Który bohater serialu „13 powodów” najbardziej przypomina Ciebie?

Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 82

szalona_sultanka17

szalona_sultanka17

Jessica Davis. Twoje odpowiedzi wskazują na to, że z charakteru najbardziej przypominasz Jessicę Davis – pełną energii szkolną cheerleaderkę.
Na co dzień jesteś osobą uśmiechniętą, pewną siebie i zarażającą pozytywną energią. Uwielbiasz imprezować w dobrym towarzystwie, a poznawanie nowych ludzi nie stanowi dla Ciebie żadnego problemu. Nie znosisz, kiedy ktoś mówi Ci, co masz robić – w końcu Ty wiesz najlepiej, czego chcesz. Sprawiasz wrażenie bardzo silnej/silnego psychicznie, choć zdarzają się sytuacje, które nawet Ciebie potrafią złamać. Nie znam tego serialu za dobrze, ale osobowość pasuje😁

Odpowiedz

Amelia_Grzejszczyk

SHERI HOLLAND🙂🙂🙂🙂🙂🙂

Odpowiedz
dream...

dream...

Justin!!!💞💞💞💞💞

Odpowiedz
1
HelloCharli

HelloCharli

Sheri Holland
Twoje odpowiedzi wskazują na to, że z charakteru najbardziej przypominasz Sheri Holland – uroczą szkolną cheerleaderkę.
Jesteś typem osoby, której nie da się nie lubić – zawsze uśmiechnięty/uśmiechnięta, życzliwy/życzliwa i pomocny/pomocna. Jesteś niemalże ideałem, ale nawet ideałom zdarza się popełniać błędy. Choć starasz się im zaprzeczać i wypierać ze swojej świadomości, prędzej czy później dręczą Cię wyrzuty sumienia i decydujesz się naprawiać wyrządzone szkody – 100000% prawda!!!! albo i nawet więcej!!!!! @Roksana przejrzałaś mnie na wylot.

Odpowiedz
1
SzalonaQusia

SzalonaQusia

Hannah Baker
Twoje odpowiedzi wskazują na to, że z charakteru najbardziej przypominasz Hannah Baker – główną bohaterkę serialu.
Pod Twoim sarkastycznym poczuciem humoru, kryje się bardzo wrażliwa osoba, którą niezwykle łatwo jest zranić. Z trudem wybaczasz wyrządzone krzywdy, a z pewnością nigdy o nich nie zapominasz. Choć nie do końca tego chcesz, to przejmujesz się opinią innych, a do każdego problemu podchodzisz bardzo emocjonalnie. Ciągle poszukujesz swojego miejsca w świecie i marzysz o poznaniu ludzi, wśród których mógłbyś/mogłabyś być w 100% sobą.

Prawda :)

Odpowiedz
1
lowicz_51

lowicz_51

Twoje odpowiedzi wskazują na to, że z charakteru najbardziej przypominasz Justina Foleya – koszykarza, będącego obiektem westchnień większości dziewczyn w szkole.
Na co dzień jesteś pełen/pełna energii, uwielbiasz żartować i sprawiasz wrażenie lekkoducha. W rzeczywistości masz swoje problemy, które nie dają Ci spokoju, ale nie chcesz się też dzielić nimi z innymi – byłoby to według Ciebie oznaką słabości. Wbrew pozorom jesteś osobą wrażliwą, której bardzo zależy na bliskich i to właśnie dla nich jesteś w stanie zrobić wszystko.
💘😍💘💘

Odpowiedz
1
Amazedomi

Amazedomi

Hannah. Omg, w sumie jakby się zastanowić to tak xd ps właśnie zmusiłam się do obejrzenia ostatniego odcinka

Odpowiedz
1
jestemtysia

jestemtysia

Clay Jensen
Twoje odpowiedzi wskazują na to, że z charakteru najbardziej przypominasz Claya Jensena – głównego bohatera serialu.
Jesteś typem introwertyka, który zazwyczaj woli trzymać się na uboczu. Czasami sprawiasz wrażenie zagubionego i nieco przerażonego otaczającą rzeczywistością. Ciężko jest Ci mówić o swoich uczuciach, za to dbasz o uczucia innych i starasz się ich nigdy nie ranić. Nie potrafisz pogodzić się z niesprawiedliwością świata, często nawet próbujesz „naprawiać go” na własną rękę. Jesteś raczej asertywny i rzadko ulegasz presji otoczenia.
😍❤

Odpowiedz
1
Lesslie

Lesslie

Clay Jensen <33

Twoje odpowiedzi wskazują na to, że z charakteru najbardziej przypominasz Claya Jensena – głównego bohatera serialu.
Jesteś typem introwertyka, który zazwyczaj woli trzymać się na uboczu. Czasami sprawiasz wrażenie zagubionego i nieco przerażonego otaczającą rzeczywistością. Ciężko jest Ci mówić o swoich uczuciach, za to dbasz o uczucia innych i starasz się ich nigdy nie ranić. Nie potrafisz pogodzić się z niesprawiedliwością świata, często nawet próbujesz "naprawiać go" na własną rękę. Jesteś raczej asertywny i rzadko ulegasz presji otoczenia.

Odpowiedz
2
Ahrii

Ahrii

Hannah. No moze z malymi roznicami

Odpowiedz
1
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej