.life

Super!

Odpowiedz
2
Rozzarzona_Skora29..

Rozzarzona_Skora29..

•  AUTOR
Odpowiedz
Lily._.Potter

Lily._.Potter

WOW SG

Odpowiedz
1
Kawowa..

Kawowa..

to jest prawdziwe? Sad…

Odpowiedz
1
Rozzarzona_Skora29..

Rozzarzona_Skora29..

•  AUTOR

@Kawowa.. nie, to akurat nie

Odpowiedz
1
miquiia

miquiia

fajne

Odpowiedz
1
Rozzarzona_Skora29..

Rozzarzona_Skora29..

•  AUTOR

@miquiia dziękuję

Odpowiedz
1
Wysoka_Gwiazda.

Wysoka_Gwiazda.

świetne opo!
a będzie dalszy ciąg bo się skończyło trch bez zakończenia?

Odpowiedz
1
Rozzarzona_Skora29..

Rozzarzona_Skora29..

•  AUTOR

@Wysoka_Gwiazda. I dzięki <3

Odpowiedz
1
Wysoka_Gwiazda.

Wysoka_Gwiazda.

@Rozzarzona_Skora29 a ok
i tak super :)

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Anishia

Anishia

Zacznę od tego, co niżej napisała @/Basica – bohaterowie są w 5 klasie, więc na wiele ich decyzji mogę przymknąć oko. Niemniej jednak, jak to czytałam, to odnosiłam ogromne wrażenie, że trzy główne bohaterki (Hania, Adela i Paulina) są napisane wręcz karykaturalnie. Po pierwsze Adela jest serio zdrowo szurnięta do tego stopnia, że momentami aż mi się chciało śmiać. Po drugie, mimo wszystko, każdy normalny człowiek na miejscu Hani i Pauliny zgłosiłby taką sytuację, bo to co robiła ta nowa podpadało pod wiele paragrafów. Nie wiem, czy rozumiesz, co chcę powiedzieć – chodzi mi po prostu o to, że bohaterki dają vibe takich głupiutkich bohaterek z młodzieżówek najgorszego sortu.
Styl pisania masz natomiast fajny, wsm nie mam się do niczego przyczepić. Jedyne co, to niekiedy tekst sprawiał wrażenie bardziej sprawozdania niż faktycznego opowiadania. Pomogłoby zdecydowanie nieco więcej opisów bohaterów, miejsc i emocji (to szczególnie).
Koniec końców (znów powołam się na Basicę xdd) uważam że masz potencjał i jeśli popracujesz nad paroma rzeczami to będziesz pisać naprawdę świetnie

Odpowiedz
2
Rozzarzona_Skora29..

Rozzarzona_Skora29..

•  AUTOR

@–Moonlight– dziękuję, krytyka mile widziana, następnym razem poprawię 👍🏼

Odpowiedz
2
Emlka_pieseczek

Emlka_pieseczek

No i to ja rozumiem! Zasłużona SG!

Odpowiedz
1
Rozzarzona_Skora29..

Rozzarzona_Skora29..

•  AUTOR

@Emlka_pieseczek dziękiiii

Odpowiedz
Coal_Star

Coal_Star

Graty SG

Odpowiedz
1
Rozzarzona_Skora29..

Rozzarzona_Skora29..

•  AUTOR

@ZweglonaGwiazda dziękuję bardzo

Odpowiedz
Sowas

Sowas

Gratuluję że jest na SG!

Odpowiedz
1
Rozzarzona_Skora29..

Rozzarzona_Skora29..

•  AUTOR

@Sowas dziękiii

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej