Co będzie dalej? Głosowanie na temat mojego opowiadania!!


Czy mam napisać jakiś rozdział, który będzie jakby z punktu widzenia Williama (w sensie że on będzie mówił) czy zostać przy punkcie widzenia Dolores??
Zacząć pisać również jako William
Nadal pisać jako Dolores
*dla autora*

Czy w późniejszych częściach dać imię szefowi mafii czy nadal pozostać przy tej wersji?
Dać mu imię!
Nie dawać mu imienia, niech pozostanie tak jak jest
*dla autora*

Czy dodać nową postać już w nie dalekich częściach, czy dopiero później, czy w ogóle nie dodawać?
Dodać w nie dalekich częściach
Dodac później
Nie dodawać
*dla autora*

Co myślisz o moim opowiadaniu?
Jest super!
Jest w porządku!
Można by było to lepiej napisać, ale jest okej
Jest średnie
Nie w moim stylu
Jest źłe
*dla autora*

Pisać trochę dłuższe części czy mogą być takie?
Trochę dłuższe byłyby lepsze
Mogą być takie jakie są
*dla autora*

Akcja ma rozwijac się szybciej, wolniej czy tak jak rozwijala się w poprzednich częściach?
Szybciej!
Wolniej!
Tak jak w poprzednich częściach
*dla autora*

Jeżeli macie jeszcze jakieś uwagi czy chcielibyście coś dodać jeszcze, lub spytać piszcie w kom!
Oki
W porządku
*dla autora*

2 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 0


Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej