Zgadnę, czy jesteś klasowym kujonem, łobuzem, pupilkiem nauczyciela czy szarą myszką!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Madzik155
Madzik155
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 165

Aquila_Black

Aquila_Black

Kujon
Nie, jest przymuską 🤣🤣🤣

Odpowiedz

smoczyca1257

Kujon

Odpowiedz
ToJestMojNick

ToJestMojNick

łobuz/łobuziara
jestem prędzej szarą myszką xD

Odpowiedz
Kittybelka12345

Kittybelka12345

Łobuz/Łobuziara
dobrze się ucze ale nie jestem grzeczna xDDD

Odpowiedz
po_co_mi_matma

po_co_mi_matma

Łobuz
Hehe tak często cos rozwaliłam xd.

Odpowiedz
Chomik_Snape_eLo

Chomik_Snape_eLo

Kujon/Kujonka

Niestety

Odpowiedz
PetkusiQ

PetkusiQ

Szara myszka

Taak pasuje idealnie

Odpowiedz
AN_Potter

AN_Potter

Kujon
Czy autor nie wie, kim jest naprawdę kujon? To nie taki typowy ja, któremu raz się chce uczyć, bo z tego mam wiedzę, a raz nie, bo tego jest za dużo. Ja tu podam przykład prawdziwego kujona: chłopak sobie siedzi w domu i wkuwa na pamięć DOKŁADNIE różne obliczenia i ich wyniki z np. dzielenia pisemnego, a wyniki wysłała mu koleżanka. Nazajutrz na matmie zgłasza się do odpowiedzi z tematu. Nauczycielka mówi, żeby zrobił sobie dowolny przykład. No i oczywiście wybrał sobie jeden z tych, które wczoraj wkuwał. Ponieważ był wzrokowcem, prawidłowo przepisał cały przykład, ale z niezbyt dobrą kolejnością, bo najpierw wynik góry, a potem obliczenia na dole. Nauczycielka widząc to, podyktowała mu kolejny przykład, np. 10:3, którego nie wkuł. No i pani dała mu pałę.

Więc naprawdę nie twiedzcie, że ten ,,kujon” to każdy pilny uczeń. Ja widząc nastolatka – np 13 lat, z takim tokiem myślenia, to mi trochę wstyd, bo sam mam 13 lat, a taki tok myślenia to jest taki w pewnym sensie brak faktycznej wiedzy, żeby nie mówić, że to zwierzęta pozbawione mózgu, no mimo, że tak nie uważam. Stwiedzam tylko, że to jest taki poziom mniej, więcej ośmiolatka.
(Tak, sorki, że komentarz zajmuje tyle miejsca, ale chciałem wam to dobrze wytłumaczyć. Dzięki, że raczyliście to przeczytać ☺)

Odpowiedz
1
A_co_cie_to_obchodzi

A_co_cie_to_obchodzi

@AN_JAROSZ zgadzam się z tobą sama dobrze się uczę bo mam dobrą pamięć i większość pamiętam z lekcji oraz logicznie myśle. Dobrze napisałaś osoby które mają dobre oceny nie zawsze są kujonem. Z tytułu quizu najbardziej pasuje mi do łobuza a wyszło kujon bo zaznaczyłam oceny 5 6

Odpowiedz
NataleczkaUwU

NataleczkaUwU

Kujonka-nie

Odpowiedz
RogataOfficial

RogataOfficial

Łobuziara

Z tych czterech to najbardziej do mnie pasuje. 😏
Ciągle rozmawiam na lekcjach, większość malunków w toalecie w szkole należy do mnie i BFF’s. Pomińmy już akcję w szatni na basenie z Nataszą albo w kibelku szkolnym (też z Nataszą 🖤😏).

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej