Zwierzę, które zobaczysz jako pierwsze, ujawni co wywołuje w Tobie gniew!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 124

alli_alcia.7537

alli_alcia.7537

Niedźwiedź
ja na początku nie wiedziałam o co chodzi dopiero po czasie zrozumiałam xd

Odpowiedz
.Books_Girl.

.Books_Girl.

Lew
Jesteś bohaterem z odważnym sercem oraz osobą, która nie lubi rezygnować z rzeczy, które lubi lub swoich celów. Masz wielką pewność siebie i dobre serce. Więc to, co może wywołać Twój gniew, to ludzie którzy się poddają i ściągają innych na dno.

Odpowiedz
Haunted_Evanescence

Haunted_Evanescence

Kot

Nawet jeśli niektórzy ludzie mogą pomyśleć, że jesteś nieśmiały, tak naprawdę nie lubisz dużo mówić. Nie chcesz zwracać na siebie uwagi innych ludzi, wolisz żyć po swojemu, nie martwiąc się o to, co inni mogą pomyśleć. Dlatego Twój gniew mogą wywołać ludzie, którzy za dużo mówią i chcą być w centrum uwagi.
Wręcz przeciwnie…

Odpowiedz
sex_juleczka

sex_juleczka

s

Odpowiedz
AksilotloUwU

AksilotloUwU

Kot prawda

Odpowiedz
Marti_equestriann

Marti_equestriann

Lew

Super quiz

Odpowiedz

czlowiek156

Żyrafa

Jesteś miłą osobą i oczekujesz tego samego od innych i unikasz ludzi, którzy nie szanują Twojego życia i czasu. Poza tym nie możesz znieść ludzi, którzy szukają słabości w innych i wykorzystują je dla własnej korzyści, przeciwstawiając im swoją niepewność. Właśnie dlatego ludzie manipulujący są wyzwalaczem Twojego gniewu.

Odpowiedz
Kroganowska

Kroganowska

Ja najpierw nie zauważyłam żadnego i tak z minutę próbowałam coś zauważyć. Ie no ja ślepa jestem chyba czy coś. A potem zauważyłam nagle 3 naraz XD

Odpowiedz
Elizabeth.Black

Elizabeth.Black

Lis
Możesz uczysz się nowych rzeczy od ludzi, niezależnie od tego, czy jest to dyrektor generalny, czy zielarz. Jednak nie możesz znieść ludzi, którzy onieśmielają, nawet jeśli chodzi o Twoich rodziców. Zawsze stawiasz logikę na pierwszym miejscu nad wszystkimi innymi rzeczami. Jednak Twój gniew mogą łatwo wywołać apodyktyczni ludzie.

Odpowiedz
.nieobliczalna.

.nieobliczalna.

Niedźwiedź

Jesteś osobą opiekuńczą, złożoną i szczerą. Nawet jeśli priorytetowo traktujesz rodzinę i przyjaciół, nie pozwalasz nikomu siebie wykorzystywać. Ponieważ masz czyste serce, nie możesz znieść ludzi, którzy manipulują, fałszują lub dźgają w plecy, co oznacza, że Twój gniew wywołują ludzie narcystyczni.

Troche tak

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej